۳/۱۰/۱۳۹۳

حزب کارگران کردستان 3 اتوبوس را به آتش کشیده و 3 کارگر را ربود

میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان(پ.ک.ک) دیروز با بستن قسمتی از جاده شیرناک در منطقه بیت‌الشباب اقدام به آتش کشیدن کامیونهائی که حامل مواد ساختمانی بودند نموده و سپس 3 کارگر را ربوده و به گروگان گرفتند.
بر اساس اطلاعات رسمی که از سوی رئیس کل نیروهای مسلح ترکیه منتشر گردیده، کامیونهائی که برای حمل مواد ساختمانی جهت بازسازی بنای ژاندارمری در منطقه شیرناک مورد استفاده واقع می شده از سوی گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مورد هدف واقع شده و 3 کامیون به آتش کشیده شده است، در عین حال 3 کارگر نیز توسط این سازمان افراطی و تروریستی کرد دزدیده شده است.
یادآور شویم که تنها طی 1 ماه گذشته دهها شهروند ترکیه‌ای توسط میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با هدید و ارعاب ربوده شده‌اند، برای مثال طی 1 ماه گذشته بیش از 30 کودک زیر 20 سال به عناوین مختلف توسط پ.ک.ک ربوده و به گروگان گرفته شده‌اند که بیش از 40 خانواده نیز در دیاربکیر طی کمپینی روزهاست که در جلوی ساختمان ب.د.پ(حزب دست راست پ.ک.ک در مجلس ترکیه) نشسته‌اند. تنها طی 6 ماه گذشته بیش از 300 کودک نیز توسط این سازمان مخوف و افراطی کورد ربوده شده است. متاسفانه طی 8 روز گذشته نیز 4 سرباز ترکیه در درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ک.ک زخمی شده‌اند.    
پژاک یا حزب حیات آزاد کردستان شاخه ایرانی حزب کارگران کردستان می باشد که سالهاست که در غرب آزربایجان پاک سازی ائتنیکی وسیعی را بر علیه خلق ترک آغاز نموده و هزاران جوان ترک از سوی میلیتانهای این سازمان خشونت طلب و افراطی کرد سربریده شده‌اند.  
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/oqkq8km

۳/۰۸/۱۳۹۳

حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک) یک سیاستمدار را ربوده و به گروگان گرفت

گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان دیروز در اواخر ظهر با بستن قسمتی از راه مبادلاتی شهر دیاربکیر ترکیه و منطقه دیجله اقدام به ربودن رئیس حزب "هۆر داوا" یا Hüda-Par نمودند.
آقای ارجان آلپ‌آصلان که با اتوبوس حزب مطبوعش در حال گذر از جاده مبادلاتی بود با گروهی از میلیتانهای مسلح پ.ک.ک برخورد می کند که اعضای حزب کارگران کوردستان با تهدید و شانتاژ اقدام به ربودن و گروگانگیری وی می کنند.
پس از ربوده شدن و گروگانگیری این سیاستمدار نیروهای نظامی ترکیه در منطقه عملیاتی را برای بازپسگیری این سیاستمدار آغاز نموده‌اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/mpgkrpb 
صدای آه مادر کودک 16 ساله‌: من کودکم را از حزب کارگران کردستان می خواهم 
از تاریخ 3 می نزدیک 20-15 خانواده به پلیس ترکیه به سبب ربوده شدن کودکشان از سوی سازمان خشونت طلب و افراطی حزب کارگران کوردستان مراجعه نموده‌اند بنا به گفته‌های خانواده‌ها میلیتانهای مسلح پ.ک.ک برای تامین کادرهای نظامی خود تنها در یک ماه گذشته اقدام به ربودن و گروگانگیری 20 کودک زیر 20 سال نموده است،البته این اولین بار نیست و طی 6 ماه گذشته بیش از 30 کودک زیر 20 سال کورد از سوی این سازمان تروریستی ربوده شده  و به کمپ های پ.ک.ک در شمال عراق جهت تعلیم برده شده‌اند.
سئودا ییلماز مادر کودک 16 ساله گ. ییلماز می باشد که آه دزدیده شدن فرزندنش را با اصحاب رسانه ترکیه در میان گذشت، او با چشمانی گریان از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می خواهد تا فرزند 16 ساله‌اش را به او برگرداند. بنا به گفته‌های این مادر داغدار کودکش زمانیکه در چادرهائی که ارگانهای اقماری پ.ک.ک در مناطق کردنشین بپا شده بود از سوی میلیتانهای پ.ک.ک ربوده شده است.  پدر کودک ربوده شده 16 ساله نیز با لعنت فرستادن به سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان از عاقبت فرزند خود ابراز نگرانی کرده و از دولت ترکیه برای بازبرگرداندن کودکش کمک مطلبد. 
نکته قابل تامل در ربوده شدن 20 کودک طی 1 ماه گذشته رفلکس نماینده‌گان کورد موجود در مجلس ترکیه بوده است، بنا به گفته‌های صباحت تونجل یکی از شناخته شده‌ترین ملی گرایان نزدیک به پ.ک.ک که اکنون با نام ه.د.پ در مجلس ترکیه به فعالیت می پردازد مسئولیت مستقیم کودکان ربوده شده نه بر عهده سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان بلکه بر عهده دولت ترکیه می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/m8t4bbt
حزب کارگران کردستان 1 سرباز ترکیه‌ را ربوده و به گروگان گرفت
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با بستن جاده مبادلاتی دیاربکیر اقدام به کنترل هویت راننده‌گان عبوری از منطقه، به آتش کشیدن 5 ماشین و سپس اقدام به ربودن 1 سرباز ترکیه‌ای نمودند. بنا به اخبار روزنامه زمان چاپ ترکیه این حادثه تروریستی از سوی 30 میلیتان حزب کارگران کردستان صورت گرفته و نام سرباز ربوده شده ایلخان چالیشقان می باشد.
نیروهای نظامی ترکیه برای بازپسگیری سرباز گروگانگیری شده اقدام به شروع عملیات در منطقه نموده‌اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/p8q7754 
علارغم اینکه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان طی 1 سال گذشته به اصطلاح در دوران آتش بس می باشد طی ماه‌های گذشته بر عملیاتهای تروریستی این سازمان خشونت طلب و افراطی کورد افزوده شده و روزی نیست که در مئدیای ترکیه خبر از درگیری، راه زنی، گروگان‌گیری و ربایش و ... را مرور نکنیم. این سازمان تروریست و در عین حال فاشیست کرد طی 27 سال گذشته به عنوان چماغی برای به فشار قرار دادن ترکیه از سوی دولتهای منطقه و قدرتهای جهانی بکار بسته شده و نتیجه‌ این استفاده ابزاری از تروریسم کرد تنها 27.000 کشته برای ترکیه و میلیاردها دلار هزینه برای مبارزه با تروریسم بوده است.
یادآور شویم شاخه داخل ایران این سازمان افراطی به نام پژاک یا حزب حیات آزاد کردستان سالهاست که در غرب آزربایجان در کشتار جوانان ترک دستی بر آتش دارد.

