۸/۰۸/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 8 تروریست به هلاکت رسید

درگیریهائی که نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر شیرناک ترکیه و منطقه بیت الشباب داشته اند با به هلاکت رسیدن 8 تروریست خاتمه یافته است.
استادار شهر شیرناک ترکیه طی متنی از به هلاکت رسیدن 8 تروریست پس از انجام حمله تروریستی که متاسفانه منجر به کشته شدن 1 ماموری پلیس ترکیه و زخمی شدن 3 نفر گشته بود خبر داد. 
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/9cn9xdb
بمباران کمپ های زاپ، متینای حزب کارگران کردستان در شمال عراق
براساس اخباری که در سایت روزنامه خبری استار چاپ ترکیه منتشر شده است پس از حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که منجربه کشته شدن 1 مامور پلیس ترکیه گشت اسکادران هوائی ترکیه گذرگاه ها و کمپ های زاپ و متینای حزب کارگران کردستان را در شمال عراق مورد هدف قرار داده است.
حمله میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ک.ک در حوالی نیمه شب صورت گرفته است و متاسفانه ماموری پلیسی که در حال نگهبانی بود به علت اصابت گلوله ها در دم جان سپرده است، نیروی هوائی ترکیه پس از وقوع این حمله تروریستی در ساعت 20:30 اقدام به بمباران گذرگاه های مرزی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان و کمپ های متینا و زاپ در شمال عراق نموده است. 
در این حمله هوائی هواپیماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه از پایگاه نظامی شهر دیاربکیر ترکیه حضور داشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9ehk6du

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 1 پلیس شهید، 3 زخمی

بر اساس اخباری که توسط سایت خبری 1news.com.tr  منتشر گردیده است میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به انجام عملیات تروریستی همزمانی بر علیه مواضع و مکانهای نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در شهر شیرناک نموده اند که متاسفانه در این حملات تروریستی 1 پلس ترکیه کشته و 3 نفر دیگر زخمی شده اند. در مورد وضعیت زخمی شدگان هنوز اطلاعاتی منتشر نگردیده است. 
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان علارغم وجود عید ملی در ترکیه طی 4 روز گذشته چندین حمله را درشهر شیرناک و دیگر شهرهای مرزی ترکیه به تحقق پیوسته است.
حمله تروریستی مذکور با استفاده از انواع راکت انداز صورت گرفته است. پس از انجام این عملیات تروریستی چندین اکیپ از گروههای کاماندو به همراهی نیروهای ژاندارمری و پلیس مبارزه مخصوص ترور و تروریسم به منطقه اعزام شده اند.
بر اساس اخبار منتشر شده عملیات در منطقه برای دستگیری تروریستها ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/8cyc4qe
درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و شاخه سوریه ای حزب کارگران کوردستان: 24 کشته
بر اساس اخبار منتشر شده در مدیای منطقه ای و جهانی درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و شاخه سوریه ای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) درشهر حلب سوریه بوجود آمده است و بر اساس اخبار اولیه ارتش آزاد سوریه موف به هلاکت رساندن 5 نفر عضو حزب پ.ی.د گشته اند در مقابل نیز میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ی.د اقدام به تله گذاری و کشتار 24 نفر از ارتش آزاد سوریه و گروگانگیری 5 نفر دیگر گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8sl9gah

۸/۰۷/۱۳۹۱

درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و شاخه سوریه ای حزب کارگران کردستان: 19 کشته

بر اساس اخبار منتشر شده در مدیای گروههای رادیکال و مسلح کورد موجود در منطقه درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و سازمان تروریستی پ.ی.د که شاخه سوریه ای حزب کارگران کوردستان می باشد روی داده است.
 بر اساس اخبار اولیه منتشر شده سازمان تروریستی پ.ی.د اقدام به گذاشتن تله برای ارتش آزاد سوریه نموده و 19 نفر از اعضای ارتش آزاد سوریه را به قتل رسانده است، اخبار نشر شده حاکی از گروگان گیری و رباش 4 نفر دیگر از اعضای ارتش آزاد سوریه توسط پ.ی.د دارد.
پ.ی.د دقیقاً به مانند پژاک یا سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان (PJAK) یکی از زیر شاخه حزب کارگران کوردستان در سوریه می باشد که جزء مهمترین تامین کننده تروریست برای کادر کشتار پ.ک.ک را بر عهده دارد.  
پس از شروع جنگ داخلی در سوریه بشار اسد و حزب بعث چندین منطقه با اکثریت کردنشین را به سازمان تروریستی پ.ی.د که شاخه سوریه ای حزب کارگران کردستان می باشد واگذار کرد تا از حمایت ترکیه از ارتش آزاد سوریه و معترضین بشار اسد بکاهد. متاسفانه علارغم ستم ملی که بر کردهای سوریه ای توسط خاندان بشار اسد و حزب بعث روا داشته شده در یک حرکت تاکتیکی گروههای مسلح و رادیکال کرد زیر شاخه پ.ک.ک اقدام به حمایت همه جانبه از بشار اسد و حزب بعث نمودند بطوریکه طی 20 ماه گذشته تماماً در راستای اهداف بشار اسد و حزب بعث سوریه حرکت نموده و بنا به اسناد منتشر شده در بسیار از اوقات تماماً با نیروهای سرکوبگر سوریه ای برای سرکوب معترضین دست داشته اند. 
حزب پ.ی.د در راستای حمایت همه جانبه از بشار اسد و حزب بعث سوریه پس از آغاز جنگ داخلی با همکاری پ.ک.ک بر حملات خود بر ترکیه افزوده و روزی نیست که خبر از کشتار عده ای انسان بی گناه در ترکیه منتشر نگردد.

حزب کارگران کردستان (شاخه سوریه) دو نفر سیاستمدار کرد عراقی را ربوده و به گروگان گرفت

شاخه سوریه ای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که با نام حزب اتحاد و برابری(Partiya Yekîtiya Demokrat) یا پ.ی.د فعالیت می کند اقدام به ربودن و گروگانگیری 2 نفر سیاست مدار کرد عراقی نموده است.
بر اساس اخبار منتشر شده 2 نفرسیاسی کرد عراقی عضو حزب به اصطلاح دمکرات کردستان عراق بوده و به نام های بهزاد دورسه ن و نیدال سالمی می باشند.
هدف سازمان تروریستی پ.ی.د خالی نمودن میدان رقابت سیاسی گروههای کرد در داخل سوریه و فشار آوری بر موازنه قدرت گروههای سیاسی و غیرسیاسی کورد موجود در منطقه و الخصوص سوریه بیان شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8tx3r64
حمله تروریستی حزب کارگران کردستان از 5 موضع
بر اساس اخباری که دقایقی پیش از مدیای ترکیه منتشر شد گروهی از میلیتان های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به حمله همزمان و با استفاده از سلاح های دوبرد به چندین مکان نظامی و غیرنظامی ترکیه درشهر شیرناک نموده اند.
حمله تروریستی پ.ک.ک در ساعت 17:00 صورت گرفته است و بنا به اخبار منتشر شده اکنون نیز درگیری شدیدی مابین نیروهای نظامی ترکیه و میلیتان های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه شکل گرفته است.
بر اساس آخرین خبر نشر شده پلیس نگهبانی که در محل در حال نگهبانی بوده دچار جراحات گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/968j4he

۸/۰۶/۱۳۹۱

انفجار خط لوله کرکوک – یومورتالیق توسط حزب کارگران کوردستان

بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه جمهوریت ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به منفجر کردن خط لوله انتقال نفت شهرکرکوک ترک نشین به یومورتالیق ترکیه نموده اند.
اخبار اولیه منتشر شده حاکی از نشت شدید نفت در محل انفجار و آتش سوزی می باشد که توسط آتش نشانی ها آتش تماماً کنترل گشته و عملیات برای عدم نشت نفت ادامه دارد.
حمله تروریستی مذکور در حوالی نیمه شب صورت گرفته است. انفجار خط لوله انتقال نفت با استفاده از بمب های منفجر شونده از راه دور صورت گرفته است. عملیاتی برای دستگیری تروریستها در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9u5gk5o
حزب کارگران کوردستان رئیس نگهبانان روستائی را ربوده و به گروگان گرفت
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) اقدام به روبدن و گروگانگیری یکی از اعضای حزب عدالت و توسعه (آ.ک.پ) که وی رئیس نگهبانان روستائی را نیز بر عهده دارد نموده است.
آقای جمال آدییامان شخصی 38 ساله می باشد که توسط میلیتانهای پ.ک.ک 3 روز پیش ربوده و به گروگان گرفته شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8psarbw

