۵/۲۹/۱۳۹۱

تله انفجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 2 شهید، 1 مجروح


بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه جمهوریت چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) با بکار گذاشتن مین انفجاری در راه مبادلاتی یوکسک اووا و منطقه داغلیجا و منفجر کردن تله انفجاری به هنگام تردد یکی از ماشین های نظامی ترکیه سبب کشته شدن 2 نظامی و مجروح شدن 1 نظامی دیگر شده اند.
سرباز نظامی به بیمارستان نظامی هر حکاری ترکیه برای تداوی منتقل شده و جنازه های سربازان کشته شده ترکیه نیز به پزشک قانونی منتقل گشته و سپس به آنکارا فرستاده خواهد شد.
پس از این حمله تروریستی حزب کارگران کردستان برای دستگیری تروریستها با استفاده از هلیکوپترها در منطقه عملیات وسیعی آغاز شده است.   
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9gou5ky

حزب کارگران کردستان 6 کامیون را به آتش کشید

یک دسته از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) قسمتی از راه مبادلاتی بیتلیس- وان ترکیه را بسته و اقدام به متوقف ساختن چندین کامیون نموده است، میلیتانهای پ.ک.ک پس از بازرسی کامیونها اقدام به آتش زدن کامیونها نموده اتد.
این حادثه تروریستی در ساعت 21:00 دیروز رخ داده است.
در این حمله تروریستی بنا به اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه بیش از 6 کامیون توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به آتش کشیده شده است. تروریستها پس از آتش کشیدن کامیونها به مانند همیشه از منطقه فرار کرده اند.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8r3kt2g
کشف و ضبط مهمات حزب کارگران کوردستان
گروههای امنیتی ترکیه با کار اطلاعاتی چند ماهه موفق به کشف و ضبط مهمات سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر حکاری و منطقه یوکسک اووای ترکیه شده اند.
عملیات کشف و ضبط مهمات سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در ساعت 02:00 دیشب  و در 6 منطقه به صورت همزمان شروع شد. 
نیروهای امنیتی ترکیه در این عملیات موفق به کشف یک محموله بزرگی از انواع سلاح شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cu4pd8d