۹/۲۸/۱۳۹۰

پوشیدن لباس زنان حیله جدید طرفداران حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک

پوشیدن لباس زنان حیله جدید طرفداران حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک 
در شهر آدانای ترکیه گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که با نام شاخه داخل شهری پ.ک.ک (یا ک.ج.ک) فعالیت می کنند با تجمع اقدام به آتش کشیدن ساختمانهای دولتی و پرتاب مولوتوف کوکتل و سنگ به سمت پلیس کردند. 
همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید چندین زن جوان نیز در حال پرتاب سنگ به سمت پلیس ترکیه می باشند. پلیس ترکیه نیز برای پراکنده ساختن طرفداران حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) به سمت آنان آب فشار قوی می گیرد و به مانند همیشه طرفداران پ.ک.ک شروع به فرار می کنند. پلیس در تعقیب 4 نفر از این اشخاص می افتد و 4 نفر را نیز دستگیر می کند که به صورت تصادفی دستگیرشدگان زن نیز در بین 4 نفر می باشند، پلیس نزدیک دستگیر شدگان می شود و همانطور که در تصاور زیر مشاهده خواهید کرد، چهره و جنسیت واقعی این اشخاص به خوبی نمایان می گردد. دوباره یکی از حیله های همیشگی طرفداران ترور و تروریسم رو می شود. مردانی در لباس زن.  
با توجه به تحقیقات صورت گرفته مردان به اصطلاح دامن پوشیده حزب کارگران کوردستان از اشخاص سابقه داری می باشند که چندین بار به جرم دزدی مهمان پلیس ترکیه بودند. 
در بازپرسی های صورت گرفته علت پوشیدن دامن و لباس زنان از طرفداران پ.ک.ک پرسیده شد، که آنها این مورد را درخواست احزاب کردی خوانده و بیان کردند که به علت عکس برداری و فیلم برداری ترکیه و جهان از چنین مواقعی بهترین مورد استفاده از موقعیت زنان می باشد، به همین جهت لباس زنان را پوشیدیم.
منبع عکس ها:
http://tinyurl.com/cp4nf9g    
طبیعتاً ائتنیک کرد ترکیه و منطقه باید و باید به حقوق انسانی، شهروندی، قضائی و دمکراتیک و ... خود در تمامی این مناطق برسد و شک و شبه ای نیز در این امر نیست، ملت ترک ساکن منطقه نیز به مانند دیگر ملل تحت ستم خود رنج کشیده از مباحث راسیسم و ائتنیکی می باشد ولی همانطور که بارها عرض شده زبان کردی به چه قیمت؟ آیا زبان کردی که در اذهان میلیتاریست پ.ک.ک، پژاک، ک.ج.ک و دیگر گروههای رادیکال کرد نقش بسته ارزشی معادل جان 30.000 شهرند ترکیه ای و بیش از 30.000 میلیتان حزب کارگران کوردستان (PKK) را دارد؟ آیا برای تحقق حقوق ملی راهی به جز کشت انسانها، رادیکالیم، ترویج خشونت و تروریسم و همین موضوعات این چنینی نیست؟ یا جامعه کرد به سبب بسیاری از موضوعات تاریخی میلیتاریزه به مسائل می نگرد؟ چرا جغرافیائی کورد قهرمان خود را از بین اشخاصی انتخاب می کند که جان انسانها را گرفته اند؟ چرا نویسندگان و اشخصای که واقعاً برای زبان کردی زحمت کشیده و جان خود را از دست داده اند هرگز بر زبان این گروهها جاری نمی شود؟
انسان گاهی با خود فکر می کند محتملاً مسئله زبان کردی، حقوق انسانی، قضائی، شهروندی و ... نیست، چون تمامی کنوانسیونهای حقوق بشری مخالف انسان کشی، تروریسم، رادیکالیسم، نژادپرستی و ... به هر قیمتی می باشند.
هلاکت 20 میلیتان حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) در کوه گورشه

هلاکت 20 میلیتان حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) در کوه گورشه
طی عملیاتی ضد حزب کارگران کوردستانی (PKK) که از دیروز در چندین منطقه ترکیه شروع شده است اخبار منتشر شده در مدیای ترکیه حاکی از به هلاکت رسیدن 20 تروریست از میلیتانهای پ.ک.ک در نواحی کوه Görese می باشد.
عملیات علیه میلیتانهای حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) از سوی نیروهای مخصوص ضد ترور پلیس ترکیه و نیروهای ژاندرمری صورت گرفته است.
کوه گورسه در نزدیکی شهر دیاربکیر ترکیه و در نواحی دیجله می باشد.
در عملیات علیه میلیتانهای حزب کارگران کوردستان هلیکوپترهای کبری و اسکورسکی نیز نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه را پشتیبانی می کنند.
اخبار فوق از سوی مصطفی توپراک استاندراد شهر دیاربکیر منتشر و تائید شده است. 
بر اساس اخبار نیروهای اطلاعتی و امنیتی ترکیه در منطقه مذکور بیش از 40 ال ی50 میلیتان حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) مخفی شده ند به همین سبب نیروهای عمده ای به منطقه اعزام شده است. بر اساس اخبار تلویزیون خبر ترکیه ترکیه هواپیماهای F-16 نیز چندین بار منطقه را بمباران کرده اند.    
منبع خبر مترجم:
http://tinyurl.com/78pwmuc

ایران اجساد میلیتانهای ایرانی حزب کارگران کوردستان (پ.ک.ک) را قبول نکرد

ایران اجساد میلیتانهای ایرانی حزب کارگران کوردستان (پ.ک.ک) را قبول نکرد
طی درگیری که نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در شهر حکاری داشتند چندین میلیتان حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به هلاکت رسیده بود که بنا به اسناد 6 تن از این تروریست ها دارای تابعیت ایران می باشند، ترکیه برای اعاده اجساد تررویست ها به ایران مکاتباتی را انجام داده بوده ولی به علت عدم قبول اجساد ایرانی حزب کارگران کردستان در شهر آغری دفن شد.
عملیات بر علیه میلیتانهای حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در ماه اکتبر و در دره قازان صورت گرفته بود، که اجساد میلیتانهای ایرانی حزب کارگران کردستان پس از ارجاع به پزشک قانونی و تشخیص هویت مسئولین مرتبط ترکیه ای با مسئولین ایرانی تماس گرفتند که مسئولین ایرانی حاضر به گرفتن اجساد میلیتانهای ایرانی حزب کارگران کوردستان نشده و دستگاه قضائی ترکیه به ناچار اجساد را در شهر آغری دفن کرد. 
اسامی تروریست های کشته شده ایرانی پ.ک.ک (PKK) به شرح زیر می باشد:
لیلا خالیمی با کد رمز دنیز دریا
حسن علی پرویزی با کد رمز رجاو جیلمو
گلاله یوسفی با کد رمز دیلار دیلبیرین
سلطان علی ژولیه با کد رمز زینار
کمال محمید با کد رمز زانا کاوه
گیلانی رشیدی با کد رمز سیپان جودی
 منبع خبر مترجم:
http://tinyurl.com/cetgbd9