۹/۱۰/۱۳۹۱

تجهیز حزب کارگران کردستان به موشک توسط ایران، عراق و سوریه

بر اساس اطلاعات تازه منتشر شده توسط منابع اطلاعاتی منطقه ای – جهانی که در روزنامه سراسری بوگون ترکیه به چاپ رسیده است کشورهای ایران، عراق و سوریه حزب کارگران کوردستان را مجهز به موشک هائی کرده اند که قادر به ساقط نمودن هلیکوپتر و هواپیماهای سبک می باشند.
گولتکین آوجی روزنامه نگار ترکیه ای امروز در سرمقاله ای ادعای تجهیز سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) به موشک هائی را که قادر به ساقط نمودن هلیکوپتر و هواپیماهای جنگی می باشند را منتشر کرده است. بر اساس گفته های وی سازمانهای اطلاعاتی ایران، عراق و سوریه در تهیه و تجهیز پ.ک.ک به این موشک ها مدرن دست داشته اند و بنا بر اطلاعات وی موشک های فوق اکنون به داخل ترکیه منتقل گشته اند.
بر اساس گفته ها ومشاهدات این روزنامه نگار ترکیه ای بیشتر موشک های ضد هلیکوتری که به دست سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان رسیده است از طریق مرزهای سوریه صورت گرفته است. 
بر اساس ادعاهای وی دولت های ایران و عراق به علت حمایت ترکیه از انقلاب سوریه و ارتش آزاد سوریه برای تغییر شیوه آنکارا ماههاست که به کارت بازی گروههای تروریست کورد موجود در منطهق رجوع کرده اند، در کنار این دو دولت سوریه نیز ید طولانی در حمایت از بشار اسد و دیگر گروههای تروریست کرد دارد ولی اکنون بیشتر نقش حمای لوجستیکی را بازی می کند تا حمایت مالی و ...
منابع اطلاعاتی ترکیه از ورود و خروج میلیتناهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) به خاک های ایران و تجهیز آنان به انواع سلاح ها و بمب ها توسط دستگاه اطلاعاتی ایران باخبراند، ولی بیشتر جامعه ترکیه حمایت از پ.ک.ک را از سوی دولت عراق و سوریه می بینند و نقش مهم دولت ایران بیشتر مخفی مانده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bossv6t

۹/۰۷/۱۳۹۱

یکی از اعضای بلند پایه حزب کارگران کردستان به هلاکت رسید

بر اساس اخبار مدیای ترکیه طی درگیری که نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در منطقه لیجه از توابع شهر دیاربکیر ترکیه داشته اند نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن یکی از اعضای بلندپایه سازمان تروریتی پ.ک.ک در منطقه گشته اند.
تروریست با کد رمز روژاد "به ترکی ترکیه Rojad" در این درگیری زخمی شده و به علت عمق جراحات به هلاکت رسیده است. خبر به هلاکت رسیدن سرکرده حزب کارگران کردستان توسط استاندار شهر دیاربکیر ترکیه تائید و منتشر شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ca86awf
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان: 1 شهید
بر اساس اخبار روزنامه زمان چاپ ترکیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان طی حمله تروریستی اقدام به حمله به پاسگاه شهر ماردین ترکیه نموده اند که متاسفانه یکی از نظامیان ترکیه شهید شده است. 
طی درگیری ایجاد شده با تروریستها نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست گشته اند. در این حمله تروریستی 2 نظامی دیگر ترکیه زخمی شده بودند که برای تداوی به بیمارستان منطقه اعزام گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d5pbm89
درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 زخمی
بر اساس اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه نیروهای نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر چوکورجای ترکیه داشته اند که متاسفانه در این درگیریها یکی از نظامیان ترکیه مجروح گشته است. 
درگیری مذکور را اعضای پ.ک.ک با استفاده از راکت انداز و انواع سلاح های دوربرد که پایگاه نظامی ترکیه را مورد هدف قرار داده آغاز شده است. نیروهای نظامی ترکیه نیز در آن واحد به سوی تروریستها آتش گشوده اند. در منطقه برای دستگیری تروریستها عملیات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ck952tg
شروع عملیات ضد تروریستی بر علیه حزب کارگران کوردستان
نیروهای نظامی ترکیه عملیات وسیعی را در کوه های جودی بر علیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان آغاز کرده اند. کوه جودی از کوه های شهر شیرناک ترکیه می باشد که به علت صعب العبور بودن یکی از عمده ترین مخفی گاه های پ.ک.ک به شمار می رود.
هلیکوپترها کبری و چندین گروه از کاماندوهای ترکیه نیز برای مبارزه با تروریستها به منطقه اعزام شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cy3umyo
مین حزب کارگران کردستان منفجر شد: 6 زخمی
مین سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که در شهر دیاربکیر در کنار جاده ای جاسازی شده بود منفجر شد و متاسفانه 6 سربار ترکیه در این عملیات تروریست زخمی شدند.
حمله تروریستی مذکور در ساعت 21:50 صورت گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cunyf57

۹/۰۵/۱۳۹۱

هدف از نشر خبر بازداشت 3 زن کرد خراسانی چه بود؟

چند روز پیش بود که مدیای رادیکال کرد منطقه به مانند همیشه با خبرسازی جعلی جنجالی در مدیای مجازی که با عنوان دستگیری 3 زن کرد اهل قوچان در خراسان شمالی به نام های محبوبه خبوشانی، مینا خبوشانی، و بهناز رضازاده منتشر کرد سبب تغییر نگرش ها به واقعیتی به نام خبررسانی در مدیای کورد گشت. 
آیا واقعاً هدف مدیای رادیکال کورد خبررسانی بوده یا بروز کردن پروپاگاندای کردستانی بودن چندین منطقه از خراسان؟
همانطور که در تصویر زیر می بینید خانم مینا خبوشانی در فیسبوک خود خبر دستگیری خود و خواهرش را تماماً تکذیب کرده و پرپاگاندای کردستانی کردن گروههای نژادپرست کرد را نقش بر آب کرد.
حال باید پرسید هدف این گروهها و متاسفانه گروههای مرکزگرای به قول معروف حقوق بشر فارس زبان از نشر این خبر بدون منابع مستقل چه بوده است؟ آیا کمک به نژادپرستی کرد موجود در منطقه در جهت پروپاگاندا سازی یا به واقع حقوق بشر؟ آیا در گزارشاتی که توسط همین مدیاها برای کردستانی کردن اورمیه، سلماس، قوشاچای، سولدوز، ماکو، خوی و ...بکار می رود گروههای حقوق بشر مرکزگرای فارس زبان آلت دست گروههای نژادپرست کورد نمی شوند؟ هر چند روز شاهد اخباری در مدیای کرد از زندانهای یکی از شهرهای ترک نشین یا عناوین بی نام و نشانی را شاهدیم و چندین بار حتی قاچاقچی هروئین را به نام فعال حقوق بشر جا زده اند، سوال اینجاست که وضعیت گروهها و مدیای نژادپرست کرد مشخص هست چرا به اصطلاح ارگانهای حقوق بشر فارس زبان در تهیه و نشر جهت دار اخبار این گروهها نهایت همکاری را دارند؟
برای مثال تصویر زیر از سایت مرکزی حزب به اصطلاح دمکرات کردستان ایران هست که مثلاً ازمیر ترکیه را کردستان می خواند، آیا به واقع ازمیر ترکیه کردستان هست ؟ آیا برای کردستانی بودن یک جغرافیا فارغ از کرکوک ترک نشین، اورمیه، بیجار، ساووج بولاق، قروه، ازمیر، آلاسکا، سیبری و ... وجود چند انسان کرد کفایت می کند تا منطقه ای جغرافیائی شانس وزین کردستانی شدن را به یدک بکشد؟ یا مسئله قدم های اول نسل کشی انسانی برای تحقق کردستان می باشد؟ آیا حقوق بشر نیز جزء التی برای کردستانی کردن نصف کره زمین گشته؟ 
این اولین باری نیست که مدیای رادیکال کرد دست به چنین بی اخلاقی می زند و باور دارم آخرین بار نیز نخواهد بود، چون اینان از ترویج نژادپرستی، خشونت، نفرت، انسان کشی، ترور و ... لذت می برند وگرنه تاکنون 1 نفر نویسنده و به قولی روشنفکر از تعدد صدها سازمان تروریستی کرد که با سلاح سالهاست در شغل سربریدن جوانان بی گناه اند اعتراضی هر چند نمایشی داشت. 
لینک خیر در سایت حقوق به اصطلاح بشر:
http://www.hra-news.org/1389-01-27-05-26-53/14232-1.html
۹/۰۴/۱۳۹۱

تامین سلاح حزب کارگران کردستان توسط دستگاه اطلاعاتی دولت ایران

احمد گوره ش (به ترک ترکیه: Ahmet Güreş) یکی از اعضای سابق حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک که امروز در ترکیه در دادگاهی برای ادای افاده خویش دعوت شده بود در دفاعیات خود از دولت ایران به عنوان مهمترین عامل تامین سلاح حزب کارگران کوردستان نام برد.
بر اساس گفته های تروریست مذکور سازمان اطلاعاتی ایران طی سالهای 1990 حمایت وسیع تسلیحاتی از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) داشته است. او از خانه ها و ویلاهائی که توسط سازمان اطلاعاتی ایران برای میلیتانها و اعضای بلند پایه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در ایران تامین شده بود سخنان تامل برانگیزی را بر زبان آورد. به گفته وی دولت ایران به میلیتانهای که در کمپ های مرزی ایران واقع شده بود جا داده و مسلح می کرده است و در صورتیکه آنان در ترکیه عملیات مسلحانه انجام نمی دانند دولت ایران تروریستها را از کمپ ها بیرون می کرده و فرصت خالی سازی کمپ ها را اعلان می کرده است.
وی که در سال 2005 از سازمان پ.ک.ک جدا شده اکنون در ترکیه به سر می برد. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d7sfec4
لیست کشورهای همسایه حامی حزب کارگران کردستان
وزیر امور داخلی ترکیه طی کنفرانسی از کشورهای همسایه که سالها و اکنون به حمایت سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) پرداخته و می پردازند نام برد.
ائدریس نائیم شاهین کشورها حامی حزب کارگران کردستان را به ترتیب زیر بیان کرد:
سوریه: بشار اسد و حزب بعث سالهاست که به هر سببی از سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان حمایت تسلیحاتی، لوجستیکی، مادی و ... می کنند فراموش نکرده این که عبدالله اوجالان رهبر پیشین پ.ک.ک در سوریه بود. پس از شروع جنگ داخلی در سوریه به علت حمایت ترکیه از ورود دمکراسی و تحقق بهار عربی در سوریه دولت سوریه دوباره کارت بازی ترور و تروریسم را رو کرده و اکنون نیز در حال بازی با این کارت سوخته می باشد.
ایران: ایران در سالهای 1990 حمایت همه جانبه ای را از سازمان های تروریست کردی همچون پ.ک.ک، پژاک ،تاک و ... داشت و اکنون نیز به سبب مسائل سیاسی و تغییر نگرش ترکیه به مسئله سوریه به یاور همیشگی خود کمک های شایانی دارد. برای مثال تروریستهائی که در عملیاتهای حکاری، شیمدینلی، یوکسک اووا و ... زخمی می شوند اکثراً در بیمارستانهای ایران تداوی می گردند.  
عراق: تمامی کمپ های آموزشی و ... پ.ک.ک در شمال عراق می باشد و حمایت لوجستیک سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان از عراق تامین می گردد. 
ارمنستان: به علت مسائل خیالی تاریخی و کینه ورزی دولت ارمنستان سالهاست که از پ.ک.ک حمایت می کند ولی امروزه به علت وضعیت بد اقتصادی ارمنستان تنها مجروحان پ.ک.ک در شهرهای ارزروم، آغری و ... در بیمارستانهای ارمنستان معالجه می شوند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/csq75ql
درگیری با حزب کارگران کردستان: 8 تروریست به هلاکت رسید
نیروهای نظامی ترکیه درگیری شدیدی را با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر بینگول ترکیه داشته اند که موفق به هلاکت رساندن 8 تروریست گشته اند.
درگری نیروهای نظامی ترکیه با تروریستها در منطقه گنج صورت گرفته است، 4 تن از تروریستهای کشته شده زن می باشند. در عملیات ضد تروریستی ترکیه نیروهای ژاندارمری، پلیس مبارزه مخصوص ترور و تروریسم، چندین هلیکوپتر و .. حضور داشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cnta4wf
گسست ایدئولوژیک پ.ک.ک
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان که با بحران شدید ایدئولوژیک در کشتار کودکان کورد مواجه شده هر روزه شاهد فرار به اصلاح میلیتانهای زیر 18 سال خود و تسلیم شدن در برابر دولت ترکیه را شاهد می باشد، به گفته وزیر داخلی ترکیه در سال جاری حدود 170 میلیتان از تروریستها عضو پ.ک.ک تسلیم دولت ترکیه برای برخورداری از قانون عفو شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d5fwl8v
برای اولین بار: درگیری ارتش سوریه با حزب کارگران کردستان
پس از شروع جنگ داخلی در سوریه و سپردن مناطق نیمه کردنشین سوریه به میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) و شاخه سوریه ای آن پ.ی.د ارتش سوریه برای بدست گرفتن کنترل شهرهای اشغال شده توسط پ.ک.ک عملیاتی را آغاز کرده است.
در پی جنگ داخلی سوریه حتی 1 گلوله نیز از سوی نیروهای وابسته به بشار اسد و حزب بعث به سمت مناطق کوردنشین شلیک نشده است و این اولین رویاروئی دوستان سابق می باشد. بر اساس اخبار منابع اطلاعاتی ارتش وابسته به حزب بعث و بشار اسد اکنون در حال انتقال نیروها، تانک، هلیکوپتر و تجهیزات لازم برای بدست گرفتن کنترل امور مناطق کردنشین از قامشلو می باشد.  
میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان طی چند روز گذشته درگیری شدیدی را با نیروهای ارتش آزاد سوریه داشته اند و بنا به اخبار منتشر شده منطقه ای و جهانی از هر دو طرف تلافی به باور آورده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cwd7cd4

۹/۰۳/۱۳۹۱

طرفداران حزب کارگران کردستان دوباره مدرسه ای را به آتش کشیدند

بر اساس اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه گروهی از طرفداران ترور و تروریسم در شهر زلزله زده وان ترکیه اقدام به آتش زدن یک از مدارس ابتدائی جدید ساخته شده نموده اند، متاسفانه تمامی مدرسه ابتدائی در آتش جاهلیت سوخت.
طرفداران حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در حدود 15 نفر بوده اند در شهر زلزله زده وان ترکیه با چوب و سنگ اقدام به حمله نمودن به مدرسه ای ابتدائی کرده و با شکستن تمامی در، پنجره و... با ریختن بنزین اقدام به آتش کشیدن مدرسه بی دفاع ابتدائی نمودند. 
پلیس ترکیه برای دستگیری طرفداران خشونت و تروریسم عملیات وسیعی را آغاز کرده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c53xwpg
هلاکت 1 عضو پ.ک.ک که حامل مواد منفجره بود
بنا به اخبار روزنامه بوگون چاپ ترکیه 1 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر دیاربکیر ترکیه که حامل مواد منفجره ای بود با توجه به درگیری به نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه به هلاکت رسیده است
تروریست مذکور به بدن خود چندین کیلوم ماده A-4 بسته و خواستار منفجر کردن در مکانی عمومی بود که خوشبختانه به واکنش سریع نیروهای اطلاعاتی ترکیه تشخیص داده شد و به هلاکت رسید.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c2ajpwp 
تروریست کشته شده حزب کارگران کوردستان وکیل درآمد
طی چند روز گذشته نیروهای نظامی ترکیه درگیری شدیدی با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) داشتند که موفق به هلاکت رساندن چندین تروریست گشتند، ولی نکته قابل توجه این درگیری شرکت کردن و به هلاکت رسیدن یکی از نمایندگان حزب قدیم کردها که با نام د.ت.پ به فعالیت قانونی در ترکیه می پرداخت می باشد. نماینده مذکور که فراری بوده و یکی از اعضای بلندپایه حزب د.ت.پ می باشد در عملیات مسلحانه ای که برای کشتار نیروهای نظامی ترکیه شرکت داشته به هلاکت رسیده است، حزب قانونی و کنونی کوردها در ترکیه با اعلان بیانیه خبر به هلاکت رسیدن تروریست مذکور را تائید کرد. در حالیکه تروریست مذکور تا سال 2008 عضو حزب قانونی کردها بوده به علت عضویت در سازمان تروریستی اتحادیه جوامع کردستان مورد تعقیب قضائی ترکیه بود که به صورت اتفاقی در حالی که قصد کشتار سربازان ترکیه را داشت مورد هدف واقع گرفته است. این هم در نوع خودش در دنیا بی نظیر بوده و خاص کردها می باشد که انسانی صبح ها نماینده قانونی و شب ها مبادرت به سربریدن انسانها می کند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bphnt
حزب کارگران کوردستان با بحران ایدئولوژی مواجه شده
بر اساس اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه طی دیروز 12 تروریست از اعضای حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) از طریق مرز شیرناک ترکیه برای برخوردای از قانون عفو ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی گشتند. 
تروریستهای تسلیم شده جزء اعضای سازمانهای تروریستی حزب کارگران کردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان بوده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bxgwh2f

۹/۰۲/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان 1 معلم و 1 مدیر مدرسه را ربوده و به گروگان گرفت

بنا به اخباری که از سوی سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است دوباره گروهی از میلیتانهای سازمان تروریتی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به ربودن و گروگانگیری 1 معلم و 1 مدیر مدرسه ای در منطقه نصایبین ترکیه نمودند.
حسین متا و آخارسو دو معلم و مدیر مدرسه مذکور می باشند که توسط میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ک.ک ربوده شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/dx3o6wf
یک شخص بلند پایه حزب کارگران کوردستان دستگیر شد
بنا به اخبار سایت روزنامه بوگون چاپ ترکیه یکی از اعضای باندپایه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر دیاربکیر ترکیه توسط نیروهای امنیتی و نظامی دستگیر شده است.
ج.آ مسئول سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان در شهر دیاربکیر ترکیه بوده است که ماهها تحت تعقیب ارگانهای اطلاعاتی ترکیه بوده و در روز معینی دستگیر گشته است.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/cpwcbej
در مراسم جنازه تروریستها به پلیس ترکیه حمله شد: 5 زخمی
بر اساس اخبار سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه در شهر شانلی اورفای ترکیه در حین مراسم دفن یکی از تروریستهائی که طی درگیریهای چند روز گذشته به هلاکت رسیده بود به پلیس ترکیه حمله شده و منجر به زخمی شدن 2 پلیس و 3 شهروند عادی ترکیه گشت.
تروریست به هلاکت رسیده حزب کارگران کردستان (PKK) فردی به نام حسن دنکداش با کد رمز روحات بوده است که طی درگیریها به هلاکت رسیده است. در مراسم دفن تروریست مذکور گروهی از طرفداران ترور و تروریسم با حمله نمودن به پلیس ترکیه و چندین شهروند عادی سبب زخمی شدن پلیس ها و شهروندان ترکیه گشتند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d946rr7
حمله حزب کارگران کردستان در بیت الشباب ترکیه
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در منطقه شیرناک ترکیه و حوالی بیت الشباب اقدام به انجام عملیات تروریستی بر علیه پایگاه نظامی ترکیه نمودند که پس از شلیک اولین گلوله خوشبختانه با پاسخگوئی سریع نیروهای نظامی ترکیه طی 10 دقیقه درگیری شدید تروریستها به مانند همیشه فرار نمودند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d2kgzz6
حزب کارگران کوردستان چندین کامیون را به آتش کشید
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر ماردین ترکیه و منطقه نصایبین اقدام به آتش کشیدن چندین کامیون نمودند. بر اساس اخبار واصله 2 تروریت با بستن چند متر از جاده و توقف چندین کامیون اقدام به آتش کشیدن کامیونها بی دفاع نموده اند. 
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیاتی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bonwdsq

۸/۳۰/۱۳۹۱

گروههای نژادپرست کرد و قدم های اولیه پاک سازی ائتنیکی ترک ها

ناسیونالیست های افراطی کرد موجود در منطقه سالهاست که به دو شیوه غیر انسانی رفتار و کردار غیرقابل  توجیحی را در قبال ملل منطقه از جمله مردمان ترک تحقق داده و در حال تحقق می باشند.
دو شیوه عمل این گروههای که اولی با سلاح و ترویج خشونت، ترور، رادیکالیسم، انواع قاچاق، ترویج ناامنی و ... و شیوه دوم که بسیار بی صداتر ولی جامعتر پیگیری می شود قدم های اولیه نسل کشی و پاک سازی ائتنیکی مردمان منطقه از جمله جامعه ترک می باشد.
برای تحقق شیوه دوم گروههای نژادپرست کورد به علت برخورداری از وضعیت مادی مطلوب به سبب ترانزیت انواع مواد مخدر که بنا به آمار رسمی پلیس بین الملل  سازمانهای تروریستی کرد موجود در منطقه بیش از 70% مواد مخدر وارده به اروپا را تولید می کنند سالیانه میلیون ها دلار سود سرشاری از این قاچاق بدست می آورند که سهم عمده این درآمد صرف تبلیغ تروریسم کرد، پروپاگانداسازی بر علیه ملت ترک ، گشایش کانال های تلویزیون و رادیوئی، خرید زمین در مناطقی که قصد پاک سازی ائتنیکی دارند و .. می گردد. 
در کنار موارد شمرده شده بیشترین سهم نیز صرف تاریخ سازی برای منطقه و جغرافیاهائی که شاید روزی از آنها 1 نفر انسان کوردی عبور کرده می شود، چون برای سیاست پاک سازی ائتنیکی لزوم تاریخ سازی یکی از عمده ترین بایدترین راه ها می باشد. 
از اعمال گروههای تروریست و نژادپرست کرد موجود در منطقه برای تاریخ سازی جهت تحقق پاک سازی ائتنیکی سالهاست که مدیای ترک و دیگر مدیاهای بی طرف ملل منطقه آگاه سازیهائی را داده اند. این گروهها فعالیت خود را به طور وسیع در چهار جغرافیای ترکیه، ایران(تماماً در آزربایجان جنوبی و غرب آزربایجان)، سوریه و عراق متمرکز کرده اند. اگر شخصی تعقیب کننده مدیاهای متعدد گروهای نژادپرست کورد موجود در منطقه باشد فارغ از به یدک کشیدن هر هویت ائتنیکی و نوع ایدئولوژی به خوبی به ایدئولوژی گروهای افراطی کورد که گاهی با سربریدن و ترور و گاهی با تاریخ سازی برای تحقق پاک سازی ائتنیکی مشغول اند درخواهد یافت. برای مثال پس از اشغال عراق توسط ارتش آمریکا ناگهان هزاران پیشمرگه مسلح کورد به شهر تاریخی و ترک نشین کرکوک حمله برده و به راحتی با چراغ سبز آمریکائی ها به علت خوش خدمتی در جریان اشغال عراق شهر کرکوک ترک نشین را اشغال کردند و اکنون دیگر اشغال کرکوک ترک نشین در میان نمی باشد و گروههای نژادپرست کرد کرکوک ترکنشین را "قلب کردستان" می نامند، قلب و قلب هائی که برای ملت ترک آشناست چون از این نوع قلب سازی ها در آزربایجان غربی، سوریه، ترکیه شاهدیم.
گروههای نژادپرست و افراطی کرد سالهاست که برای غرب آزربایجان و تمامی مناطق ترک نشین غربی آزربایجان جنوبی از اورمیه، سلماس، سولدوز (نقده)، قوشاچای(میان دوآب)، ماکو، خوی، بیجار، قروه و ...نقشه ها و قدم های متعددی را برای پا کسازی ائتنیکی ترکان طراحی و در حال اجرا دارند، از تهیه و نشر روزانه و هفتگی نقشه های رنگارنگ تا تهیه بافت ائتنیکی غرب آزربایجان.
بله به تازگی بافت ائتنیکی غرب آزربایجان نیز توسط همین گروهها تهیه شد، ولی مرجع علمی این بافت ائتنیکی چه بوده؟ این به اصطلاح نقشه ائتنیکی غرب آزربایجان بر چه اساس و برای چه هدفی تهیه شده؟ آیا هدف علمی هست یا قدمهای اولیه پاک سازی ائتنیکی کوردها بر علیه ملت ترک؟ آیا واقعاٌ منابع تاریخی موثق در تشخیص کردستانی بودن مثلاً اورمیه عاجز اند یا مسئله کردستانی ساختن و پاک سازی ائتنیکی جامعه ترک هست؟ آیا در سال 2012 گروههای افراطی و نژادپرست کورد قصد کشورگشائی برای ساخت رویای کردستان خیالی اند؟ اگر هدف واقعاً علمی هست پس چرا در کردستان عراق، کشورهای اروپائی و ...منتشر شده، آیا زمینه برای نسل کشی ترکان توسط گروههای نژادپرست کرد فراهم می گردد تا ذهن قسمتی از مردمان دنیا برای کردستانی بودن اورمیه، بیجار، سلماس، قروه، سولدوز، قوشاچای و ... اماده گردد.
وجود صدها سازمان تروریستی کرد که سالهاست در جغرافیای خاورمیانه بازیچه دست قدرتهای بزرگ شده و روی نیست که خبر از کشتار این گروههای تروریست و فاشیست کورد در مدیای منطقه ای - جهانی منتشر نگردد ، در دیگر سو گروههای افراطی و نژادپرست کرد در حال برنامه ریزی آرام بر کشتار و ژنوساید ائتنیکی ترکان در منطقه اند و اعمال اینچنینی دقیقاً فرکانسهای اولیه این پاک سازی ائتنیکی را منعکس می کند. دقیقاً عمل فوق در رواندا نیز تحقق یافت و یک ننگ تاریخی برای انسان ثبت گردید و گروههای نژادپرست کورد در حال رقم زدن صفحه ای دیگر از این تاریخ سیاه اند.
شاید می توانستیم تغییر بافت دمگرافی منطقه و ایجاد نفرت مابین ملت ترک و ائتنیک کرد موجود در منطقه را از سوی پان اایرانیستها و گروههای ملی گرای فارس زبان با اعمالی که از کارت ها به صورت کارت بازی بر علیه ملت ترک بهره می برند توصیف کنیم ولی چنین قدمهائی نه برای خوش خدمتی بلکه برای پاک سازی ائتنیکی اولین قدم های لازمه اند که از سوی گروههای افراطی کرد برداشته شده و به باور راقم این سطور تداوم خواهد داشت چون به علت مسائل جهانی و منطقه ای فاشیسم جدیدی به نام "فاشیسم کرد" در حال ظهور میباشد.   
یادم هست چند ماه پیش با دو نفر از اعضای حزب به اصطلاح در اهر هم که باشد دمکرات کردستان ایران در فیسبوکم بحثی داشتیم. از یکی از این دو شخص که یکی مقیم اروپا و دیگری مقیم کردسیتان عرقا بود سوالی کردم که واقعاً گروههای نژادپرست کرد از اینکه اورمیه و صدها شهر ترکنشین را در مدیایشان کردستان می نامند و اصرار دارند که ترکها در این شهرها مهمانند خجالت نمی کشند، آیا واقعاً اورمیه کردستان هست؟ 
در جواب پاسخ داد:
بله امروز اورمیه کردستان نیست ولی 100 سال دیگر چه؟
باور کنید تنها یک نیمیک خنده برای گذاشتم (: که این انسان ها برای 100 آینده که شاید اورمیه و صدها شهر ترک نشین و غیرترک نشین دنیا شاید روزی کردستان شوند از امروز در حال برنامه ریزی اند.
دومین عضو شبکه تشیک که علاقه عجیبی به غرب آزربایجان و الخصوص اورمیه دارد سوال کردم مبنی بر اینکه چرا تصایر اورمیه را با موسقیی کرد و توضحتات کردستانی بودنش پخش می کنید؟ در جواب گفت:
شبکه تیشک برای موسیقی اورمیه و غرب آزربایجان و فرهنگش کار می کند نه برای کردستانی کردنش.
من هم گفتم، باشه کار فرهنگی خوبی هست چرا برای گیلان، احواز، سیستان بلوچستان و .. کار فرهنگی از سوی شبکه تییک صورت نمی گیرد. عزیز کرد پاسخی نداشت   
گروههای مسلح و نژادپرست کرد در فکر اینند که شاید بتوانند با پروپاگاندا سازی امروز قدم های اولیه پاک سازی ائتنیکی فردای ملت ترک را رقم بزنند ولی ابلهانه نمی دانند که این اعمال تنها سبب تولید نفرت در جامعه می گردد که دودش از همه بیشتر به چشم ائتنیک کرد در آینده خواهد رفت، اگر جنگ ائتنیکی در بگیرد آن زمان دیگر صدها سازمان تروریستی کرد هم که به صورت حرفه ای در سربریدن انسان و انسان کشی تبحر عمده ای دارند نمی توانند کاری از پیش ببرند و فاجعه انسانی شکل می گیرد.   
و سخن آخر گروههای نژادپرست کورد دیر یا زود خواهند فهمید که متفق آنان ملت ترک هست نه فارس زبانان و دولت های خارجی که اینان نقش چماق برای سرکوب ملل منطقه را بازی می کنند، ولی تا آن زمان کار از کار خواهد گذشت....
در رابطه با خبر سایت کردپا: 
گزارشی در مورد نقشه‌ی ترکیب ملی و مذهبی استان آذربایجان‌غربی
http://www.kurdpa.net/farsi/index.php?cat=idame&id=7221

۸/۲۹/۱۳۹۱

درگیری شدید مابین شاخه سوریه ای پ.ک.ک و ارتش آزاد سوریه

بر اساس اخباری که ساعاتی پیش در مدیای رادیکال کرد منطقه منتشر گردید طی ساعات گذشته درگیری شدیدی مابین میلیتانهای شاخه سوریه ای حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) و ارتش آزاد سوریه اتفاق افتاده است و بنا بر اخبار اولیه از هر دو طرف چندین کشته در این درگیری شدید به جای مانده است.
نیروهای ارتش آزاد سوریه که برای آزاد سازی مناطق تحت کنترل شاخه سوریه ای حزب کارگران کوردستان وارد مناطق که پ.ی.د اقدام به نصب پرچم سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان و اقدام به کنترل نظامی منطقه می باشد نموده است با عدم پایین آوردن پرچم سازمان تروریستی پ.ک.ک مابین میلیتانهای دوطرف درگیری شدیدی تا چند ساعت بوجود آمده حتی بنا به اخبار سایت روزنامه خبری استار چاپ ترکیه صدای درگیریها ساعت ها از طریق شهرهای مرزی ترکیه قابل شنیدن بوده است. 
مناطق رسولاین (Resulayn) که تحت کنترل میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان و شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د می باشد درگیریهای شدیدی را شاهد بوده است. میلیتانهای ارتش آزاد سوریه خواستار افراشته شدن پرچم سوریه به جای پرچم سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در این مناطق می باشند که با مخالفت شدید شاخه سوریه پ.ک.ک مواجه شده اند. بنا به اخبار بسیاری از مردمان این شهرها پس از وقوع درگیریهای شدید به مرزهای ترکیه از طریق مرز جیلان پینار سرازیر گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cu9xfkn
درگیری با حزب کارگران کردستان: 4 تروریست به هلاکت رسید
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در منطقه شیمدینلی از توابع شهر حکاری ترکیه داشته اند که موفق به هلاکت رساندن 4 تروریست گشته اند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c5qsequ
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 14 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخبار سایت روزنامه بوگون چاپ ترکیه نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه حکاری ترکیه داشته اند که موفق به هلاکت رساندن 14 تروریست گشته اند. متاسفانه در این درگیریها 5 سرباز ترکیه نیز شهید شده است.
در منطقه عملیات وسیعی با استفاده از حمایت هلی کوپترها در جریان می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cdle7vb
مخفی گاه های پ.ک.ک نابود شد
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه طی عملیاتی که برای پاک سازی مناطق مرزی از لوث وجود میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) آغاز کرده اند موفق به انهدام مخفی گاه های بسیار زیاد پ.ک.ک در نواحی جنگلی شهر بینگول ترکیه گشته اند.
طی عملیات پاک سازی مخفی گاه های حزب کارگران کوردستان متاسفانه 1 نگهبان روستای زخمی شده و نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 1 تروریست گشته اند. 
طی عملیات پاک سازی مناطق جنگلی و صعب العبور شهر بینگول ترکیه 1 بیش از 13 مخفی گاه و 1 انبار سلاح و محمات محو گردیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c7domyu

۸/۲۸/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 5 شهید، 1 زخمی

بر اساس اخباری که دقایقی پیش سایت روزنامه حریت چاپ ترکیه منتشر ساخت نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه با گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) درگیری شدیدی داشته اند که متاسفانه در این درگیری ها بنا به اخبار اولیه 5 سرباز ترکیه شهید شده است.
درگیری نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر حکاری از توابع منطقه شیمدینلی ترکیه به وقوع پیوسته است، بر این اساس درگیری ها تا نقطه 0 مرزی عراق و در کوه های بال قایا نیز ادامه دارد.
نام شهدای ترکیه در درگیری با تروریستهای پ.ک.ک مشخص گردیده است:
گوک خان قورقود Gökhan Korkut
نیهات گون Nihat Gün
محمد بوستانجی Mehmet Bostancı
بکیر چاووش Bekir Çavuş
بیلال آغ گون Bilal Akgün
اخبار اولیه حاکی از زخمی شدن 1 سرباز ترکیه نیز می باشد که نامش هنوز مشخص نگردیده است.
مشکل منطقه ای فاشیسم کرد مشکل تمامی ملل منطقه می باشد و تنها چند گروه از سازمانهای تروریستی – فاشیستی کورد در ترکیه به فعالیت می پردازند، بسیاری از این گروهها در آزربایجان جنوبی سالهاست که به انسان کشی مشغول اند. 
http://tinyurl.com/aepvwvu
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان
بر اساس اخبار روزنامه یئنی شافاق ترکیه دیشب هواپپماهای ترکیه کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در شمال عراق را مورد هدف قرار داده اند. اخبار منتشر شده حاکی از هدف گیری 30 مورد با موفقیت صورت گرفته است. هواپیماهای جنگنده ترکیه دیشب سات 21:00 از طریق پایگاه نظامی دیاربکیر اقدام به پرواز و انجام عملیات ضد تروریستی نموده اند که خوشبختانه در نهایت موفقیت اهداف خود را منهدم کرده اند. بمباران کمپ های پ.ک.ک در شمال عراق حدود 2 ساعت به طول انجامیده است و بیشتر کمپ های مهم ناحیه زاپ، خاکورک و ...مورد هدف واقع گردیده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c4kero8
3 جسد اعضای پ.ک.ک کشف گردید
بر اساس عملیات ضد تروریستی نیروهای نظامی ترکیه بر علیه میلیتانهای حزب کارگران کردستان در منطقه چوکورجا از توابع شهر حکاری ترکیه بوقوع پیوسته بود نیروهای نظامی ترکیه ای اقدام به جستجوی اجساد احتمالی درگیریها نمودند که با جسد 3 تروریست مواجه گشته اند. اجساد تروریستها با همکاری مردم منطقه به نزدیک ترین پایگاه نظامی ترکیه تحویل داده شده است. در عملیات ضد تروریستی ترکیه در این منطقه طی چند روز گذشته متاسفانه 1 سرباز ترکیه شهید و 4 نظامی دیگر زخمی شده بودند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/a2c6oda
فرار ها از حزب کارگران کوردستان همچنان ادامه دارد
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که با شکست ایدئولوژی سوخته خود مواجه شده و نمی تواند دیگر کودکان خردسال کورد را سپر ایدئولوژی سوخته اش کند هر روز با فرار بسیاری از به اصطلح میلیتانهای خود و تسلیم شدنشان به دولت ترکیه مواجه می گردد، در جدیدترین این موارد دیروز 2 تروریست عضو پ.ک.ک از طریق شهر حکاری ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه گشته اند. تروریستها از برای اجرای مراحل قانونی و استفاده از قانون عفو ترکیه برخوردار خواهند شد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/b4c22lp

۸/۲۷/۱۳۹۱

اعتصاب غذای زندانیان پ.ک.ک - پاژک در ترکیه

حدود 60 روز از اعتضاب غذای زندانیان گروههای حزب کارگران کردستان و پاژک در ترکیه می گذرد، با ورود به سایت فارسی بالاترین لینک های داغی در مورد این خبر را در صفحه اول دیده و به به علت کنجکاوی سعی در بررسی مسائل مرتبط با این اعتصاب غذا گرفتم که قضیه به چه ترتیبی می باشد.
همانطور که شاید بدانید سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در ترکیه بیش از 30 سال به طور رسمی فعالیت می کند و طی 30 سال گذشته همواره در لیست سازمانهای تروریستی دنیا اعمم از ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا، انواع سازمانهای حقوق بشر و ...جهانی واقع شده است لزومی به بیان تاریخچه این سازمان رادیکال کرد به هیچ وجه دیده نمی شود. پاژک نیز شاخه زنان پ.ک.ک را تشکیل می دهد، حزب کارگران کردستان یکی از سازمانهای تروریستی موفق در دنیا می باشد که توانسته جذایبتی برای کودکان دختر و زن کورد را در خود ایجاد کند، علت های متفاوتی می توان برای جذابیت این سازمان رادیکال و خشونت طلب کرد برای زنان کرد شمرد که خارج از مقوله این بحث می باشد.
هدف زندانیان حزب کارگران کردستان و پاژک از اعتصاب غذا چیست؟
با وب گردی در مدیای رادیکال کورد منطقه اهداف این اعتصاب کنندگان این طوربیان شده است:
1- ایجاد شرایط بهتر برای عبدالله اوجالان رهبر سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) که در تبعید در جزیره امرالی ترکیه واقع شده است. احتمالاً منظور اعضای سازمان تروریستی آزادی بی قید و شرط عبدالله اوجالان نیست! بلکه ایجاد شرایطی که بتوانند با وکلای خود (این وکلا چه کسانی هستند و چه کارهائی تا قبل از این کرده اد خود مقاله ای دیگر می طلبد) دیدار هفتگی و ... داشته باشند،؛بنابه گزارشات سازمانهای حقوق بشر جهانی و اتحادیه اروپا عبدالله اوجالان رهبر سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان از تمامی شرایطی که یک انسان فارغ از مجرم بودنش می تواند درخواست کند را در سوئیتی که به وی در جزیره امرالی اختصاص داده شده برخوردا می باشد.   
2- مورد دوم حق استفاده از زبان مادری در سیستم قضائی ترکیه برای ارائه دادرسی ها می باشد که این موضوع نه به علت اعتصاب غذا بلکه به علت شرایطی که اتحادیه اروپا برای قبول عضویت ترکیه در نطر گرفته چند سالی می باشد که در جریان هست و همانطور که طی ماههای گذشته در مدیای حتی مرکزگرای فارس زبان نیز مقالاتی مرتبط منتشر شده اکنون شرایط قانونی برای استفاده از زبان مادری در سیستم قضائی ترکیه فراهم می باشد(1).
نوع نگاه سازمانهای حقوق بشر اتحادیه اروپا و غرب به اعتصاب غذای زندانیان پ.ک.ک / پاژک
در کنار زندانیان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان / پاژک چندین به اصطلاح نماینده کرد حزب ب.د.پ (حزب کردها در ترکیه – دست راست پ.ک.ک) نیز دست به اعتصاب غذای موقت زده اند و در کنار این درخواستی از پارلمان اروپا برای همراهی با اعتصاب غذا کننده گان داشته اند. 
خانم Ria Oomen-Ruijten که مسئول تهیه گزارشات حقوق بشر موسسه German Marshall Fund می باشد و در دیگر سو مسئول تهیه گزارشات حقوق بشر ترکیه را برای اتحادیه اروپا بر عهده دارد طی کنفرانسی مطبوعاتی که در آنکار با همکاری ان جی او ها و سازمان های حقوق بشر دولتی در ترکیه برگزار کرد "اعتصاب غذای زندانیان پ.ک.ک / پاژک را مغایر با اصل دمکراسی دانست" و از عدم وجود این نحو از اعتصاب غذا در زندانیان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) و پاژک سخن گفته و از بی ثمر بودن به زبان آوردن خواست ها بدین نحو در حالی که در ترکیه زمینه برای ادا کردن هر نوع تفکر فکری مساعد می باشد را به باد انتقاد گرفت. به نظر وی در حالیکه راه برای سیاسیون کورد برای پیگیریها خواست هائی که می توان در چهارچوب حقوق بشر و حقوق اقلیت ها پیگیری کرد وجود دارد اعتصاب غذا گروهی از اعضای سازمان تروریستی پ.ک.ک / پاژک بدون معنا می باشد(2).     
براستی اعتصاب غذا کننده گان پ.ک.ک / پاژک چه کسانی هستند؟
طبیعتاً تمامی اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان / پاژک که اکنون در زندانهای ترکیه به اعتصاب غذا دست زده اند تماماً دارای سوء سابقه ترور، تروریسم، انسان کشی و ... می باشند و بنا به چهارچوب و قوانین بین المللی در حال گذراندن مدت محکومت خود می باشند. تمامی اعتصاب غذا کننده گان بدون شک تاکنون سبب مرگ هزاران انسان شده اند ،بی شک رقم 30.000 ترور طی 35 سال گذشته از سوی تک تک همین اعضای پ.ک.ک / پژاک محقق گردیده است.برای مثال یکی از معروفترین اعتصاب کنندگان که در مدیای رادیکال کورد با آب و تاب به آن پرداخته می شود اعتصاب غذای پرتاب کنندگان مولوتف کوکتل می باشند، برای مثال سراب اسر (به ترکی ترکیه: serap eser) یکی از مجروحان همین پرتاب کننده گان مولوتوف کوکتل در ترکیه می باشد.  سراب اسر دختری 17 ساله و یکی از هزاران قربانی ترور و تروریسم حزب کارگران کردستان، حزب پاژک، تاک، ه.پ.گ و .. در ترکیه می باشد. چند سال پیش (دقیقاً 8 نوامبر 2009) که serap eser به مانند هر روز با اتوبوس مدرسه به سمت مدرسه در حرکت بود در ایستگاهی مورد هدف طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان واقع شده و چندین مولوتوف کوکتلی که به سمت ماشین مدرسه پرتاب شده بود سبب سوختن تمامی صورت سراب و چندین کودک خردسال ترکیه ای شد. سراب 17 ساله تنها 28 روز توانست به زخم هائی که برتنش از اصابت مولوتوف کوکتل پ.ک.ک وارد شده بود دوام آورد. 
یا برای مثال محمد جان اوغوز سوی (به ترکی ترکیه: Mehmet Can Oğuzsoy) چند سال پیش طی بمب گذاری که در یکی از میدانین شهر آنکارا تحقق داده بود سبب کشته شدن 5 غیرنظامی که کودک و زنان نیز جزءاین کشته شدگان و آسیب دیده گان  بودند حضور دارد می باشد، طی این بمبگذاری 45 شهروند ترکیه زخمی شدند. (3)
ویدئوی حمله تروریستی به اتوبوس مدرسه که سراب در آن صورت زیبایش را از دست داد:
https://www.youtube.com/watch?v=hYmnlRpgIuQ
نام صدها مورد از این انسانهائی که طی حیاتشان سبب مرگ هزاران انسان بزرگ و کوچک شده اند در لیست اعتصاب غذای اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان / پاژک دیده می شود.
 منابع استفاده شده برای تهیه مقاله:
1- http://hapistesaglik.wordpress.com/2012/11/11/aclik-grevinin-amaci-grevcilerin-talepleri-neler/
2- روزنامه سراسری یئنی شافاق چاپ ترکیه
http://yenisafak.com.tr/dunya-haber/aclik-grevinin-demokraside-yeri-yok-17.11.2012-424253
3- روزنامه زمان چاپ ترکیه
http://www.zaman.com.tr/null/serapin-katillleri-de-aclik-grevinde/2016964.html

۸/۲۶/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخبار سایت روزنامه بوگون ترکیه نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر تونجلی ترکیه شکل گرفته است که نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 2 تروریت گشته اند.
هدف نیروهای نظامی ترکیه از عملیات ضد تروریستی مذکور وارد ساختن ضربه به پ.ک.ک که با توجه به روند سردی هوا به زودی برای تامین نیرو، آموزش ، بازیابای و ..به کمپ های واقع در شمال عراق و نقاط 0 مرزی گسیل خواهد شد بیان گردیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bnkv7vz
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان
بر اساس اخبار منتشر شده در سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه دیروز هواپیماهای جنگنده نوع F-16 چندین بار کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شمال عراق را مورد هدف قرار داده اند، بر اساس اخبار منتشر شده مهمترین هدف هواپیماهای جنگی ترکیه هدف قرار دادن کمپ یکی از رهبران سوریه ای پ.ک.ک بوده است. 
حمله هوائی جنگنده های ترکیه در ساعت 23:00 و نسبت به کمپ های زاپ، متینا و .... صورت گرفته است. منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bths6oq
پاسگاه های مرزی سوریه در دست حزب کارگران کردستان
بر اساس منابع اطلاعاتی ترکیه – آمریکا بشار اسد و حزب بعث سوریه اکثر پاسگاه های مرزی تا حدود 30-35 کیلومتری نزدیک ترکیه را به میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) و شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د واگذار کرده است. 
در گزارش اطلاعاتی منتشر شده شاخه سوریه حزب کارگران کوردستان در حال تحقق سیستمی مانند ک.ج.ک را در پیش گرفته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bhrdkto
حزب کارگران کوردستان کودکان ربوده شده را به شمال عراق می برد
بر اساس اعترافات یک کودک 16 ساله کورد که توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) ربوده و به گروگان گرفته شده بود رسوائی جدیدی بر تاریخ ننگ پ.ک.ک افزوده شد، این سازمان رادیکال و تروریست پس از ربوده و گروگانگیری کودکان خردسال کرد کودکان را برای تعلیم و تامین کادر خود به یکی از کمپ های واقع شده در شمال عراق از جمله کمپ زاپ منتقل می کند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d3njb8w

۸/۲۴/۱۳۹۱

طرفداران حزب کارگران کردستان سوپرمارکتی را به آتش کشیدند

طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اینبار در شهر مرسین ترکیه اقدام به آتش کشیدن سوپرمارکتی نمودند. 
طرفداران پ.ک.ک در حالی که در داخل سوپرمارکت چندین شهروند ترکیه حضور داشتند با پرتاب کردن مولوتف کوکتل اقدام به آتش زدن سوپرمارکت نمودند. تصاویر ویدئوی این حمله طرفداران تررو و تروریسم امروز در مدیای ترکیه منتشر گشته است که می توانید ویدئوی به آتش کشیدن سوپرمارکت را از طریق لینک زیر مشاهده کنید:
http://tinyurl.com/btbgy9w
خوشبختانه حمله طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای تحقق یک قتل عام واقعی صورت گرفته بود در صورتیکه شهروندان ترکیه ای داخل سوپرمارکت خونسردی خودرا حفظ نمی کردند عمل طرفداران ترور و تروریسم به فاجعه انسانی میبدل می گشت.
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 1 نگهبان روستا زخمی شد، 2 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخباری که دقایقی پیش سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه منتشر ساخت نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهربینگول ترکیه و منطقه گنج داشته اند که متاسفانه در این درگیری 1 نگهبان روستائی زخمی شده و نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست از اعضای پ.ک.ک گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c4jxfl6
حمله طرفداران حزب کارگران کردستان به یکی از دانشگاه های ترکیه
طی روزهای گذشته گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به مرکزیت شهر آنکارا در دانشگاه های ترکیه اقدام به ضرب و شتم دیگر دانش جویان مخالف افکار فاشیستی گروههای مذکور نموده اند. طی روزهای گذشته دانشگاه زبان، تاریخ و جغرافیای شهر آنکارا میزبان گروههای مذکور بود و گروه های طرفدا ترور و تروریسم تنها به سبب اختلاف فکری گروهی دیگر از دانش جویان اقدام به ضرب و شتم دانش جویان دیگر نموده اند، سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان دارای شاخه داخل شهری به نام ک.ج.ک می باشد که نقش این سازمان تهیه عضو و ایجاد پروپاگاندا برای عضوگیری پ.ک.ک می باشد.
تصاویر ویدئوی این ضرب و شتم توسط مدیای ترکیه منتشر شده است که این تصاویر را می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:
http://tinyurl.com/ch4df97
درگیری با پ.ک.ک : 1 تروریست به هلاکت رسید
طی عملیات ضد تروریستی نیروهای نظامی و امنیتیترکیه در مناطق مشخص نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت 1 تروریست از اعضای حزب کارگران کردستان در منطقه خاتای ترکیه گشته اند. از پناهگاه تروریتس مذکور 1 اسلحه کلاشینکف، 2 بمب دست ساز و مقدار بسیار زیادی انواع مواد منفجره و .. بدست آمده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/dyt45ts
زلمی خلیل نژاد: بشار اسد و حزب بعث سوریه از حزب کارگران کردستان حمایت می کند
دیپلمات کهنه کار آمریکا در عراق و افغانستان و نماینده سازمان ملل در مصاحبه ای با روزنامه حرت ترکیه مسال جالبی از حمایت بی چون و چرای بشار اسد و حامیان وی از سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) پرده برداشت.
به نظر وی بروز جنگ داخلی در سوریه بهترین فرصت را بازسازی سازمان تروریستی پ.ک.ک ایجاد کرد. او حمایت بشار اسد - حزب بعث سوریه و حامیان وی از پ.ک.ک را نیز برای ایجاد مشکلی برای همسایگان سوریه الخصوص ترکیه دانست و چرائی بازی با کارت همیشگی کوردها را دورنگه داشتن آنکارا از حمایت مخالفان بشار اسد عنوان کرد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d38pgzq

۸/۲۲/۱۳۹۱

نتایج تحقیقات جدید در مورد حزب کارگران کردستان

بر اساس نتایج تحقیقات تازه منتشر شده سن اعضائی که جدیداً به سازمانهای تروریستی حزب کارگران کوردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان پیوسته اند مابین 17-21 سال می باشد، که خود ناشی از بکارگیری کودکان خردسال و جوانان برای امر انسان کشی در بین سازمانهای تروریستهای مذکور را یک بار دیگر هویدا می سازد.
بر اساس تحقیقاتی که از سوی مرکز بین المللی مبارزه با تروریسم و اقدامات غیرقانونی منتشر گردیده است طی ماه های گذشته سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) فعالیت شدیدی در حوزه جذب نیرو با استفاده از مدارس و کودکان را آغاز کرده است .
بر اساس تحقیقات صورت گرفته کمترین رغبت به پیوستن به سازمان های تروریستی کرد در خانواده هائی که دارای فرزند کمتر می باشند مشاهده گردیده است. 
بر اساس تحقیقات :
بیش از 77% اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان از مردان و 23% از زنان تشکیل می گردد.
بیش از 72% سطح سواد اعضای پ.ک.ک بی سواد یا دارای حداقل سواد (پنجم ابتدائی) می باشند.
اشخاصی که قبلاً دارای هیچ کاری نبوده و فعالیتی نداشته اند بیش از 78% اعضای حزب کارگران کردستان را تشکیل می دهند.
اگر از یک خانواده ای 1 عضو به سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می پیوندند دیگر اعضا تمایلی به عضویت ندارند.
منبع ترجمه خبر:  
http://tinyurl.com/bnvg8wk
بمباران مواضع حزب کارگران کوردستان
بر اساس اخبار سایت روزنامه بوگون ترکیه هوایپماهای جنگنده ترکیه دیشب ساعت 22:30 مواضع سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) را مورد هدف قرار داده اند. هوایپماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه در مثلث حکاری- شیرناک و عراق اقدام به هدف قرار دادن کمپ ها و مواضع سازمان تروریستی پ.ک.ک نمودهاند.
جنگنده های F-16 ترکیه از طریق پایگاه نظامی شهر دیاربکیر ترکیه برخواسته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cbbj55e 
درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخبار سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه نیروهای امنیتی نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در منطقه آغری از توابع دوغو بازید داشته اند که در این درگیری ها موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست گشته اند.
متاسفانه در این درگیریها 1 نیروی امنیتی ترکیه نیز دچار جراحات سطحی گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d57k84k

۸/۲۰/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان 3 معلم را ربوده و به گروگان گرفت

بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر ماردین ترکیه اقدام به ربودن و گروگانگیری 3 معلم نموده اند. 
میلیتانهای پ.ک.ک با متوقف ساخت اتوبوسی اقدام به ربودن و گروگانگیری 3 معلم موجود در اتوبوس نموده اند. این حادثه تروریستی- گروگانگیری دیروز در ساعت 18:30 و هنگامی که یک گروه از معلمین از سمت مدرسه به خانه می رفتند اتفاق افتاده است. 
برای نجات جان معلمین ربوده شده نیروهای نظامی ترکیه در منطقه عملیات ضد تروریستی را آغاز کرده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bh5xb6r
استاندار حکاری: بیش از 42 عضو حزب کارگران کوردستان به هلاکت رسیده است
بر اساس اخبار روزنامه جمهوریت چاپ ترکیه طی عملیات های ضد تروریستی که نیروهای نظامی ترکیه طی چندروز گذشته در مناطقی از شهر حکاری ترکیه انجام داده اند طی چندین مرحله درگیریهائی با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان داشته اند که بنا به اخبار رسمی که از سوی استاندار شهر حکاری ترکیه منتشر شده است نیروهای نظامی ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 42 تروریست عضو پ.ک.ک کرده اند. متاسفانه در این درگیریها نیز یکی از سربازان ترکیه که زخمی شده بود در بیمارستان شهید گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/aft2kt4
بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق
دیروز در اواسط صبح چندین فروند هواپیمای جنگنده نوع F-16 ترکیه اقدام به بمباران کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شمال عراق نمودند.
بنا به اخبار منتشر شده اهداف منهدم شده بیشتر در مناطق متینا بوده و هواپیماهای جنگنده ترکیه نیز از پایگاه هوائی دیاربکیر ترکیه برخواسته اند. 
مهمترین کمپ های گروه خشونت طلب و افراطی کرد پ.ک.ک در شمال عراق واقع شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bd6e2uy
کمک مالی 2.7 میلیونی یکی از اعضای حزب کردها در ترکیه به پ.ک.ک
بر اساس اخبار روزنامه یئنی شافاق ترکیه یکی از شهردارهای حزب ب.د.پ که متعلق به اقلیت کرد ترکیه ای می باشد با استفاده از منابع دولتی که در اختیار داشته کمک 2.7 میلیون لیره ای را به سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) اهداء نموده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ar7w8n2

۸/۱۸/۱۳۹۱

توافق دولت ایران با حزب کارگران کردستان و دولت عراق

منابع محلی عراق ادعاهائی که مبنی بر دیدار نوری المالکی نخست وزیر عراق با رهبران حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) را در مدیای منطقه – جهانی منتشر شده بود را تائید کردند. منابع محلی عراق اخبار موثقی از دیدار دوجانبه نوری المالکی با سرکرده گان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان را منتشر ساختند.
بر اساس اخبار منتشر شده منابع عراقی نوری المالکی با رهبران سازمان تروریستی اتحادیه جوامع کردستان یا ک.ج.ک که جمیل باییک و مصطفی قاراسو باشند در بغداد دیداری داشته است.
دیدار نوری المالکی با اعضای بلندپایه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با خبرداری جلال طالبانی رئیس جمهور عراق صورت گرفته است. از نکته قابل تامل این دیدار می توان از ارگانیزاسیون این دیدار که از سوی مقامات سیاسی ایران صورت گرفته است نام برد. هدف دولت ایران جلب حمایت سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای حمایت از حزب بعث در سوریه و بشار اسد بیان گردیده است.
اخبار درز کرده حاکی از درخواست سلاح، منابع فاینانس و انواع مهمات از سوی پ.ک.ک از نخت وزیر عراق می باشد که این خواست حزب کارگران کوردستان با چراغ سبز نوری المالکی مواجه شده است.
در دیدار نوری المالکی و اعضای بلند پایه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان نزدیکی ترکیه با حکومت خودمختار شمال عراق نیز مورد تحلیل و بررسی واقع شده و برای توقف کمک مسعود بارزانی به پناهندگان سوری برنامه ریزیهائی برای تحقق صورت گرفته است.
پس از تحقق این دیدار منابع اطلاعاتی خبر ورود صدها میلیتان پ.ک.ک برای یاری رساندن به حکومت بشار اسد و حزب بعث برای مبارزه با ارتش آزاد سوریه را تائید کرده اند. سیگنالهای این توافق چند روز پیش در خبری که مبنی بر کشتار و گروگانگیری چندین عضو ارتش آزاد سوریه توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در حلب اتفاق افتاده بود که در منابع خبری دنیا منتشر گردید به خوبی مشاهده گردید. در درگیری که مابین حزب کارگران کردستان در حلب و ارتش آزاد سوریه شکل گرفت حزب کارگران کوردستان با تله گذاری موفق به کشتار بیش از 20 عضو ارتش آزاد سوریه گشت.
در دیگر سو اخباری که مبنی بر طرح ریزی ترور مسعور بارزانی نیز در مدیای منتشر شده بود دقیقاً پس از دیدار و توافق نوری المالکی، ایران و حزب کارگران کردستان منتشر گردیده که خود دارای سوالات عدیده ای می باشد. 
منبع ترجمه مقاله:
CENTER FOR EURASIAN STUDIES
TURKMENELI COOPERATION AND CULTURAL FOUNDATION
http://tinyurl.com/bgf4zyc 

بیش از 716 عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده است

بر اساس آمار رسمی اعلام شده توسط نیروهای مسلح ترکیه با توجه به عملیاتهای ضد تروریستی که بر علیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) از اول سال 2012 صورت گرفته است نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن بیش از 716 تروریست گشته اند.
بر اساس ارقام منتشر شده در درگیریهای دوطرفه مابین نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه و میلیتانهای حزب کارگران کردستان طی ماه اکتبر سال 2012 بیش از 75 تروریست به هلاکت رسیده است. از ژانویه 2012 تا 31 اکتبر 2012 بیش از 716 تروریست به هلاکت رسیده است. 
طی دوره مذکور 496 تروریست به هلاکت رسیده، 21 تروریست زخمی، 44 تروریست دستگیر و 155 تروریست دیگر نیز تسلیم نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه گشته اند.
در سال 2012 مبارزه ترکیه با سازمانهای تروریستی کرد منجربه هلاکت رسیدن 431 تروریست، در سال 2012 به 694 و در سال 2012 همانطور که در متن خبر آمده بیش از 716 تاکنون به هلاکت رسیده اند. در سال 2010 نیروهای نظامی ترکیه 13 عملیات ضد تروریستی متوسط ، در سال 2011 با توجه به آمار 2 عملیات ضد تروریستی بزرگ و 38 عملیات ضد تروریستی متوسط از سوی نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه بر علیه انواع سازمانهای تروریستی به مانند حزب کارگران کردستان، شاهین های آزاد کردستان و دیگر گروههای رادیکال و خشونت طلب و... کورد به وقوع پیوسته است.
نیروهای نظامی ترکیه در سال 2012 نیز 6 عملیات بزرگ و 19 عملیات کوچک ضد تروریستی محقق ساخته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ajjo63s