۸/۰۵/۱۳۹۱

گزارش یورونیوز از ترکیه: مدارس هدف جدید حزب کارگران کردستان

با شروع سال تحصیلی جدید در ترکیه مدارس به هدف جدید سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) مبدل گشته است و روزی نیست که خبر از به آتش کشیده شدن مدرسه ای در یکی از مناطق ترکیه در مدیا منتشر نگردد.
بر اساس آمارهای دولت ترکیه تنها طی 1 ماه گذشته بیش از 30 مدرسه در منطقه جنوب غربی ترکیه توسط میلیتانهای حزب کارگران کردستان به آتش کشیده شده اند.
اکثر مدارس به آتش کشیده شده با استفاده از مولوتوف کوکتل و یا ریختن بنزین به آتش کشیده شده است، متاسفانه به علت سوختن بسیاری از کلاس های و لوازم آموزشی در چندین منطقه از جمله منطقه زلزله زده وان ترکیه آموزش و تحصیل دانش آموزان برای مدتی متوقف گردیده است.
مهمترین شهرهائی که مدارس در آن به آتش کشیده شده شهرهای دیاربکیر، وان، شیرناک، حکاری و شهر زلزله زده وان ترکیه می باشد.
متاسفانه در بعضی از حملات تررویستی مذکور چندین کودک خردسال نیز دچار جراحات متعددی گشه اند و ترس و واهمه ای غریب در بین دانش آموزان ایجاد شده است.
مدرسه ای چند کلاسه که در شهر زلزله زده وان ترکیه توسط سازمان UNICEF تاسیس شده بود متوسط چند روز پیش هدف حملات تروریستی واقع شده و تماماً سوخت، سازمان یونیسف نیز با شدیدترین جملات این حمله تروریستی را که سبب وارد آوردن خسارات جدی به دانش آموزان و محیط آموزشی می گردد را به شدت محکوم کرد. 
حملات تروریستی حزب کارگران کردستان تنها به سوزاندن مدارس و کلاس های اموزشی بسنده نکرده و در چندین منطقه ترکیه اقدام به ربودن و گروگانگیری کادر آموزشی و معلمین نیز رسیده است، به طوریکه طی هفته گذشته 6 معلم از شهر ایغدیر ترکیه به زور سلاح هائی که توسط میلیتانهای پ.ک.ک بر سرشان گذاشته شده بود ملزم به همراهی با تروریستها گشتند.    
بنا به نظر کارشناسان مبارزه با ترور و تروریسم هدف حزب کارگران کردستان از به آتش کشیدن مدارس و ربودن و گروگانگیری ایجاد رعب و وحشت در منطقه و افزودن بر کادر خود می باشد.
پس از مورد هدف واقع شدن مدارس توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) دانش آموزان و عده ای از اولیا به این عمل متحجر آمیز پ.ک.ک معترض گشته اند.
لینک گزارش ویدئوی یورونیوز به زبان ترکی:
منبع ترجمه گزارش از صفحه یورونیوز ترکی:
http://tinyurl.com/cko8w8d

۸/۰۴/۱۳۹۱

طی 9 ماه 670 عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده است

بر اساس اخباری مستندی که از مدیای ترکیه منتشر شده است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه طی درگیری هائی که با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) طی 9 ماه گذشته چه در کمپ های شمال عراق و چه در داخل ترکیه داشته اند موف قبه هلاکت رساندن 670 تروریست گشته اند.
در عملیات های نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه طی این مدت بیش از 3 تن انواع مواد منفجره، 400 اسلحه جنگی، 800 بمب دست ساز از میلیتانها و پایگاههای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان کف و ضبط گردیده است.
در عملیات های ضد تروریستی که از سوی کاماندوهای ترکیه، کاماندوهای پلیس مبارزه مخصوص با ترور و تروریسم محقق شده بیش از 400 اسلحه کلاشینکف و سلاح های M-16 کشف و ضبط گردیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cmljalc 
4 عضو حزب کارگران کوردستان تسلیم شد
بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است امروز 4 تروریست از اعضای حزب کارگران کردستان (PKK) تسلیم نیروهای نظامی ترکیه گشته اند، تروریستها از طریق شهر شیرناک تسلیم شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bp3tamh
ضربه ای به منابع فاینانس حزب کارگران کوردستان
نیروهای مبارزه با مواد مخدر ترکیه موفق به وارد ساختن ضربه مهلکی بر تن ناتوان و بیمار سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) شده اند، در عملیاتی نیروهای مبارزه با مواد مخدر ترکیه موفق به کشف 5 تن انواع مواد مخدر که از طریق شهر زلزله زده وان ترکیه قصد ورود و توزیع در ترکیه را داشت گشته اند.
یکی از مهمترین و عمده ترین منابع تامین منابع مالی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان تجارت انواع مواد مخدر و یا ترانزیت به اروپا می باشد که بنا به آمارهای پلیس بین الملل بیش از 70% مواد مخدره وارده به اروپا از طریق این سازمان رادیکال و خشونت طلب کرد منتقل می گردد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9fc57v6

۸/۰۳/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان در 48 روز 24 مدرسه را به آتش کشیده

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی - فاشیستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) طی روزهای گذشته مدرسه ای که در شهر زلزله زده وان ترکیه به مت سازمان جهانی UNICEF ساخته و بازسازی شده بود را در نهایت حماقت به آتش کشیدند، متاسفانه دیروز نیز یکی از مدارس ابتدائی حاجی بکیر شهر وان ترکیه را دوباره به اتش کشیده اند. مدرسه فوق دارای 600 دانش اموز می باشد که تروریستهای حزب کارگران کردستان شب هنگام به مدرسه وارد شده و به کلاس ها و کلیه ابزارالات آموزشی را با ریختن بنزین به آتش کشیده اند.
براسی هدف این سازمان تروریست – فاشیست کورد از به اتش کشیدن مدارس ابتدائی در مناطق کردنشین ترکیه آیا چیزی به جزء ترویج و تداوم جاهلیت خویش و جذب کودکان زیر 18 سال کورد برای آموزش سربریدن انسانها نمی باشد؟ برای مثال کدام یک از سازمانهای تروریستی در دنیا بدین صورت احمقانه مدارس و مناطق آموزشی که به دور از هر گونه خشونت و ... اند را به آتش می کشیده و می کشد؟ چرا جامعه کرد اعمم از به اصطلاح روشنفکران، اشخاص تحصیل کرده و ... در برابر این سازمان به شدت خشونت طلب و فاناتیک کرد اعتراضی نمی کنند؟ آیا هدف سازمان تروریستی – فاشیستی حزب کارگران کردستان عدم آگاهی در بین کودکان کورد می باشد؟ پ.ک.ک با به آتش کشیدن مدارس در پی جذب قربیانیان جدید کودک کورد از جامعه بی سواد و بدون درک از حیات و زندگی می باشد، چون انسانی که حداقل مراحل تحصیلی را طی کند بی شک لحظه ای به ایدئولوژی سوخته و تاریخ مصرف گذشته سازمانهای تروریستی – فاشیستی کوردی به مانند پ.ک.ک که تنها از جهان پیرامون کشتن انسانها را به بهترین وجه ممکن می داند فکر می کند. و صدها سوال دیگر که ذهن هر انسانی را می آزارد...
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8naxdvw
تسلیم 10 عضو حزب کارگران کوردستان در شیرناک ترکیه
بنا به اخباری که توسط سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است 10 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) و سازمان تروریستی اتحادیه جوامع کردستان (ک.ج.ک) از طریق شهر شیرناک ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده اند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/99vxcea
درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخباری که توسط سایت روزنامه آخشام ترکیه منتشر شده است نیروهای نظامی –امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر بیتلیس ترکیه داشته اند که در این درگیری ها موفق به هلاکت رساندن 1 تروریست گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8z9sv4j
درگیری با حزب کارگران کوردستان : 4 تروریست به هلاکت رسید
نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر تونجلی ترکیه داشته اند که نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 4 تروریست گشته اند.
درگیری نیروهای نظامی ترکیه با اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان پس از حمله مسلحانه این سازمان کرد به یکی از پاسگاه های شهر تونجلی آغاز گردید و با تعقیب و گریزها نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 4 تروریست گشته اند، نکته قابل توجه در اجساد تروریست کشف سلاح های جدید در دست اعضای پ.ک.ک بوده است که طی حیات ننگین 30 ساله این سازمان فاناتیک کرد بی سابقه بوده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8g4c58x

۸/۰۱/۱۳۹۱

روح زمان، حزب کارگران کردستان و انقلاب سوریه

هر حرکت و رفتاری که سبب دوری اقلیت کرد سوریه ای از شام به سمت قامشلو گردد بر علیه کردها می باشد. 
در این عصر جائی برای رژیم های کنونی نیست، دیر یا زود این رژیم سرنگون خواهد شد. این جملات از گزارش مراد کاراایلان رهبر فعلی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) برگرفته شده است. منظور تروریست کاراایلان از این رژیم ها حزب بعث سوریه می باشد. گزارشگر که نتوانسته جواب خود به علت طفره رفتن را از مراد کاراایلان بگیرد برای بار دوم سوال را به طور دیگری بیان می کند. مدیای جهانی و منطقه ای از همکاری بسیار نزدیک حزب کارگران کوردستان با بشار اسد اسد و حزب بعث سخن می گوید آیا شما با داشتن دلایل متعددی که از سوی مخابره کنندگان و تحلیل کنندگان این موضوع منتشر می گردد چه پاسخی برای سوال مذکور دارید؟ مراد در پاسخ باز چنین می گوید: حزب کارگران کردستان در سوریه حضور ندارد و هیچ همکاری با حزب بعث نداریم.
مدت زمانی زیاد هست که سخنان سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با رفتارهائی که هر  روزه شدت، ترور، خشونت طلبی و ... را منعکس می کند تفاوت فاحشی نشان می دهد به طوریکه دیگر سیاسیونی که شاید بتوا نبا این سازمان رادیکال کورد به میز مذاکره نشست نیز هر روزه کاهش می یابد، روزی نیست که خبر از وقوع ترور، کشتار، آدم ربائی و گروگان گیری، خشونت طلبی و .. در یکی از مناطق ترک نشنویم. درحالی رهبر فعلی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در حال پاسخ گوئی به گزارش فوق می باشد گروهی اسلام گرای افراطی به نام Moro در فیلیپین پس از 40 سال ترویج خشونت و رادیکالیسم برای پایان دادن به جنگ داخلی اقدام آمادگی کرده است. در آن سوی آبها در کلمبیا گروههای انقلابی مسلح کلمبیا با نام FARC که 50 سالی می باشد به هر نوع خشونتی دست زده اند اکنون قراری مبتنی بر زمین گذاشتن سلاح را اعلام داشته اند. حماس از سال 2006 دست از سلاح کشیده و در حال مذاکره برای انتخاب رهبر جدید می باشد در اینسوی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان هر روز از زبان سیاست به دور شده و اصرار بر تداوم انسان کشی و ترور می ورزد. به راستی علت اینکه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان سعی در ماندن در عصر گذشته و عدم گذر به عصر جدیدی دارد در چیست؟
در همان گزارش خبرنگار از مراد کارایلان با آوردن دلیل هائی از اثبات عدم همراهی سازمان حزب کارگران کردستان با بشار اسد و حزب بعث می پرسد. مراد در پاسخ تنها به کلمه "خیر" اکتفا می کند. این خیر کوچک در حالی بیان می گردد که مفهوم پ.ی.د (شاخه سوریه ای پ.ک.ک) بدون وجود سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان گنگ و بی معنا می باشد. گزارشگر در سوال دیگری از عدم انجام عملیات های تروریستی شاخه ایرانی پ.ک.ک که سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک (PJAK) باشد در طول 1 سال گذشته در ایران می پرسد که کاراایلان با تعجبی از تصادفی بودن این حادثه سخن می گوید. او در ادامه از سرنگونی رژیم بعث در مابین کردهای سوریه ای  جملات زیر بکار می برد: 
کوردها خواهان عدم سقوط رژیم شام اند و هدف اینچنینی ندارند.
کردهای سوریه ای که جزء یکی از مهمترین ستم دیده های دوران حاکمیت اسد در سوریه می باشند در نهایت شگفتی در عصیان نسبت به حکومت بشار اسد و حزب بعث هیچ جائی نداشتند و حتی عصیان اولیه نیز نه از مناطق کردنشین بلکه از مناطق عرب نشین شروع گردید. پس از شروع اولین ماههای اعتراضی کردها مهمترین موضوع جنگ داخلی سوره گردیدند که مهمترین آنها در دو هدف زیر بیان می گردد:
1- تغییر مسیر و جهت دهی به حرکت انقلابی معترضان سوریه که با سناریو های فلاکت پس زا سرنگون شدن بشار اسد به این موضوع نگریسته می شود.
2- تصویری از نهایت همکاری با حزب بعث و بشار اسد که از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان منتشر گردید.
این دو عنصر مهم سبب تفاوت موقعیت کوردهای سوریه ای در حرکت انقلابی سوریه و در دیگر سو سبب بیگانگی منطقه ای گردید.
کردهای سوریه با تدابیر بسیار متضادی که در برابر معترضان سوریه و حرکت انقلابی سوریه گرفتند برای دوران پس از بشار اسد روزهای بسیار دشواری را با مخالفان خواهند داشت و سیگنالهای این مسائل از اکنون قابل لمس می باشد. کردهای سوریه ای که تصویری از همراهی با سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که مهمترین حامی انقلاب سوریه و معترضان سوریه ای می باشد را نیز ارائه دادند و در حالی که هر روز خبر از کشتار ، ترور و قتل عام توسط این سازمان شنیده می گردد. در کنار رنجش ترکیه سبب رنجش شدید مخالفان حزب بعث و بشار اسد نیز گردیدند. به خاطر همین:
هر رفتار و عملی که سبب دور شدن کوردها از شام به سمت قامشلو گردد بر علیه کردها خواهد بود.
منبع ترجمه مقاله: مرکز تحقیقات سیاست، اقتصاد و اجتماع ترکیه
http://tinyurl.com/8r9vo8a

۷/۳۰/۱۳۹۱

انفجار خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه توسط حزب کارگران کردستان

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) دیروز نیز انفجاری را در خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه انجام داده است و بنا به اخبار منتشر شده از سوی روزنامه استار چاپ ترکیه انتقال گاز قطع گردیده است.
حمله تروریستی میلیتانهای پ.ک.ک به خط لوله انتقال گاز در شهر آغری ترکیه و منطقه دوغو بایزید صورت گرفته است. بر اساس گفته های استاندار شهر آغری این حمله تروریستی در ساعت 16:32 صورت گرفته است و اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان با استفاده از چند صد کیلو بمب اقدام به منفجر کردن خط لوله گاز نموده اند. 
خوشبختانه در اثر این حمله تروریستی خسارات جانی به شخصی وارد نشده و تنها انتقال گاز ایران به ترکیه متوقف گردیده است.
این اولین باری نیست که سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان اقدام به منفجر کردن خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه دست می زند و در سال جاری حداقل بیش از 20 بار این حمله تروریستی صورت گرفته است و آخرین بار نیز چند روز گذشته سبب زخمی شدن 28 سرباز ترکیه در حین انفجار گشته اند. 
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیاتی شروع گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9hd3av2

پ.ک.ک مسئولیت حملات تروریستی به خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه را بر عهده گرفت
دقایقی پیش سایت رسمی ارگان های مرتبط با مدیای رادیکال کرد با انتشار خبری مسئولیت حمله تروریستی به خط لوله گاز ایران به ترکیه را بر عهده گرفته و با آب و تاب فراوان حمله تروریستی مذکور را تشریح کردند.

۷/۲۹/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 7 شهید، 17 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که از سوی سایتهای روزنامه حریت چاپ ترکیه و سایت نشریه سیاسی منتشر شده است نیروهای نظامی ترکیه پس از انجام عملیات های تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در منطقه آغاز کرده اند موفق به هلاکت رساندن 17 تروریست گشته اند، متاسفانه در حمله تروریستی که در شهر حکاری ترکیه صورت گرفته 3 پلیس و 3 نگهبان روستا کشته شده اند.
درگیری که در منطقه ای از شهر حکاری ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریتی حزب کارگران کردستان صورت گرفته است 3 پلیس ترکیه کشته شده اند، در دیگر درگیری که در منطقه بیتلیس ترکیه روی داده 3 نگهبان روستا توسط اعزای پ.ک.ک کشته شده اند.
علت درگیری پلیس با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارکران کوردستان آمادگی برای انجام حمله تروریستی اعضای پ.ک.ک در منطقه بوده است که متاسفانه نیروهای پلیس در عین ورود به منطقه توسط انواع سلاح های دوربرد مورد هدف واقع شده و منجربه کشته شدن 3 نفر گشت اند.
در شهر بیتلیس ترکیه نیز در عین جستجوی منطقه از وجود اعضای حزب کارگران کردستان (PKK) به ناگاه دچار تله گشته و مورد هدف اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان گشته اند که متاسفانه در این حمله تروریستی نیز 3 نگهبان روستا کشته شده است.
عملیات وسیعی در منطقه برای دستگیری تروریستها با حمایت نیروهای هوائی ترکیه آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8krvdzw
پاک سازی دره قازان ترکیه از اعضای حزب کارگران کردستان
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در دره قازان ترکیه ضربه مهلکی را بر تن بیمار سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) وارد کردند. بر اساس اخباری که دقایقی پیش منتشر شد 17 تروریست در درگیری با نظامیان ترکیه به هلاکت رسیده اند.
عملیات نیروهای نظامی ترکیه که طی روزهای پیش در دره قازان که یکی از اصلی ترین پناه گاههای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای مخفی شدن می باشد آغاز شده است تا به امروز سبب به هلاکت رسیدن 50 تروریست گشته و عملیات پاک سازی منطقه هنوز هم ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8fnzvuo

۷/۲۷/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان خط لوله گاز ایران به ترکیه را منفجر ساخت: 28 زخمی

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) با منفجر کردن قسمتی از خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در مسیر آغری و منطقه Eleşkirt سبب زخمی شدن 28 سرباز ترکیه که در حال برقراری امنیت خط لوله بودند گشت.
بر اساس اخبار منتشر شده در سایت روزنامه استار چاپ ترکیه و گزارشات استاندار شهر آغری تمامی سربازان به بیمارستانهای مناطق نزدیک شهر فوق منتقل گشته اند. نظامیان ترکیه به علت انفجار شدید دارای جراحات های متعددی گشته اند. 3 سرباز نیز دارای سوختگی شده است. خوشبختانه در این عملیات تروریستی کشته ای موجود نمی باشد.
بنا به اخبار اولیه منتشر شده میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با استفاده از بمب های کنترل از راه دور سبب انفجار مهیبی در خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه گشته اند. پس از انفجار تروریستی نیروهای آتش نشانی به منطقه اعزام گشته اند و اتش را خاموش کرده اند، به علت خاساراتی که از انفجار در خط لوله ایجاد شده اکنون انتقال گاز به ترکیه متوقف گردیده است.
این اولین باری نیست که سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به بمب گذاری در خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه را تحقق می سازد و 1 ماه پیش دقیقاً در منطقه ای مشابه سبب انفجار دیگری گشته بود.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8zxandd

درگیری با حزب کارگران کردستان: 15 تروریست به هلاکت رسید

پس از حمله تروریستی که توسط حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) صورت گرفته و سبب کشته شدن 3 سرباز ترکیه در منطقه چوکورجا از توابع شهر حکاری ترکیه شد نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه عملیات وسیعی را برای دستگیری اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه شروع کردند که امروز در دگیری های صورت گرفته نیروهای نظامی ترکیه از به هلاکت رسیدن 15 تروریست خبر دادند.
شب گذشته دسته ای چند نفره از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در منطقه مذکور نسبه پاسگاه ایشیقلی عملیات تروریستی را تحقق ساخته بودند که متاسفانه سبب کشته شدن 3 سرباز ترکیه گشته بود، در همان لحظه بر اثر پاسخ درجای نیروهای نظامی ترکیه 3 تروریست نیز به هلاکت رسیده بود، پس از این حمله تروریستی با حمایت نیروی هوائی ترکیه در منطقه عملیات وسیعی برای پاک سازی تروریستها صورت گرفته که امرزو خبر به هلاکت رسیدن 15 تروریست عضو حزب کارگران کردستان درمدیای ترکیه منتشر شد.
در عملیات 13 مخفیگاه حزب کارگران کوردستان نابود گشت
در حین پاک سازی منطقه از وجود اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) بیش از 13 مخفیگاه عمده پ.ک.ک نیز در نواحی مختلف توسط نیروهای نظامی ترکیه به کلی نابود گشت. 
در اکثر مخفیگاه هایی حزب کارگران کردستان ملزومات بسیاری همراه با انواع سلاح، بمب های دست ساز، اسلحه و ....کشف و ضبط گردید.
تداوم عملیات در کوه های کیلیس ترکیه
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه اکنون برای پاک سازی کوه های کیلیس ترکیه به مبارزه با سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان پرداخته اند، هلیکوپترها کامانادوهای ترکیه را به مسیرهای صعب العبور منتقل داده و کاماندوهای ترکیه در حال پاک سازی کوه کیلیس از تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/935dg7w

۷/۲۶/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان 6 معلم را ربوده و به گروگان گرفت

بر اساس اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه گروهی از میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) دیروز در شهر ایغدیر ترکیه اقدام به حمله مسلحانه به مدرسه ای نموده و از 16 معلم موجود در مدرسه 6 معلم آقا را ربوده و به گروگان گرفت.
این حمله تروریستی در ساعت 12:00 و در 21 کیلومتری شهر ایغدیر ترکیه صورت گرفته است، اعضای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان با تهدید به کشتن معلمین سبب همراهی 6 معلم با تروریستها گشته اند. 
اسامی معلمین ربوده و به گروگان گرفته شده توسط اعضای پ.ک.ک عبارتند از:
اومود گورکه م، اه رسین قاراقایا، سونه ر اه ر، محمد قوجابابا، لطفی آتیلمیش و عبدالله انه س
پس از ربایش و گروگانگیری 6 معلم توسط سازمان تروریستهی حزب کارگران کوردستان نیروهای ژاندارمری ترکیه به محل اعزام شده و عملیات وسیعی را برای دستگیری تروریستها و نجات معلمین شروع کرده اند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/blo9ms2
حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 3 شهید
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) حمله ای را به یکی از پاسگاه های شهر چوکورجای ترکیه واقع در منطقه حکاری با استفاده از انواع سلاح ههای دوربرد به مانند راکت انداز و آزپی جی انجام داده اند که متاسفانه 3 سرباز ترکیه در این حمله تروریستی شهید شده اند.
پس از این حمله تروریستی عده ای بسیار زیاد از نیروهای نظامی مخصوص مبارزه با ترور و تروریسم به منتطقه اعزام گشته اند و عملیات وسیعی برای دستگیری تروریستها در جریان می باشد.
منبع ترجمه خبر:   
http://tinyurl.com/btnzy7s
دستگیری 1 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه با استفاده از عمیات ضد ترور و تروریسم بر علیه حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) موفق به دستگیری یکی از تروریستها که برای انجام عملیات تروریستی آماده می شده گشته اند، در کنار این تروریست بیش از 400 کیلوگرم انواع مواد منفجره کشف و ضبط شده است.
تروریست مذکور در منطقه داغلیجای ترکیه دستگیر شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bwtst9b

۷/۲۵/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان 3 معلم زن را ربوده و به گروگان گرفت

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که ید طولانی در کشتار شهروندان غیرنظامی دارد در جدیدترین سلسله از کارهای فاناتیک خود اقدام به آتش زدن مدارس ترکیه و ربودن معلمین دست می زند که طی ماه گذشته بیش از 15 مدرسه را به آتش کشیده است که متاسفانه در چندین مدرسه در کنار خاکستر شدن مردسه چندین دانش اموز کوچک نیز دارای زخم های متعددی گشتند.
میلیتانهای حزب کارگران کردستان دیروز اقدام به ربودن 3 معلم زن و 1 شهروند ترکیه ای که نگهبان روستا بوده در منطقه پرواری از توابع شهر سیرت ترکیه نموده اند.
3 معلم زن که از جاده مبادلاتی رد می شده اند توسط چندین میلیتان مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان تهدید به مرگ می شوند و مجبور به پیاده شدن از ماشین می گردند، که متاسفانه هر 3 معلم زن با تهدید به مرگ مجبور به همراهی با تروریستها می گردند.
برای دستگیری تروریستها و نجات معلمین عملیات وسیعی در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9xmkwke
حمله طرفداران حزب کارگران به یک مدرسه در استانبول
گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر استانبول و منطقه شیشلی در اواخز شب اقدام به حمله با مولوتوف کوکتل به مدرسه ای نموده اند و سبب ایجاد آتش سوزی گشته اند.
پلیس ترکیه پس از دقایقی به محل فوق رسید و در جستجوی یه اتش کشیده گان مدرسه می باشد، آتش پس از دقایقی با ورود ماشین های آتش نشانی نیز خاموش شد
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9off8nn
تلفه انفجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 1 شهید
تله انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر ماردین ترکیه منفجر شد و متاسفانه یک نیروی نظامی ترکیه جان خود را از دست داد.
تله انفجاری پ.ک.ک در حین حرکت ماشینی که نظامیان ترکیه را منتقل می ساخت منفجر گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9k2y4zv

۷/۲۴/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید، 6 زخمی

بر اساس اخبار سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه نیروهای نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر حکاری و منطقه چوکورجای ترکیه داشته اند که متاسفانه بر اساس گزارشات اولیه در این عملیات 1 نیروی نظامی ترکیه شهید و 6 سرباز دیگر زخمی شده اند.
بنا به خبرهای منتشر شده درگیری نظامیان ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در وادی قازان صورت گرفته است در این درگیری 6 تروریست نیز به هلاکت رسیده است. دو شهروند ترکیه ای موجود در محل نیز بر اساس تله انسانی که از سوی اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان صورت گرفته دچار جراحات گشته اند، پ.ک.ک در بیشتر اوقات از شهروندان ترکیه ای به عنوان سپر دفاعی بهره میبرد و مورد جدیدی نیست. شهروندان ترکیه ای زخمی شده به بیمارستان دولتی برای تداوی منتقل گشته اند.
نیروهای نظامی ترکیه از 15 روز پیش عملیات وسیعی را در منطقه دره قازان ترکیه آغاز کرده اند که در این مدت نیز موفق به وارد آوردن ضربات مهلکی بر تن ناتوان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان گشته اند.  
در دیگر درگیرهای نظامیان ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) که در شهر ارزینجان ترکیه در حال جریان می باشد نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست گشته اند.
تروریستهای به هلاکت رسیده در حال بمب گذاری در جاده راه آهن بوده اند؛ یکی از تروریستها نیز زن بوده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9xxf9nt
حزب کارگران کوردستان قصد زنده سوزاندن مادر و کودکی را داشت 
هر روز که می گذرد ابعا جدیدی از کشتارهای غیرنظامیان توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) بر افکار عمومی دنیا روشن می گردد که هدف این سازمان فاناتیک و نژادپرست کرد نه احیائی به اصطلاح زبان کردی بلکه چماغ قدرت های منطقه ای و جهانی برای سرکوب ملت های غیرکرد منطقه می باشد. 
در جدیدترین اقدامات این سازمان خشونت طلب کورد عده ای از میلیتانهای پ.ک.ک دیشب با به آتش کشیدن منزلی در شهر زونگولداک ترکیه اقدام به زنده سوزاندن 1 مادر و 2 کودکی که در شعله های آتش خانه ای که توسط اعضا و طرفداران پ.ک.ک روشن شده بود نمودند که خوشبختانه با رسیدن مامورین آتش نشانی ترکیه از یک فاجعه انسانی جلوگیری شد.
سازمان تروریستی حزب کارگران کارگران کوردستان بارها این چنین فجایع انسانی را تحقق ساخته است و صدها کودک و نوجوان قربانی ایدئولوژی سوخته و به شدت نژادپرستانه این سازمان رادیکال و افراطی کرد گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9sdbp2t

۷/۲۳/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) کامیونی را به آتش کشید

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که این روزها خیرهای متعددی از به آتش کشیدن مدارس کودکان ترکیه ای، ربودن و گروگان گیری شهروندان ترکیه و الخصوص معلمین و وکلا و ... را هر روزه می شنویم در جدیدترین سلسله اعمال خشونت طلب خود اقدام به آتش کشیدن 1 ترانزیت نموده است.
حادثه تروریستی به آتش کشیدن 1 واحد ترانزیت توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان درشهر تونجلی ترکیه و در 13 کیلومتری جاده ارزینجان بوقوع پیوسته است. 
اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان پس از بستن قسمت کوچکی از جاده و پیاده کردن رانندگان اقدام به آتش کشیدن 1 واحد کامیون نموده و در دیگر سو به جاسازی بمبی در داخل ترانزیتی در کنار جاده مباردت نمودند، هدف این بمب گذاری وارد ساخت خسارت جانی به مامورینی که در تعقیب تروریستها به محل نزدیک خواهند شد بود.
حادثه تروریستی مذکور در ساعت 13:00 روی داده است، بر اساس مشاهدات مردم منطقه تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان (PKK) متشکل از 10 نفر بوده اند.
خوشبختانه با هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه بمب موجود در ترانزیت خنثی شد و حادثه فجیع جلوگیری شد.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیاتی با حمایت هلیکوپترهای جنگلی ترکیه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9a4l8dk
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) پس از شروع بهار عربی و جنگ داخلی در سوریه به شدت فعال گشته است و روزی نسیت که خبر از کشتارهای این سازمان تروریست- فاشیست خبری در مدیای منطقه ای و جهانی منتشر نگردد، کارشناسان مبارزه با تروریسم علت این حجم از فعالیت پ.ک.ک را استفاده ابزاری به مانند همیشه از این کارت بازی توسط همسایگان ترکیه و قدرتهای جهانی معرفی می کنند.

۷/۲۲/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 17 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخبار منتشر شده توسط سایت siyahgazete.com نیروهای نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) داشته اند و موفق به اورد آوردن ضربه مهلکی بر تن ناتوان این سازمان خشونت طلب و رادیکال گشته اند به طوریکه طی درگیریهای صورت گرفته 17 تروریست عضو پ.ک.ک به هلاکت رسیده اند.
درگیری نظامیان ترکیه و با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر شیرناک صورت گرفته است ، متاسفانه در این درگیریها نیز 6 سرباز ترکیه زخمی گشته اند. متاسفانه تلاش نیروهای نظامی ترکیه برای زنده دستگیری تروریستها به نتیجه ای نرسیده و اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به دستور ایست و تسلیم شوی نیروهای ترکیه ای با آتش پاسخ داده و سبب درگیری چند ساعته گشته است.
پس از به هلاکت رسیدن 17 تروریست نیروهای نظامی ترکیه به مناطق دره جیک و قیرمیزی تپه گسیل شده اند، عملیات بر علیه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/94g9hyt
حزب کارگران کوردستان دوباره معلمی را ربوده و به گروگان گرفت
بر اساس اخباری که توسط سایت روزنامه جمهوریت چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) با بستن قسمت کوچکی از راه مبادلاتی منطقه بیت الشباب شهر شیرناک ترکیه اقدام به ربودن و گروگانگیری 1 معلم زن و 1 نگهبان روستا نموده اند.
میلیتانهای پ.ک.ک طی 2 ماه گذشته بیش از 20 مدرسه در ترکیه را به آتش کشیده اند و طی حیات ننگین خویش صدها معلم و شهروند غیرنظامی ترکیه را ربوده و به گروگان گرفته اند، در بعضی از اوقات نیز اقدام به تصفیه حساب شخصی و کشتار غیرنظامیان نموده اند که مثالهای اندکی در همین وبلاگ اخبار حزب کارگران کردستان / حزب حیات آزاد کردستان منتشر گشته است.
منبع ترجمه خبر:  
http://tinyurl.com/92t2m2j
حزب کارگران کردستان 11 ماشین را به آتش کشید
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در جدیدترین عمل فاناتیک خویش اقدام به آتش زدن 11 کامیون در منطقه سینوپی ترکیه نموده اند، تمامی 11 ماشین به شرکت های خصوصی که در این منطقه در حال فعالیت بوده اند تعلق داشته است. هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان جلوگیری از سرمایه گذاری دولت ترکیه و آبادانی مناطق نیمه و یا اکثراً کردنشین ترکیه می باشد به طوریکه بارها سرمایه گذاران ترکیه را تهدید به مرگ کرده و یا نمونه های اینچنین که سبب ایجاد خسارت گردیده را برای عدم سرمایه گذاری در منطقه بکار می بندد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/99a9e6s

۷/۲۱/۱۳۹۱

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق

در حالی که مجلس ترکیه در مورد تداوم قانون عملیات برون مرزی ارتش ترکیه بر علیه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) تشکیل جلسه داده بود هواپیماهای جنگنده ترکیه نیز در حال انجام عملیات بر فراز کمپ های پ.ک.ک در شمال عراق بودند.
بنا به اخباری که از سوی روزنامه سراسری حریت ترکیه منتشر شده است دیروز هوایپماهای جنگنده ترکیه در ساعت 17:00 عملیاتی را بر علیه کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شمال عراق انجام داده اند. بر اساس اخبار منتشر شده مهمترین کمپ های مورد هدف زاپ بوده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9meymkt
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 2 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخبار منتشر شده توسط سایت روزنامه استار چاپ ترکیه نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه دیروز درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در منطقه قهرمان مارش داشته اند که در این درگیریها نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست گشته اند.
درگیری نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در ساعت 20:00 و در منطقه بازاجیق صورت گرفته است، تروریستها به صدای ایست و تسلیم شوی مامورین ترکیه ای با شلیک پاسخ داده اند و منجربه وقوع درگیری گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8jql9nb
حزب کارگران کردستان به ماشین غیرنظامی آتش گشود: 4 زخمی
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که از هیچ فرصتی برای انسان کشی، ترور و قتل عام دریغ نمی ورزد در جدیدترین کشتار خود اقدام به گشودن آتش به سمت ماشین غیرنظامی حامل چندین شهروند ترکیه نموده است که متاسفانه بنا به اخبار اولیه 4 نفر شهروند ترکیه غیرنظامی در این ماشین دچار جراحات متعددی گشته اند.
این حمله تروریستی در شهر تونجلی  و در 35 کیلومتری جاده پولومور صورت گرفته است. شهروندان غیرنظامی مجروح شده ترکیه به بیمارستان دولتی شهر تونجلی منتقل گشته اند. 
نیروهای نظامی ترکیه برای دستگیری تروریستها به منطقه گسیل شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9mtfr4b

اگر ایران از پ.ک.ک حمایت کند ما نیز حامی اعتراضات خیابانی ایران خواهیم شد

بر اساس اخباری که توسط سایت معتبر WorldNetDaily که وابسته به طیف محافظه کار آمریکا می باشد منتشر شده است به نقل از یک مقام سوریه ای تلویحاً سخنان زیر بیان شده است که:
در صورت تداوم حمایت دولت ایران از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) بر علیه ترکیه دولت ترکیه نیز در اقدامی متقابل از اعتراضات خیابانی ایران حمایت خواهد کرد.
هفته پیش در شهر تهران اعتراضاتی در حومه بازار روی داده بود و علتش نیز تداوم کاهش ارزش پول ایران به پائین ترین میزان تاریخ خود بیان شده بود.
بر اساس خبر WorldNetDaily تهدید ترکیه به حمایت از اعتراضات خیابانی داخل ایران از طریق یک مقام روس به مسئولین دولت ایران گوشزد شده است. 
بر اساس منابع اطلاعاتی و منابع آشکار دولت ایران پس از اوشاع متشنج در سوریه برای تغییر و فشار آوری بر سیاست ترکیه در قبال سوریه اقدام به تجهیز گسترده سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان نموده است به طوریکه حتی چندین کمپ از جمله شهیدان در داخل خاک های ایران و در مناطق آزربایجان غربی برای اموزش پ.ک.ک مهیا شده است. دولت ایران سابقه طولانی در حمایت از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) را دارد و تا سال 1999 صدها کمپ پ.ک.ک در داخل مرزهای ایران و در غرب آزربایجان بود ولی با روی کار آمدن دولت رجب طیب اردوغان دولت ایران از حمایت آشکار خود دست کشید.
در جدیدترین نمونه از حمایت های دولت ایران از سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان طی ماه پیش ویدئوئی از تبادل اطلاعات مابین جاسوسان ایرانی و حزب کارگران کردستان منتشر شد:
تصاویر ویدئوئی دیدار مامورین اطلاعاتی ایران با اعضای حزب کارگران کردستان:
تصاویر ویدئوی جاسوسان ایران در ترکیه:
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9hcj28z

۷/۲۰/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان مدرسه شهر زلزله وان ترکیه را به آتش کشیدند

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در جدیدترین سلسله اعمال خویش اقدام به آتش زدن مدارس ترکیه می نمایند به طوریکه در سال تحصیلی جدید بیش از 15 مدرسه توسط این سازمان فاشیست تماماً به آتش کشیده شده است و در بعضی از این حملات تروریستی آسیب هائی به معلمین و دانش آموزان نیز وارد گشته است.
در جدیدترین عمل به اصطلاح میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مدرسه ای در شهر زلزله زده وان ترکیه که توسط هنر مند معروف ترکیه ای تورکان شورای (Türkan Şoray) و با هزینه  شخصی اش ساخته شده بود را به آتش کشیدند و متاسفانه مدرس تماماً در آتش سوخت.
این حادثه تروریستی که چه عرض کنم فاشیستی و متحجر آمیز که تداوم جاهلیت و ترویج خشونت طلبی و تروریسم را در جامعه کرد نشانه گرفته است در شهر زلزله زده وان ترکیه و منطقه محمد عاکیف ارسوی و دیشب در حوالی ساعت 22:00 صورت گرفته است.
پس از خبررسانی مردم زلزله زده وان ترکیه آتش نشانی به منطقه گسیل شده و توانست آتش را خاموش کند ولی تمام مدرسه نوساز در آتش کینه و نفرت گروه تروریستی- فاشیستی حزب کارگران کوردستان سوخته و با خاک یکسان شد.
تصاویر مدرسه به آتش کشیده شد:
http://tinyurl.com/9l2sfy9
تصاویر ویدئوی مدرسه به آتش کشیده شده:
http://tinyurl.com/9jz4bqu
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9jaesqb
کودکان زلزله زده آزربایجان در دمای زیر صفر بدون داشتن کوچکترین امکانات رفاهی و آموزشی به سر می برند در عین حال مدارس کودکان کورد ترکیه ای در وان توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) به آتش کشیده می شود.

۷/۱۹/۱۳۹۱

اصابت خمپاره حزب کارگران کردستان به مدرسه ای در ترکیه

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که با استفاده از انواع سلاح های دوربرد به مانند خمپاره، راکت انداز، آرپی جی و .. حمله ای را به یکی از پاسگاه های منطقه اروح از توابع شهر سیرت ترکیه محقق ساختند که در اثنای این حمله تروریستی چندین خمپاره ای که از سوی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به سمت پاسگاه های منطقه شکلیک شده بود به یکی از مدارس نزدیک محل برخورد کرد. خوشبختانه به علت اینکه کودکان در زنگ تفریح بودند و در داخل کلاسها حضور نداشتند از یک فاجعه و قتل عام کودکان معصوم گذر شد.
این حمله تروریستی در روستای داغ دوشدوی ترکیه و پاسگاه نزدیک این روستا تحقق یافته است. خوشبختانه در اولین لحظات این حمله تروریستی نیروهای ترکیه ای موجود در محل به تروریستهای حزب کارگران کردستان آتش گشودند و سبب فرار تروریستها گشتند.
برای دستگیری اعضای حزب کارگران کوردستان در منطقه با حمایت چندین هلی کوپتر عملیاتی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/92fywj7
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان در ایغدیر ترکیه
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) حمله تروریستی را نسبت به یکی از ماشین های نظامی موجود در منطقه تحقق ساختند، ماشین نظامی ترکیه به علت تغییر جهت به سبب عدم اصابت راکت منحرف شده و واژگون گشت.
خوشبختانه این حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان خسارات جانی بهمراه نداشت.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8okgbjj

۷/۱۸/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان 9 مدرسه ترکیه را به آتش کشید: 2 دانش آموز زخمی

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) صبح امروز در حوالی ساعت 07:00 اقدام به آتش زدن چندین مدرسه موجود در شهر شیرناک ترکیه نمودند، متاسفانه به علت وجود دانش آموزان در مدرسه عده ای از آنان دچار زخم های متعددی گشتند.
مدارس ابتدائی آتاتورک، جمهوریت، آنافارتلار و Bener Cordan و چندین مدرسه راهنمائی و ... ترکیه امروز از سوی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به آتش کشیده شد. کودکانی که در حال بازی در حیاط مدرسه بودند نیز دچار جراحاتی گشته اند، چندین معلم نیز به علت حفاظت از عدم جراحت در دانش آموزان خردسال زخمی گشته اند. 
اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان و حامیانش با مولوتوف کوکتل، فشفشفه های هوائی، سنگ، چوب و ..به مدارس ترکیه حمله نموده اند.  
در حمله تروریستی میلیتانهای حزب کارگران کردستان در مدرسه ابتدائی جمهوریت 1 دانش آموز و در مدرسه ابتدائی فاتیح نیز 1 دانش آموز دختر 11 ساله بنام گولجان دچار زخم های متعددی کشته است. دانش اموزان زخمی برای تداوی به بیمارستان دولتی شهر شیرناک ترکیه منتقل گشته اند.
هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان از آتش کشیدن 9 مدرسه تامین انسان برای کادر خود می باشد، چون با تحصیل و فراگیری علوم کودکان کرد شاید از ایدئولوژی سوخته ای که کودکان زیر 18 سال کورد را به مرگ می فرستد خبردار شوند و به جای انسان کشی و سربریدن انسانها سعی در آزمایش راههای انسانی تر و به دور از خشونت برای احقاق حقوق خود باشند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9qwa2rb 
1 عضو حزب کارگران کوردستان تسلیم شد
بنا به خبر سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه 1 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در شهر یوکسک اووای ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده است.
تروریست مذکور د رسال 2011 به کادر نظامی پ.ک.ک پیوسته است ولی با قانون ندامت موجود در ترکیه جهت عفو خود تسلیم نیروهای امنیتی شهر یوکسک اووای ترکیه شده است.
تروریست مذکور 1 سال در کمپ شهیدان سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان بوده و سپس موفق به فرار شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/94wlug5
اسپانیا یکی از اعضای بلند پایه حزب کارگران کردستان را به ترکیه تحویل می دهد  
بر اساس اخباری که در رسانه های اسپانیا منتشر شده حکومت اسپانیا یکی از اعضای بلند پایه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) را به ترکیه تحویل خواهد داد.
شخص مذکور اکنون به علت جرمهائی که مرتکب شده در زندان شهر مادرید به سر می برد. وی در لیست سیاه کشور ترکیه نیز ثبت گردیده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/94fk3ek

۷/۱۷/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه را منفجر کرد

بر اساس گزارشاتی که از سوی سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به منفجر کردن خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه نموده اند.
بنا به خبرهای منتشر شده تروریستهای حزب کارگران کردستان خط لوله گاز مبادلاتی در شهرهای آغری و منطقه دوغوبازید را منفجر کرده اند. 
بمب گذاری و انفجار خط لوله گاز ایران در ساعت 04:20 امروز صورت گرفته  است و به علت خرابی قسمتی از خط لوله فعلاً گاز صادراتی ایران به ترکیه قطع گردیده است.
بنا به بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان شرکت بوتاش ترکیه افنجار ناشی از بمب گذاری و از راه دور صورت گرفته است. به علت پخش گاز در منطقه نیروهای نظامی ترکیه به مردمان محلی خبر داده تا از وقوع حوادث ناخواسته جلوگیری گردد. 
میزان ماده انفجاری که از سوی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (پارتی کرێکارانی کوردستان) بکار گذاشته شده بود به حدی بوده است که گودالی به عمق 3 متر و طول 50 متر ایجاد گردیده است. 
در منطقه برای دستگیری تروریستها عملیاتی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9jpabya
یکی از اعضای بلند پایه حزب کارگران کوردستان در فرانسه دستگیر شد
بر اساس منابع خبری فرانسوی بر اساس اطلاعاتی که طی ماههای گذشته از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) و فعالیتش در فرانسه بدست آورده صبح امروز اقدام به حمله به مقر چندین تن از اعضای پ.ک.ک در فرانسه نموده است که خوشبختانه پلیش مبارزه با ترور و تروریسم فرانسه یکی از اعضای بند پایه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را دستگیر کرده است، پلیس فرانسه به علت مسائل امنیتی از انتشار نام این شخص خودداری کرده است. بر اساس اخبار مدیای ترکیه شخص مورد نظر از جمله اشخاصی می باشد که در حوزه تامین منابع مالی و لوجستیک پ.ک.ک نقشی اساسی داشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8dkg3n2
تلفه انفجاری حزب کارگران کوردستان منفجر شد: 1 شهید، 1 زخمی
تلفه انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر شیرناک و منطقه اولودره منفجر شده که متاسفانه 1 شهروند غیرنظامی ترکیه شهید و 1 نفر دیگر زخمی گشته اند. حادثه به علت عدم توجه راننده یک تراکتور صورت گرفته است و به طور ناخواسته از روی تله انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان رد شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9dyva2j

۷/۱۶/۱۳۹۱

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق

بر اساس ادعائی اسکادران هوائی ترکیه کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شمال عراق را مورد هدف قرار داده است.
روزنامه حریت ترکیه به نقل از منابع رسمی مقامات حزب جلال طالبانی خبر بمابارن کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان را منتشر ساخته است. 
بنا بر این ادعا هواپیماهای جنگنده ترکیه دیروز به هنگام شب با برخواست از دیاربکیر عازم شمال عراق گشته اند و دققایقی نیز به بمباران کمپ های بزرگ سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به ماندن قندیل، خاکورک و ... نموده اند. 
مهمترین کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شمال عراق عبارت است از قندیل، آواشین، خاکورک، زاپ، هفتانین و ... 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8bncn8w
سه عضو حزب کارگران کوردستان دستگیر شد
پس از بازبینی فیلم های دوربین های شهری نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه موفق به دستگیری 3 تروریست از اعضای حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) که در راه های مبادلتی اقدام به توقف خودروها و ترویج پروپاگاندا بر لیه حزب کارگران کوردستان نموده بودند گشت.
3 تروریست مذکور که در شهر حکاری ترکیه در حال به اصطلاح کنترل هویت شهروندان ترکیه ای بودند توسط دوربین های شهری تثبیت شده و دستگیر گشتند. 
پس از دستگیری تروریستها تعداد بسیاری زیادی اوراق رسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان، چندین عدد اسلحه کمری، تعداد بسیار زیادی مهمات و فشنگ کشف و ضبظ شد.
تروریستها برای انجام مراحل قانونی به دادگاه شعبه مبارزه با ترور و تروریسم ترکیه منتقل گشتند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/93oqy9d

۷/۱۵/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 تروریست به هلاکت رسید

نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در شهر تونجلی و منطقه هوزات با گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) برخورد کرده و علارغم ایست نیروهای ترکیه تروریستها اقدام به گشودن آتش نمودند ه اند که نیروهای نظامی ترکیه نیز در آن واحد پاسخ داده اند، در این درگیری 2 تروریست عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده است.
بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر شده است درگیری نیروهای نظامی ترکیه ای با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در ساعت 16:00 صورت گرفته است، بنا به مشاهدات هدف تروریستها حمله مسلحانه به پاسگاه موجود در منطقه بوده است که با توجه به اخبار و گشت زنی های نیروهای نظامی ترکیه متوجه این امر گشته و گروهی از نظامیان که اغلب نیروهای مبارزه با مخصوص ترور و تروریسم بوده اند را از ژاندارمری شهرتونجلی ترکیه به منطقه اعزام شده است.  
در کنار اعزام نیروهای کاماندو چندید فروند هلی کوپتر نیز برای حمایت هوائی عازم منطقه شده و گذرگاه های میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) که در منطقه بودند نیز مورد بمباران هلی کوپترها واقع شده است.
پس از وقوع درگیری شدید در منطقه و به هلاکت رسیدن 2 تروریست صبح امروز نیروهای نظامی ترکیه ای موجود در منطقه به جستجوی بقیه تروریست هائی که موفق به فرار گشته اند پرداخته اند، عملیات در منطقه ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8ch4ow4
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) یکی از رادیکالترین و خشونت طلب ترین سازمانهای تروریستی کرد موجود در منطقه می باشد که قتل عام ها و ترورهای وسیع غیرنظامیان، کودکان و ..را در کارنامه سیاه خود بهمراه دارد، این سازمان تروریست و فاشیست کورد طی حیات ننگین خود بیشتر چماغ قدرت های خارجی برای سرکوب ملل منطقه و اهرم فشار بر دولت ترکیه بوده است.

۷/۱۴/۱۳۹۱

به راستی هدف گروههای فاشیست کرد چیست؟

همکاری دو ائتنیک کرد و فارس زبان بر علیه هویت ترک منطقه و ترکان ساکن ایران مورد جدیدی نیست و فارس زبانان چه به صورت اپوزوسیون مرکزگرا و چه به صورت سیستم سیاسی 88 ساله گذشته همیشه از گروههای تروریستی، نژادپرست و فاناتیک کرد به عنوان آلت بازی و اهرم فشار بر علیه ملت ترک منطقه و ترکان ساکن ایران بهره جسته و می جویند. تغییر بافت دمگرافی آزربایجان غربی با چراغ سبز دولت ایدئولوژیک فارس، سکوت مدیای فارس زبان که برای تمامیت ارضی حتی حاضر به کاسه لیسی سیستم فعلی نیز می گردد در قبال تغییر بافت دمگرافی آزربایجان غربی و سیاست کردستانیزه کردن بسیاری از شهرهای ترک نشین به مانند بیجار، قروه و ... از مهمترین مثالهای قابل تاملی می باشد که سبب بیداری هر چه بیشتر ملت ترک در قبال همکاری دیرینه دو گروه ائتنیکی فارس زبان و کرد زبانان می گردد.
گروههای متعددی تروریستی موجود در منطقه که تعدادشان نیز به تعداد که چه بیشتر از گروههای حقوق بشری موجود در جامعه کرد و دیگر ملل منطقه می باشد خود نشان و حاکی از جامعه کرد و نوع نگرش به مسائلی همچون دمکراسی، هم زیستی، انسان دوستی، صلح طلبی، عدم خشونت و ..می باشد، برای مثال سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در ترکیه 30.000 انسان را طی 27 سال گذشته ترور و قتل عام نموده است که 750 کودک خردسال و بیش از 800 شهروند غیرنظامی نیز در لیست کشته شدگان این سازمان تروریستی کورد جای می گیرند، پژاک در غرب آزربایجان تاکنون صداها جوان ترک را سر بریده که متاسفانه آمار دقیق ترور ها و قتل عام این سازمان خشونت طلب و تروریست کرد از سوی دولت ایران هیچ گاه مشخص نشده است ولی آنچه که مشخص می باشد تعداد این آمارها دهشتناک خواهد بود، در انقلاب 57 سرکرده تروریست عبدالرحمان قاسملو و حزب به اصطلاح دمکرات کردستان با میتینگی مسلحانه ای که در شهر ترک سولدوز برگزار کردند سبب قتل عام بیش از 120 خانواده ترک سولدوزی گشتند، در سوریه شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د در حال همکاری برای کشتار و قتل عام معترضین سوریه ای می باشد و بشار اسد و حاکمیت سوریه نیز در قبال این همکاری گروههای تروریست کورد مسلح قسمتی از خاکهای سوریه را برای فشار آوری بر ترکیه به کردهای مسلح تقدیم کردند، در عراق مسعود بازانی ناسیونالیست شناخته شده کورد با اشغال شهر ترک نشین کرکوک توسط 20.000 پیشمرگه مسلح کرد بار دیگر صفحه سیاسی را بر تاریخ توسعه طلبی و سیاست قتل عام گروههای تروریستی و نژادپرست کرد افزود.
مدیای رادیکال کورد به علت حمایتی که از دولت های استعمارگر و قدرتهای منطقه ای و جهانی گرفته و می گیرد بسیار قدرتمند م باشد و متاسفانه در بسیاری از اوقات سیاسیتهای بسیار ضد انسانی و کثیفی که در برگیرنده سیاست های پاک سازی ائتینیکی می باشد را در قبال ترکان منطقه در پیش گرفته و می گیرد، از سیاست کردستانیزه کردن منطقه، پاک سازی ائتنیکی ، ترویج ترور و قتل عام، ترویج خطونت طلبی، ترویج انواع قاچاق تحت لوای واژه نو ساخت بی بی سی فارسی به نام "کولبری"، سیاست زمین سوخته، پروپاگاندا بر علیه ملت ترک و مناطق ملی ترک نشین و ... از جمله اعمال زشت و غیرانسانی مدیای رادیکال و تروریست کورد موجود در منطقه می باشد.     
بسیاری از این گروههای تروریستی و نژادپرست کرد موجود در منطقه به خیال و توهمات خود در سال 2012 قصد فتح مناطق ترک نشین و آزربایجان جنوبی را در اذهان بیمار و نژادپرست خود می پرورانند و روزی نیست که نقشه ای که دربرگیرنده صدها و هزاران شهر ترک نشین باشد را منتشر نکنند، به نظر اینان هر کجا خدائی ناکرده شخصی دارای هویت کرد زندگی کند باید به کردستان خیالی اینان افزوده شود، مهم نیست این جغرافیای شهر های ترک نشین اورمیه، سولدوز، قوشاچای، بیجار، قروه، ماکو، خوی، و ..باشد یا برای مثال واشنگتن، گوتنبرگ، آلاسکا و .. مهم وجود شخص و یا گروهی متشکل از 100 تا چندصد نفر که هویت کورد را به یدک بکشند می باشد نه چیز دیگری...   
در جدیدترین عمل ننگ آمیز گروههای تروریستی و نژادپرست کرد خبری در یکی از سایتهای منتصب به مدیای رادیکال و نژادپرست کورد مبتنی بر شروع اعتراضات در شهر اورمیه منتشر شده است که هدف این خبر جعلی و شایعه نه تنها پوشش رسانه ای این به اصطلاح اعتراضای که هیچ وقت صورت نگرفته و خیالی می باشد بلکه تحت لوای این خبر جعلی سیاست کردستانیزه کردن شهر اورمیه نگین آزربایجان توسط این گروههای به شدت نژادپرست و رادیکال کرد تبلیغ می گردد، متاسفانه مدیای فارس زبان نیز به مانند همیشه به همکاری این گروههای تروریست و نژادپرست کرد پرداخته و خبر را بارها منتشر کرده است بدون اینکه کوچکترین عکس، ویدئو، فایل صوتی و .. از این تجمعات کذائی  را منتشر کند ویا منبع موثقی بخواهد...
ملت ترک با توجه به قتل عام ها، ترور ها، نژادپرستی ها و ...که از تاریخ گروههای مسلح کرد منطقه در قبال خویش دیده و گرفته به خوبی دشمنان دیرینه خود را می شناسد...
در زبان ترکی مثلی هست: کوردون چوره ئی دیزی اوستونده اولور
یعنی نان کرد همیشه بر روی رانش می باشد و در حین بلند شدن می افتد، پدران و مادران ترکمان به خوبی گروههای مسلح، یاغیان و گروههای تروریستی را چه از حادثه اسماعیل سیمیتقو یاغی، چه از قاسملوی تروریست و ... دانسته و می شناختند.      
لینک خبر جعلی فوق در مدیای فارس زبان:
https://balatarin.com/permlink/2012/10/4/3163838