۳/۰۶/۱۳۹۳

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 3 زخمی

گروهی از میلیتانهای سرتاپا مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با بستن جاده اصلی دیاربکیر، مۇش و بینگؤل ترکیه اقدام به توقف وسایل نقلیه عبوری و کنترل کارت های شناسائی راننده‌گان نمودند.
میلیتانهای حزب کارگران کردستان از 3 نقطه مشخص اقدام به بستن جاده مبادلاتی یاد شده نموده بودند که با ورود نیروهای مسلح ترکیه به منطقه اقدام به درگیری مسلحانه با نیروهای نظامی ترکیه نمودند، اعضای پ.ک.ک با جاگذاری بمب های دست ساز در مسیر طردد ماشینها اقدام به انفجار بمب ها نمودند.
این اقدام تروریستی دیروز راس ساعت 13:00 به وقت محلی صورت گرفته و متاسفانه بنا به اخبار اولیه در درگیری مسلحانه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان 3 نظامی ترکیه زخمی شده‌اند.
علارغم اینکه سازمان تروریستی و خشونت طلب حزب کارگران کوردستان طی 1 سال گذشته در آتش بس به سر برده و در حال مذاکره با دولت ترکیه می باشد طی ماه‌های گذشته اقدامات و عملیاتهای تروریستی این سازمان افراطی کورد به شدت افزایش یافته است، گوئی رهبران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در حال به هم زدن میز مذاکره با دولت ترکیه و تداوم کشتارها و عملیاتهای تروریستی می باشند که طی نزدیک به 30 سال گذشته سبب کشته شدن هزاران انسان بی گناه گردیده است.
یادآوری شویم که شاخه ایرانی پ.ک.ک سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک می باشد که با چراغ سبز دولت و ملت حاکم سالهاست به سر بریدن جوانان ترک در غرب آزربایجان و کردستانیزه کردن منطقه دست مشغول می باشد.   
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/lr8fyax

۲/۲۸/۱۳۹۳

حزب کارگران کردستان طی 6 ماه 331 کودک را ربوده است

پس از ربوده شدن سینان 14 ساله توسط میلیتانهای سرتاپا مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان خانواده‌هائی که طی 6 ماه گذشته فرزندشان توسط این سازمان مخوف کردی ربوده شده دست به ایجاد کمپینی زدند که با تجمع خانواده‌های داغدار تابلوی ترسناکی از اعمال ضدانسانی پ.ک.ک و استفاده ابزاری از کودکان محروم خانواده‌های کرد مشخص گردید.
بر اساس آمار رسمی منتشر شده از سوی اداره امنیت ترکیه تنها طی 6 ماه گذشته بیش از 331 کودک توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان ربوده و به کمپ های این سازمان افراطی و رادیکال کورد در کوه های قندیل منتقل شده‌اند، آمار غیررسمی حاکی از این می باشد که در کوههای قندیل و کمپ های پ.ک.ک اکنون حدود 8 هزار کودک کورد در حال آموزش نحوه سربریدن انسانها بجای تحصیل علوم مترقی و انسانی می باشند.
بیشتر کودکان زیر 20 سال خانواده‌های فقیر کرد که توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان ربوده و برای آموزش به کمپ های پ.ک.ک در شمال عراق منتقل می شوند در شاخه به اصطلاح جوانان حزب کارگران کردستان به نام "جوانان انقلابی وطن‌پرست" دوره‌های آموزشی  ایدئولوژیک پ.ک.ک را گذرانده و اغلب به عنوان بمب های زنده بکار می روند، به طوریکه اغلب بمب گذاریهائی که طی چند سال پیش در گوشه و کنار شهرهای ترکیه صورت گرفته از سوی همین کودکان زیر 20 سال کورد می باشد و نگاهی به آرشیو بخش کشته شدگان سایتهای پ.ک.ک، پژاک و ... حاکی از استفاده ابزاری از کودکان کورد می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/n7qzyj4 
طرفداران ترور و تروریسم سبب زخمی شدن 3 نفر در داخل شهر شدند
گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در منطقه لیجه از توابع شهر دیاربکیر ترکیه اقدام به حمله به 3 نفر شهروند ترکیه‌ نمودند که بر اساس اخبار اولیه روزنامه سؤزجۆی ترکیه حال یکی از 3 نفر وخیم گزارش شده است.
رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ترکیه نیز طی خبری خبر حمله تروریستی در داخل شهر به 3 شهروند ترکیه را تائید نمود، بر اساس گفته‌های رئیس نیروهای مسلح ترکیه این حادثه تروریستی از سوی 6 میلیتان مسلح حزب کارگران کردستان صورت پذیرفته است. علت حمله تروریستی اقدام به ربودن 2 کودک از سوی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان ابراز شده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/on7np9j

۲/۲۶/۱۳۹۳

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان در تونجلی ترکیه: 2 سرباز زخمی

چندین نیروی نظامی ترکیه که در بخش روستای سۆلتۆجه از توابع شهر تۇنجلی در حال تامین امنیت ساخت قرار بودند از سوی میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان مورد هدف واقع شده و بر اساس اخبار اولیه منتشر شده متاسفانه 2 سرباز ترکیه زخمی شده است.   
بر اساس مطالب سایت روزنامه‌های زمان و حریت ترکیه این حمله تروریستی با استفاده از سلاح های دوربرد صورت گرفته، خوشبختانه نیروهائی امنیتی موجود در محل که برای تامین امنیت کارگران مسلح بوده‌اند در آن واحد به میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ک.ک آتش گشوده‌اند.
درگیری نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای حزب کارگران کردستان ساعاتی به طول انجامیده و پس از شروع درگیری 1 هلیکوپتر اسکورسکی چندین واحد کاماندو را به منطقه منتقل نموده‌ در عین حال 1 هلیکوپتر کبری نیز محل احتمالی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را به آتش گرفته است.
2 سرباز ترکیه که در این عملیات تروریستی زخمی شده‌اند به وسیله هلیکوپتر به بیمارستان نظامی الازیغ ترکیه منتقل گردیده‌اند.
این اولین حادثه تروریستی در این منطقه نمی باشد و در تاریخ 1 می 2014 نیز گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان اقدام به چیدن مین و بمب های دست ساز در محوطه جاده نموده بودند که مواد منفجره طی حرکت سربازان منفجر گردیده و منجر به واژگون شدن ماشین گردیده‌ بود.
سایت روزگاری از مجموعه ارگانهای پروپاگاندای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان خبر درگیری چندساعته میلیتان های پ.ک.ک(نیروهای مسلح ه.پ.گ) با نیروهای ترکیه‌ای را نیز تائید کرد.
در حالیکه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به اصطلاح در دوران آتش بس بسر برده و چند ماهی می باشد که با دولت ترکیه در حال مذاکره می باشد طی ماه های گذشته بر تعدد عملیات های تروریستی این سازمان افراطی و خشونت طلب کرد افزوده شده و دوباره آنالیزهائی مبتنی بر استفاده ابزاری دولتهای منطقه به عنوان اهرم فشار جهت تغییر سیاست های دولت ترکیه را می خوانیم.
یادآور شویم حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک طی 30 سال فعالیت مسلحانه خود تنها در ترکیه 30.000 انسان را ترور و قتل عام نموده است.   
منبع ترجمه خبر:      
http://tinyurl.com/pc8twg8

۲/۲۵/۱۳۹۳

حزب کارگران کردستان 9 کارگر را در شیرناک ترکیه ربوده و به گروگان گرفت

بر اساس اخبار منتشر شده در سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان اقدام به ربایش 9 کارگر راهداری منطقه گؤرمچ از توابع شهر شیرناک ترکیه نموده‌اند.
کارگران اداره راهداری طی اواسط ظهر در حال کار بر روی جاده و آسفالت نمودن آن بودند که گروهی از میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان گروگان گرفته شدند. اخبار اولیه حاکی از گروگان گرفته شدن 9 کارگر ساده می باشد.
نیروهای نظامی موجود در منطقه برای آزادسازی گروگانها عملیاتی را در منطقه آغاز نموده‌اند.
علارغم اینکه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان طی 1 سال گذشته در آتش بس به سر می برد و در حال مذاکره با دولت ترکیه می باشد طی 1-2 ماه گذشته چندین عملیات تروریستی و گروگان گیری در ترکیه از سوی میلیتانهای مسلح این سازمان افراطی کرد صورت پذیرفته و شبهاتی را در نیات و اراده این سازمان برای توقف آتش بس و شروع مجدد ترور و کشتار را در اذهان جامعه ترکیه بوجود آورده است.
یادآور شویم سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان یکی از ارگانهای مسلح کوردی در منطقه می باشد که تنها در ترکیه طی 27 سال حیات خویش سبب کشتار و ترور نزدیک به 3000 انسان شده است. شاخه داخل ایران پ.ک.ک با نام حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک در غرب آزربایجان زاده شده و سالهاست به کشتار جوانان ترک مشغول می باشد.    
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/nwcdoo2