۸/۱۷/۱۳۹۱

ورود 1200 نیروی کاماندوی ترکیه به شمال عراق

بر اساس اخباری که در روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است امروز بیش از 1200 نیروی کاماندوی ترکیه برای مبارزه با حزب کارگرن کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) وارد شمال عراق شده اند. 
کاماندوهای وابسته به نیروی Maroon Berets در این عملیات وسیع برون مرزی شرکت داشته اند. بر اساس اولین اخبار منتشر شده نیروهای کاماندوی ترکیه به جهت تعقیب اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان مجبور به وارد شدن 5 کیلومتری به خاک شمال عراق گشته اند. 
عملیات نیروهای Maroon Berets بنا به منابع اطلاعاتی برای دستگیری یکی از اعضای بلند پایه حزب کارگران کردستان صورت گرفته است و هدف این عملیات ضد تروریستی دقیقاً به مشابه عملیات دستگیری عثمانه بن لادن رهبر سازمان تروریستی القاعده بوده است، چند وقتی میباشد که آمریکا سخنانی مبتنبی بر انجام عملیاتهای مشترک به مانند آنچه که امروز گذشته است را به ترکیه پیشنهاد کرده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/avosk7l
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان در شمال عراق
بر اساس اخبار منتشر شده توسط سایت روزنامه استار چاپ ترکیه دیشب ساعت 22:30 جنگنده های نوع F-16 ترکیه عملیات وسیعی را بر علیه اردوگاه های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در شمال عراق را تحقق داده اند. 
بر این اساس 6 جنگنده نوع F-16 ترکیه از پایگاه نظامی شهر دیاربکیر برخواسته و اقدام به بمباران اهداف خود در شمال عراق که بیشتر کمپ های مهم و بزرگی به مانند قندیل، خاکورک، زاپ  .. می باشد را مورد هدف قرار داده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bamt4gh
درگیری با حزب کارگران کردستان: 3 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخباری که در مدیای ترکیه منتشر شده است نیروهای امنیتی – نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در منطقه بیت الشباب و کوههای چوپان داشته اند که در این درگیریها نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 3 تروریست گشته اند. درگیری در ساعت 14:00 به وقت محلی ترکیه اتفاق افتاده است و نیروهای کاماندوی ترکیه در جبهه مقابل درگیری بوده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/aqkebdf

اعتراف رهبر حزب کارگران کردستان: دولت ایران حمایت بی حد و حصری از پ.ک.ک داشت

شیمدین ساکیک (به ترکی ترکیه: Şemdin Sakık) در اظهار نظری بی سابقه از حمایت بی حد و حصر دولت ایران از حزب کارگران کوردستان پرده برداشت، او در جواب سوالی که آیا دولت ایران کمک مالی به حزب کارگران کردستان می رساند یا نه؟ چنین پاسخ داد: حمایت دولت ایران از پ.ک.ک به حدی بود که کم کم گوئی به پ.ک.ک هواپیما نیز می خواست بدهد.
شیمدین ساکیک که یکی از اعضای بلند پایه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشد که پس از اظهار ندامت و برخورداری از ماده قانونی که برای تروریستها در قانون اساسی ترکیه در نظر گرفته شده است به ترکیه بازگشته و تسلیم شد و اکنون آزاد می باشد. وی در دادگاهی که در ارتباط با ادعای مافیای موجود بین ارتش ترکیه و سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به نام ارگنه کون در جریان می باشد حاضر شده و نکات بسیار تامل برانگیزی از عمق رابطه موجود بین دولت ایران و پ.ک.ک را بیان نمود. به نظر شیمدین ساکیک در شروع حزب کارگران کردستان با مبارزه مسلحانه آغاز شد، سپس به جنگ تغییر موضع داد ولی اکنون تماماً ترور و ترویسم می باشد. 
من به عنوان حمال وارد سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان شدم ولی در هنگام جدائی و تسلیم به دولت ترکیه یکی از بلند پایه ترین رهبران پ.ک.ک بودم. 18 سال از بهترین لحظات زندگیم در کوهها و در کنار حیوانات گذشت. 
قبل از آتش بس سال 1993 ایران بیش از 1 کامیون انواع اسلحه جنگی را به حزب کارگران کردستان تحویل داد. هدف و سخن دولت ایران از دادن سلاح نه فروختن آن همه سلاح به ما بلکه استفاده از تمامی سلاح ها بود و مقامات آن زمان دقیقاً سخنان فوق را که باید از سلاح ها استفاده نمایید را بر زبان آوردند. 
رفتار دولت ایران از قبل نیز چنین بود، حتی هدف دولت ایران از ایجاد درگیری با سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک تنها به سبب نگهداری مرزهای ایران صورت می گیرد، دولت ایران پژاک را به عنوان ابزاری برای کنترل مرزهای خود در دست داشت و اجازه فعالیت و یا رشد بی از شد حد این سازمان تروریستی را نیز با ابزارهائی که در دست داشت می گرفت.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ck665sx

۸/۱۵/۱۳۹۱

کشتار فاریس 11 ساله نشانه ایدئولوژی سوخته حزب کارگران کردستان

بر اساس اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه دیروز بمبی جاسازی شده در ماشینی که در محل های که اتفاقاً عروسی نیز در آن جریان داشته توسط اعضای سازمان تررویستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) جاسازی شده بود و با منفجر شدن این بمب متاسفانه فاریس کودک 11 ساله و چندین شهروند غیرنظامی ترکیه دچار جراحات عمیقی شده اند که بنا بر اخبار اولیه حال چندین نفر وخیم گزارش شده است.
بمب حزب کارگران کردستان در منطقه شیرناک از توابع شهر حکاری ترکیه در کوچه ای که عروسی نیز در حال جریان بود و در حین گذر ماشین زرهی پلیس منفجر شده است، در این حمله تروریستی در کنار فاریس 11 ساله 18 شهروند غیرنظامی ترکیه نیز آسیب دیده اند. پس از تحقق حمله تروریستی تمامی مجروحان حادثه با استفاده هلی کوپترهای نظامی به چندین بیمارستان منتقل گشتند. 
کشتار کودکان خردسال و شهروندان غیرنظامی به بهترین شکل ممکن نشان از ایدئولوژی سوخته این حزب رادیکال و خشونت طلب کورد می باشد جائی که تنها کشتن مفهوم می یابد. ساکنان منطقه شیمدینلی ترکیه که بارها هدف این چنین حملات تروریستی بوداند علت تحقق این چنین حملات حزب کارگران کردستان که غیرنظامیان را مورد هدف قرار می دهد بی تفاوتی و گریز مردم منطقه از هر گونه خشونت طلبی و رادیکالیسم بیان می دارند. 
بنا بر منابع اطلاعاتی تحقق این حمله تروریتی غیرانسانی از سوی دکتر باهوز اردال که رئیس اعضای سوریه ای پ.ک.ک می باشد صادر شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cltemnk
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 5 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخباری که چند ساعت پیش از مدیای ترکیه منتشر شده است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در نواحی کوه جودی داشته اند که در این درگیری ها موفق به هلاکت رساندن 5 تروریست گشته اند.
درگیریهای نظامیان ترکیه با اعضای پ.ک.ک در نواحی منطقه شیرناک از حوالی شهر حکاری و کوه جوی صورت گرفته است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c2k5bde
درگیری با حزب کارگران کردستان: 18 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اطلاعیه شهر شیرناک ترکیه طی درگیریهای چند روز گذشته نیروهای نظامی و امنتی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در نواحی جودی و کاتو نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن 18 تروریست گشته اند.
استاندار شهر شیرناک ترکیه خبر از ادامه عملیاتهای نیروهای نظامی ترکیه با توجه به حمایت مردمی از این عملیاتها خبرداده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bwgwekg
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان در شمال عراق
بر اساس اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه دیروز 8 عدد از هواپیماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه طی عملیاتی اقدام به بمباران کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شمال عراق نموده اند. 
بر اساس اخبار منتشر شده عملیات بمباران اردوگاه های پ.ک.ک در شمال عراق بیش از 2 ساعت طول کشیده است، هواپیماهای جنگنده ترکیه از طریق پایگاه نظامی شهر دیاربکیر برخواسته اند.
بیشتر هدف های هوایپاماهای ترکیه در این عملیات ضد تروریستی کمپهای خاکورک، خینره، زاپ و قندیل بوده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bsp2s3c