۱۲/۲۸/۱۳۹۰

تصاویر برگزاری نوروز به وسیله طرفداران حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) در ترکیه

اولین تصاویر از به آتش کشیده شدن محله قاضی چشمه استانبول و شهر دیاربکر ترکیه در مدیای مجازی ترکیه منتشر شد.
تصاویر اولیه منتشر شده از جشن نوروز طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در ترکیه حکایت از مفهوم نوروز در بین طرفداران این سازمان به شدت نژادپرست و تروریست می باشد.
جائی که با اسلحه های دوربرد، مولتوف کوکتل، چوب، سنگ و .. بانک ها را به آتش کشیده و 8 ماشین GSM تماماً تخریب شده، بنای روزنامه یئنی شافاق ترکیه مورد حمله قرار گرفته، 11 پلیس ترکیه زخمی شده و ... جزء نمونه هائی از برگزاری نوروز به وسیله گروهی از کردهای رادیکال طرفدارا احزاب پ.ک.ک، ک.ج.ک.،ب.د.پ و ... در ترکیه می باشد.
طی آخرین خبرهای حکایت از خسارات مادی وارده سنگین به محله ای از شهر استانبول می باشد.
منبع تصاویر: http://tinyurl.com/76ybg9x

طرفداران حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) به بهانه نوروز بنای روزنامه یئنی شافاق را آتش کشیدند

گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در کازلی چشمه شهر استانبول گرد هم آمده و بدون اجازه تجمع از شهردار استانبول اقدام به آشوب کشیدن گشوه ای از شهر استانبول ترکیه نمودند.
بنای ساختمان روزنامه یئنی شفق ترکیه که در محل تجمع طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) بود با استفاده از مولوتف کوکتل به آتش کشید شد. در این حمله تمامی دوربین های شهری و بنای روزنامه یئنی شافاق ترکیه با استفاده از چوب و سنگ تخریب شد.
این تجمع غیرقانونی طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به مناسب برگزاری جشن به اصطلاح نوروز برگزار شده بود.   
منبع خبر مترجم:
http://tinyurl.com/7zghlnc

برگزاری جشن نوروز با استفاده از سلاح های دوربرد

گروهی 500 نفره از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با دعوت احزاب نژادپرست ب.د.پ (صلح و دمکراسی)، ک.ج.ک (شاخل داخل شهری پ.ک.ک) و سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان امروز 18 مارس را برای برگزاری نوروز انتخاب کردند. 
در همین اثنا 500 نفر از طرفداران این احزاب رادیکال کرد در شهر دیاربکیر ترکیه علارغم اجازه ندادن شهردار دیاربکر تجمع کرده اند. پلیس ترکیه نیز به سبب مسائل نوروز سالهای گذشته اقدامات کافی را انجام داده بود که خوشبختانه در آخرین لحطه از ورود سلاح های دوربرد به منطقه و به آشوب کشیدن شهر باخبر شده و طی عملیاتی افرادی که سلاح های غیرقانونی را حمل می کردند را بازداشت کرد. پلیس ترکیه در لین عملیات 3 نفر مضنون را نیز بازداشت کرده است.
طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان سلاح های دوربرد را قصد داشتند از طریق ماشینی که در محوطه بوده به دست افراد معلومی رساندن و عملیات تروریستی را محقق سازند که خوشبختانه پلیس ترکیه موفق به کشف این سلاح ها شد.
طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در محل حضور داشتند با فهمیدن این موضوع اقدام به حمله به سمت نیروهای پلیس کردند که در این حملات که با استفاده از سنگ، چوب، مولوتوف کوکتل و  ... بود 11 پلیس ترکیه بهمراه 2 شهروند ترکیه مصدوم شدند.
طرفداران ترور و تروریسم در این حادثه 11 ماشین شهروندی ترکیه ای را که در محل پارک کرده بودند به آتش کشیدند.
در این تجمع غیرقانونی نمایندگان حزب ب.د.پ به نام های صلاح الدین دمیرتاش، لیلا زانا، آیسل توغلوک، آیلا آکات آتا، آلتات تان و ... نیز حضور داشتند که پلیس برای پراکنده ساختن طرفداران حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) اجازه همراهی این وکلای به اصلاح مجلس ملی ترکیه را به آنها نداد.
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان طی چند سال گذشته از نوروز به عنوان ابزاری برای ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان ترکیه استفاده می کند و طی چندسال گذشته چندین شهروند ترکیه به علت حملات تروریستی حزب کارگران کوردستان جان خود را از دست داده اند.
منبع خبر مترجم:
http://tinyurl.com/8xxrcw3 

طرفداران حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) با نام نوروز دیاربکیر را به آتش کشیدند

بر اساس اخباری که در مدیای ترکیه منتشر شده است به مانند چندین سال گذشته طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) امروز روز 18 مارس برای بزرگداشت نوروز! به دعوت پ.ک.ک به چند خیابان ریخته و سبب به آتش کشیده شدن اموال دولتی و عمومی شدند.
حزب ب.د.پ یا صلح و دمکراسی (BDP) که دست راست حزب کارگران کردستان در مجلس ترکیه می باشد امروز را برای برگزاری جشن به اصطلاح نوروز درخاوست مجوز از سوی شهرداری کرده بود که شهرداری نیز به علت جشن ملی چاناک کاله، اوضاع شهری و بدون علت بودن زودتر برگزاری نوروز مجوز به برگزاری این مراسم را نداده بود ولی حدود 500 نفر از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با درخواست مستقیم پ.ک.ک، ب.دپ و ک.ج.ک (شاخه داخل شهری حزب کارگران کردستان) اقدام به آتش کشیدن و آشوب چند شهر با اقلیت کردنشین کرده اند.
همانطور که رر ویدئوی زیر می بینید طرفداران حزب کارگران کردستان با نام جشن نوروز شعبه های بانک های دولتی و خصوصی را به آتش کشیده و به سمت پلیس سنگ و چوب پرتاب می کنند که پلیس نیز با آب فشار قوی و دودهای اشک زا مجبور به پراکنده ساختن طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان بوده است.
قسمتی از فیلم حوادث امسال نوروز در ترکیه:
متاسفانه سایتهای لجن پراکن فارسی به مانند بالاترن محملی برای ابراز پروپاگاندای گروههای تروریستی کرد منطقه شده است، البته این اولین باری نیست که گروههای نژادپرست فارس از گروههای تروریست کورد به مانند ابزار و آلت دست بر علیه هویت ترک ملل منطقه استفاده ابزاری می کنند