۵/۲۵/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر کرده است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه دیروز درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) داشته اند که در این درگیریها موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست عضو پ.ک.ک شده اند.  
درگیری نظامیان ترکیه با تروریستهای حزب کارگران کردستان در منطقه زلزله زده وان ترکیه و در منطقه اوزلاپ صورت گرفته است.
نیروهای امنیتی ترکیه موجود در محل پس از تثبیت 2 تروریست و اخطاری مبنی بر ایست از سوی میلیتانهای حزب کارگران کوردستان مورد هدف آشت قرار می گیرند و نیروهای نظامی ترکیه ینز مجبور به درگیری می شوند که در این درگیری پس از دقایقی موفق به هلاکت رساندن 2 تروریست میشوند.
درگیری نیروهای نظامی ترکیه با تروریستهای عضو حزب کارگران کردستان 20 دقیقه طول کشیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bqx3kb2
تروریستی عضو پ.ک.ک که عامل انفجار ازمیر ترکیه بود دستگیر شد
نیروهای امنیتی ترکیه موفق به دستیگری یکی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) شده اند، تروریست مذکور طی روزهای گذشته عامل انفجار بمب در ازمیر ترکیه بود که سبب کشته شدن 2 نظامی ترکیه و زخمی شدن 11 شهروند دیگر ترکیه شده است می باشد.
تروریست مذکور برای ادامه بازپرسی به شعب ضد ترور ترکیه اعاده شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/boazsew
حمله تروریستی میلیتانهای حزب کارگران کوردستان به کارگران معدن سنگ 
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) طی اقدامی جدید حمله ای به کارگران معدن موجود در کوه های آمانوس ترکیه نموده و 3 ماشین موجود در محل را به آتش کشیدند.
حمله تروریستی میلیتانهای مسلح حزب کارگران کوردستان در ساعات افطار صورت گرفته است. تروریستها پس از به آتش کشیدن دستگاهها و آزار و اذدیت کارگران به مانند همیشه فرار کرده اند.
برای دستگیری تروریستها عملیاتی وسیعی در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bqpq4wd
ضربه به منابع مادی حزب کارگران کردستان
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) برای ادامه حیات خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورد، برای مثال تجارت انواع مواد مخدر، تجارت انسان، تجارت اسلحه، انواع قاچاق و .. جزء درآمدزاترین اعمال غیرقانونی برای کسب سود سرشار برای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می باشد.
نیورهای امنیتی ترکیه در جدیدترین ضربه خود به حزب کارگران کوردستان موفق به کشف انواع مواد مخدر به ارزش 2.0 میلیارد دلار شده اند. 
نیروهای مبارزه با مواد مخدر ترکیه در سال 2011 بیش از 366 عملیات انجام داده اند که موفق به کشف هزاران تن انواع مواد مخدر شده اند.
بیشتر زمین های کشت انواع مواد مخدر پ.ک.ک در نقاط مرزی و صعب العبور به مانند لیجه، هزرو، کوجا کوی و ... می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cuxtrjk

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر