۱۲/۱۵/۱۳۹۰

دستگیری یکی از مافیای مواد مخدر حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک

پلیس ترکیه موفق به دستگیری یکی از اعضای مافیای مواد مخدر سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) به نام ساواش جاندان شده است. 
پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه طی عملیات اطلاعاتی 1 ساله موفق به دستگیری یکی از اعضای بلندپایه حزب کارگران کردستان که مسئول این سازمان در ایجاد کانال های ترانزیت هروئین به اروپا می باشد شده است، از فرد مذکور بیش از 12 کیلوگرم هروئین بدست آمده است.
تروریست ساواش جاندان که از شهر حکاری به عضویت سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) درآمده است از چندین سال پیش با جرایم غیرقانونی مختلفی که انجام داده بود تحت پیگرد قانونی پلیس ترکیه بود که خوشبختانه پلیس ترکیه این شخص را به همراه 3 نفر دیگر دستگیر کرده است.
پلیس ترکیه در باغچه شهیر اقدام به توقف یک خودروی مشکوک می کند که تروریست ساواش جاندان نیز در اتومبیل بوده است ولی ناگهان راننده اقدام به فرار می کند که خوشبختانه پلیس ترکیه موفق به دستگیری وی می شود.
پلیس مبارزه با مواد مخدر استانبول سال پیش طی عملیاتی موفق به دستگیری برادر وی با نام باریش جاندان شد ولی ساواس در آن عملیات موفق به فرار شده بود.
پس از دستگیری ساواش جاندان پلیس استانبول عملیاتی برای بازرسی خانه وی انجام داد که موفق به کشف 12 کیلوگرم ماده مخدره هروئین شد.
منبع خبر مترجم:
http://tinyurl.com/7chl9dj
یکی از عمده منابع مالی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) از طریق تجارت و ترانزیت انواع مواد مخدر به اروپا می باشد،همانطور که بارها گزارشات پلیس بین الملل را در وبلاگ اخبار پ.ک.ک، پژاک ترجمه کرده ایم همه شواهد حاکی از تجارت و ترانزیت مواد مخدر 70% اروپا از زیر دست سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان می باشد. علاوه بر آن این سازمان مخوف در تجارت انواع سلاح، تجارت انسان، تجارت مواد سوختی، کالا و .. ید طولانی دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر