۶/۰۴/۱۳۹۲

سلاح های شیمیائی بشار اسد در دست حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک

بر اساس منابع خبری سازمان اطلاعاتی ترکیه پ.ی.د شاخه ای سوریه ای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان گروهی از اعضای این سازمان افراطی موفق به خارج نمودن مقداری از گازهای شیمیائی اعصاب سوریه که با نام VX مشهور می باشد به شمال عراق و کوههای قندیل که مقر میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می باشد شده است.
نیروهای اطلاعاتی ترکیه که پس از استفاده از سلاح های شیمیائی توسط بشار اسد بر علیه مردم خود فعالیت های خود را در مناطق مرزی افزایش داده بودند با توجه به قراین و شواهد موجود پی به انتقال قسمتی از سلاح های شیمیائی بشار اسد به کوه های قندیل گشته اند.
بنا به اطلاعات منتشر شده انتقال گاز اعصاب VX از سوریه به مقر سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان هفته گذشته اتفاق افتاده و نیروهای اطلاعاتی ترکیه نیز موفق به ردیابی این محموله شیمیائی گشته اند. حمل سلاح شیمیائی VX از سوریه به قندیل توسط ارگانهای مسلح پ.ک.ک به نام YPG صورت پذیرفته است. 
گازهای سیانور نیز در دست میلیتانهای حزب کارگران کردستان
در کنار خبر مذکور طی درگیریهائی که پس از اشغال مناطقی از سوریه که توسط گروههای کورد مسلحی به ماندن پ.ک.ک،پ.ی.د و ... صورت گرفت درگیری با گروههای اسلامی بوجود آمد که طی اطلاعات منتشر شده گازهای سیانوری که در دست گروههای اسلامی بوده پس از درگیری با پ.ک.ک / پ.ی.د توسط ارگانهای مسلح سازمانهای کورد افتاده و بر اساس اطلاعات سازمان میت ترکیه سیانور به منطقه نسبتا کردنشین قامیشلی منتقل گردیده است. 
متاسفانه در جنگ داخلی سوریه دولت بعث و شخص بشار اسد برای ماندن در قدرت از سلاح های شیمیائی نیز بهره برده و  می برند و به احتمال بسیار زیاد در صورت حمله کشورهای جهان به سوریه برای انتقام گیری بسیار محمتل می باشد که سلاح های شیمیائی دولت سوریه به دست گروههای افراطی کرد و گروههای اسلامی و ... بیافتد که می تواند منطقه را تا سالها به منجلاب بکشاند.
منبع ترجمه خبر:
سایت روزنامه ملیت ترکیه
http://tinyurl.com/mu3xt8c

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر