۲/۳۰/۱۳۹۲

ملحق شدن 214 میلیتان حزب کارگران کردستان به حزب جلال طالبانی

بر اساس اخبار رسمی منتشر شده در مدیای کرد 214 نفر از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به حزب جلال طالبانی ملحق شده اند. 
سایت اینترنتی rojevakurd که از شمال عراق به فعالیت مجازی می پردازد و جزء شناخته شده ترین سایتهای کوردی هست خبر پیوستن 214 تروریست عضو پ.ک.ک به اتحادیه میهنی کردستان را منتشر کرده است. بنا به خبر سایت مذکور از این پس اعضای سازمان تروریستی که به حزب جلال طالبانی پیوسته اند به طور آزاد در شمال عراق به کار سیاست مشغول خواهند بود. 
پیوستن و اقدام به فعالیت 214 میلیتان سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در حزب اتحادیه میهنی کردستان در تاریخ 14 مه 2013 از سوی ارگان رسمی حزب جلال طالبانی پس از رای گیری و مشاوره اعضای بلند پایه حزب یاد شده صورت پذیرفته است.
یکی از اعضای شناخته شده حزب جلال طالبانی طی گزارشی که به مدیاها وصول نموده حزب اتحادیه میهنی کردستان دعوت رسمی از 214 میلیتان عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را بجا آورده است. او در گفتگوئی با خبرنگاران چنین گفته است:
ما فعالیت خودمان را داشته و به همه عقاید احترام می گذاریم، این 214 میلیتان به عنوان اعضای حزب کارگران کردستان به فعالیت پرداخته اند و ما نیز میزبان شما بوده و خواهیم بود. حزباتحادیه میهنی کردستان خانه شماست...
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/n5cavey 
اگرفردا روزی تمامی انسانهائی که تا دیروزعملی جز بمب گذاری، سر بریدن جوانان سرباز 21 ساله، انداختن مولوتوف کوکتل به صورت کودکان مدرسه ای و ... نداشتند در هر یک از احزاب به اصطلاح کرد منطقه به امر سیاست پرداختند شوکه نشویم، البته این اولین باری نیست که از چنین مسائلی در جامعه کرد مشاهده می کنیم جائیکه قاچاقچی هروئین و تروریستی که تا دیروز سر می بریده به عنوان فعال حقوق بشر جا زده شده و قاب می شود بدون تردید انتظاری بیش از این نیست

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر