۹/۲۶/۱۳۹۱

تطابق نقشه قاچاق و تروریسم در ترکیه

بر اساس آماری که از سوی سندیکای مواد نفتی ترکیه در راطبه با تهیه نقشه قاچاق سوخت در ترکیه تهیه و منتشر شده به صورت تامل برانگیزی نقشه های تروریسم و قاچاق در ترکیه تطابق کاملی با هم دارند که نشان از فعالیت گروههای تروریستی به مانند حزب کارگران کردستان، حزی حیات آزاد کردستان یا پژاک، تاک و دیگر گروههای تروریستی کورد موجود در منطقه در امر انواع قاچاق می باشد.
مدیر شرکت سوخت شعبه ارزروم ترکیه از کارهای صورت گرفته با قاچاقچیان سوخت خبر داده است، بنا به آمار وی که سبب ترسیم نقشه قاچاق سوخت ترکیه شده است مبادی قاچاق سوخت در ترکیه دقیقاً از سوی مرزهائی که سازمانهای تروریستی به مانند حزب کارگران کوردستان(Partiya Karkerên Kurdistan) و دیگر سازمانهای تروریستی کرد موجود در منطقه کنترل می گردد صورت می گیرد. البته سازمانهای جهانی مبارزه با مواد مخدر و انواع قاچاق بارها از وجود مافیای قاچاق مخصوصاٌ مواد مخدر توسط سازمانهای تروریتی به مانند حزب کارگران کردستان بارها خبر داده و مطالبی علمی را منتشر کرده اند. یکی از مهمترین منابع تعمین فاینانس گروههای ترویستی همچون پ.ک.ک، پژاک، تاک و ... همین تجارت و ترانزیت انواع قاچاق می باشد که آیت الله هائی به مانند بی بی سی فارسی این امر را با نام "کولبران کرد" به دایرالتمعارف دهخدا افزوده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bss6qxw
حزب کارگران کردستان و قاچاق انواع مواد مخدر
پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه طی عملیاتی که درشهر دیاربکیر ترکیه انجام داد توانست ضربه مهلکی را بر تن بیمار سازمان تروریتی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) وارد سازد، در این عملیات بسیش از 21 تن انواع مواد مخدر که تامین کننده هزینه های خرید سلاح، ایجاد کانال تلویزیونی، سایت و .. پ.ک.ک می شوند توسط پلیس ترکیه کشف و ضبط گردید.
عملیات وسیعی مبارزه با مواد مخدر ترکیه که با استفاده از چندین دستگاه هلیوپتره، نیروهای مبارزه مخصوص با ترور، نیروهای ژاندارمری، سگ های مواد یاب و ... در 7 نقطه صورت گرفت کشفی تاریخی را در راه مبارزه با مواد مخدر با کشف 21 تن انواع مواد مخدر ثبت کرد.
در این عملیات 830 هزار لیره ترکیه، 25 کیلوگرم ماده آمونیوم نیترات و هزاران تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط گردید.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ckhur4l

۹/۲۵/۱۳۹۱

سیاست مدار کرد: حزب کارگران کردستان اجازه ظهور و فعالیت قدرت جدیدی را نمی دهد

یاشار قایا که یکی از شناخته شده ترین سیاست مداران کورد ساکن آلمان میباشد طی سخنان قابل تاملی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) و شاخه سیاسی آن حزب ب.د.پ را با دیکتاتوری خواندن و اجازه عدم فعالیت به دیگر احزاب و گروههای مختلف کرد نقد کرد.
به گفته آقای یاشا قایا سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان تا بدین روز به هیچ شخص و گروه سیاسی به جزء اشخاصی که پیروز ایدئولوژی کشتار انسانهای وی باشند اجازه فعالیت و ظهور نمی دهد، تمامی گروههای به ظاهر سیاسی کورد باید از ایدئولوژی غیرانسانی این سازمان حمایت کنند تا مورد آزار و پروپاگاندای این سازمان و مدیای مرتبط به آن نگردند.
برای مثال در حالیکه در ترکیه تاحدود فضای سیاسی برای خواست های کردها باز هست و حزب برخواسته از خواست مردم کرد (حزب صلح و دمکراسی)  با 35 نماینده در مجلس ترکیه حضور دارد و تمامی مسائل را می تواند از طریق مباحث و دمکراسی و راه حل های سیاسی حل کرد به یکباره به اصطلاح نماینده گان این حزب در جاده یا با میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان برخورد داشته و با میلیتانهای مسلح عکس یادگاری می گیرند، آیا این بدان معنی نیست که پ.ک.ک اجازه ظهور و فعالیت به هیچ حزب سیاسی را مگر دنیال رو ایدئولوژی وی باشد سد می کند؟ هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان عدم حل مسئله کردها در ترکیه می باشد چون این سازمان رادیکال و خشونت طلب از این مسئله تغذیه می گردد، پ.ک.ک بدون تردید حل مسئله کورد در ترکیه را نمی خواهد. این سیاستی تماماً نادرست هست که به ضرر مردم کرد تمام شده و خواهد شد.
باید حزب سیاسی کرد جدیدی به غیر از حزب به اصطلاح صلح و دمکراسی فعلی ظهور گردد. باید حزبی که بتواند خواست کوردهائی را که از هر گونه خشونت، ترور، قتل عام و ... دور هستند ایجاد شود. 
منبع ترجمه مقاله:
http://tinyurl.com/d98s3oe

۹/۲۴/۱۳۹۱

طرفداران حزب کارگران کردستان 3 ماشین پارک شده را به آتش کشیدند

روزی نیست که در مدیای جهانی و منطقه ای خبری در مورد قتل، غارت، کشتار، خشونت، نژادپرستی، قاچاق و ... گروههای رادیکال کرد منتشر نگردد. در جدیدترین این سلسله اخبار دیروز گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به آتش کشیدن 3 ماشین در حال پارک نمودند.
به آتش کشیده شدن ماشینها در ساعت 02:00 و توسط مولوتوف کوکتل صورت گرفته است. متاسفانه در این حمله جنون آمیز هر 3 خوردو تماماً در آتش کینه و نفرت طرفداران ترور و تروریسم سوخت.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8ge7fk
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان در شمال عراق
بر اساس اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه دیروز کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) واقع در شمال عراق مورد هدف هواپیماهای جنگنده ترکیه واقع شده اند. در این عملیات ضدتروریستی که بر علیه کمپهای زاپ، خاکورک واقع شده در شمال عراق صورت گرفته است جنگنده های پس از تصبیت حرکت تروریستها در مناطق مذکور که توسط هواپیماهای بدون سرنشین رصد شده است اقدام به پرواز به سمت شمال عراق نموده اند و با موفقیت کامل اهداف خود را منهدم کرده اند.
در این عملیات ضد تروریستی 4 فروند هوایپما از طریق فرودگاه نظامی شهر دیاربکیر ترکیه عازم شمال عراق گشته اند. 
حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک)، حزب حیات آزاد کردستان (پژاک)، شاهین های آزاد کردستان، ه.پ.گ، پ.ی.د و صدها و صدها سازمان مسلح کرد طی حیات ننگین و سیاه خویش کاری به جز کشتار انسانها از کودک و خردسال گرفته تا زنان عمل دیگری را انجام نداده اند. سکوت مطلق نویسندگان، هنرمندان و ... کورد و در بسیاری از اوقات همراهی با این سازمانهای القاعده کردی خود حکایتی طولانی دارد.  
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/btmb578

۹/۲۳/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) مخالف کلاس های آموزش زبان کردی می باشد

پس از رسمیت یافتن زبان کردی در ترکیه و فراهم ساخت زیرساختهای آموزش زبان کردی در ترکیه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) از حرکت دولت ترکیه متضرر شد، پ.ک.ک که از ایدئولوژی کشتار انسانها در رابطه با عدم تحقق حقوق کردها تغذیه میشود با احقاق تمامی حقوق کوردهای ترکیه ای رفته رفته این سازمان رادیکال کرد مارژینال تر می گردد به طوریکه در ماههای اخیر شاهد کشتار چندین غیرنظامی و بمب گذاری در شهرها بوده ایم.
پس از آغاز تدریس زبان کوردی در مدارس ترکیه حدود 24.000 دانش آموز خواستار بهره داری از زبان کردی گشته بودند که با تهدید، پروپاگاندا و ... که مدیای رادیکال کورد منطقه به راه انداخت رقم 24.000 دانش اموز به یکباره 6.000 نفر کم شد و دانش اموزان از انتخاب آموزش زبان کردی انصراف دادند.
بر اساس کارشناسان آموزش و تحصیل و متخصصین ترور و تروریسم به علت ترس سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) از آلت دست زبان کردی تهدید و پروپاگاندای بسیار بزرگی در مدیای رادیکال کورد بر علیه کلاس های اموزش زبان کوردی شکل گرفت به طوریکه آموزش زبان کردی به عنوان مرگ ایدوولوژی این سازمان رادیکال کرد آشکار گشت.
درخواست کلاس های آموزش زبان کردی در ترکیه بسیار بیشتر از رقم 24.000 دانش آموز پیش بینی می شد ولی شرکت کننده گان در کلاس های اموزش زبان کردی بسیار پائین تر از میزان پیش بینی شده محقق گشت، کارشناسان متعددی و از جمله چندی نویسنده کرد علت این موضوع را اعمال پروپاگاندای شدید مدیای رادیکال کورد معرفی می کنند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c5zjj5f

۹/۲۲/۱۳۹۱

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق

براساس اخباری که توسط سایت روزنامه یورد ترکیه منتشر شده است هواپیماهای جنگنده ترکیه عملیات ضدتروریستی را نسبت به کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شمال عراق تحقق داده اند.
منابع اطلاعاتی جای گرفته در سایت حزب اتحاد میهنی کردستان عراق حاکی از بمباران کمپ های منطقه زاپ شمال عراق توسط جنگنده های ترکیه میباشد.
اخبار سایت Pukmedia حاکی از بمباران کمپ های پ.ک.ک در ساعت 19:30  بوده است. هواپیماهای جنگده ترکیه از طریق پایگاه نظامی شهر دیاربکیر به سمت شمال عراق حرکت کرده اند.    
مهمتریم کمپ های سازمان تروریستی در شمال عراق واقع شده است و بیشتر عملیاتهای بمب گذاری، ترور و ... از طریق تروریستهای تعلیم دیده در این کمپ ها صورت می گیرد.
منبع ترجمه خبر:  
http://tinyurl.com/btaxgqy
حزب کارگران کوردستان میلیتان های خود را مسموم کرده و می شکد
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) که به مانند دیگر گروههای مسلح و تروریست کورد ید طولانی در انسان کشی، کشتار غیرنظامیان، نژادپرستی، بمب گذاری، خشونت طلبی، رادایکالیسم، فاناتیسم و ... دارد به علت عمق افکار فاشیستی داخل سازمانی حتی به میلیتانها و اعضای خود نیز رحم نمی کند و بارها و بارها در اخبار مدیای کورد شاهد آشکار شدن کشتارها و تصفیه حساب های سازمانی در این گروه بوده ایم. در جدیدترین این اعمال این سازمان مخوف کورد اقدام به مسموم نمودن 6 عضو جوان خود نموده به طوریکه متاسفانه 6 عضو جوان این سازمان رادیکال کرد به علت مسمومیت فوت شده اند.
اخبار فوق از طریق چندین عضو سابق تسلیم شده پ.ک.ک به بیرون درز کرده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cmr9b2a

۹/۱۹/۱۳۹۱

گزارش مستند حزب کارگران کردستان قاتل کودکان منتشر شد

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که یدی طولانی در کشتار غیرنظامیان دارد تاکنون سبب قتل هزاران شهروند غیرنظامی ترکیه گشته است که متاسفانه جزء مقتولین این سازمان فاناتیک کردی هزاران کودک خردسال نیز جای گرفته اند.
براساس اخبار سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه گزارش مستند سازمان تروریستی پ.ک.ک قاتل کودک در ترکیه توسط مرکز بین المللی مبارزه با ترور و تروریسم منتشر گردیده است.
بر اساس مانبع مستند سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان از سال 1984 تا به سال 2011 با انواع عملیات های تروریستی، انتحاری، بمب گذاری، مین های انفجاری و ... سبب کشتار 300 کودک بیگناه گشته است.
دکتر حسین آغ دوغان که یکی از زبده ترین کارشناسان مبارزه با ترور و تروریسم می باشد یکی از اعضای تهیه گزارش مستند مذکور می باشد، بر اساس منابع جای گرفته در این گزارش سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان از سال 1984 تا 2011 در انواع عملیاتهای تروریست سبب کشته شدن 10 هزار و 800 انسان گشته است. 
طی 27 ساله گذشته به سبب عملیاتهیا سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) حدود 5 هزار و 500 نظامی ترکیه شهید گشته است.
نکته قابل تامل و توجه که متاسفانه سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر جهانی و منطقه ای چشم بر واقعیت وجود مفهومی به نام "فاشیسم کورد" که با اسلحه، ترور، بمب گذاری، نژادپرستی، فاناتیسم، خشونت و.. سعی در کشتار هزاران انسان و کردستانیزه کردن منطقه می باشد بسته اند کشتار 5 هزار و 300 غیرنظامی طی 27 سال گذشته توسط تنها پ.ک.ک در ترکیه نشان از عمق این فاجعه بشری دارد که در نهایت سکوت سازمانهای حقوق بشری جهانی صورت گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bmxoely
البته موارد ذکر شده تنها گوشه ناچیزی از جنایتهای گروههای مسلح، تروریست و نژادپرست کورد بر علیه ملل منطقه میباشد، فراموش نکرده ایم که برادر کوچکتر پ.ک.ک در آزربایجان غربی ایجاد شده و تاکنون هزاران جوان ترک را سربریده است.

۹/۱۸/۱۳۹۱

یک عضو حزب کارگران کردستان در حین فرار دستگیر شد

بر اساس اخبار منتشر شده در سایت روزنامه استار چاپ ترکیه یکی از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در عملیاتی تروریستی در سال 2010 و چندین عملیات تروریست دیگر شرکت کرده بود در حین فرار به خارج از کشور دستگیر شد. 
تروریست 34 ساله با کد سازمانی باران تاکنون سبب کشته شدن دهها انسان گشته است.
نیروهای نظامی ترکیه که در حال بررسی منطقه بوداکوغانجای ترکیه بودند شخصی مضنونی را دیده و مورد بازرسی و بازپرسی قرار می دهند که پس از ساعاتی هویت واقعی تروریست مشخص می گردد.
وی دارای پاسپورت قلابی آلمانی بوده است، محکمه شهر ارزروم ترکیه به علت شرکت تروریست مذکور در چندین عملیات تروریستی نام وی را ردر لیست سیاه قرار داده بود.
وی در بازپرسی اش در کمال خنده از کشتار انسانها و عملیات تروریستی که تاکنون انجام داده دفاع کرده و کوچکترین اظهار پیشیمانی در وی به هیچ وجه مشاهده نمی شد. 
تروریست مذکور تاکنون در گروگانگیری و ربایش چند کارگر از جمله کارگران فرودگاه بینگول ترکیه نیز دخالت داشته است، سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) برای عقب نگه داشتن مناطق کردنشین ترکیه از آدم ربائی، زور گیری، قتل، تهدید و ... استفاده می کند.
تروریست مذکور در کمپ های سازمان تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق و کوه های قندیل آموزش نظامی و کشتار انسانها را فرا گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ca4dqcg

۹/۱۷/۱۳۹۱

طرفداران حزب کارگران کردستان سرویس دانشگاه را به آتش کشیدند

بر اساس اخبار سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) دراقدامی با حمله به سرویس دانشگاه دجله شهر دیاربکیر ترکیه اقدام به آتش زدن اتوبوس نموده اند.
اتوبوس دانشگاه که پس از رساندن مسئولین دانشگاه در حال برگشت بوده توسط چندین فرد که دارای ماسک بوده اند متوقف گردید ه و پس از توقف اتوبوس دانشگاه با ریختن بنزین بر روی سرویس اقدام به آتش زدن اتوبوس نموده اند که اتوبوس تماماً در آتش نفرت این گروههای نژادپرست و فاناتیک کورد سوخت.
نیروهای آتش نشانی ترکیه نیز پس از چند دقیقه به محل اعزام شدند ولی اتوبوس دانشگاه تماماً سوخته بود و پلیس ترکیه اقدام به پیگیری و تعقیب طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان که مسبب این حادثه بوده اند می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c8futvw
ضربه ای بر منابع فاینانس حزب کارگران کوردستان
گروههای مبارزه با مواد مخدر ترکیه موفق به کشف 11 کیلوگرپم انواع مواد مخدر منتسب به سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) گشته اند.
مواد مخدر منتسب به متفیای پ.ک.ک در کیسه های قهوه جاسازی شده بود و توسط سگ های مواد مخدر یاب کشف شده است. عملیات کسف مواد مخدر حزب کارگران کوردستان در ساعت 04:00 تا 07:00 و در یکی از جاده های اصلی شهر آنکارا – آدانا بوقوع پیوسته است.
یکی از مهمترین و عمده ترین منابع تامین فاینانس سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان تجارت انواع مواد مخدر می باشد به طوریکه آمارهای پلیس بین الملل حاکی از ترانزیت 70% مواد مخدره وارده به اروپا را توسط باندهای مافیای کردی نظیر پ.ک.ک، پژاک و دیگر گروههای تروریست و مسلح کورد صورت می گیرد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bzdgyx2

۹/۱۶/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان یک باند مافیای کودک می باشد

بر اساس تحقیقاتی که از سوی زیرمجموعه وزیر امور داخلی ترکیه صورت گرفته است سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) دارای 1000 کودک نوجوان کرد می باشد که از آنان به عنوان میلیتان یاد می برد.
بر اساس گفته های پرفسور سئدات لاچین اه ر که کارشناسا زبده مبارزه با ترور و تروریسم می باشد سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به تمام معنا یک مافیای کودک می باشد. او که به تازگی کتابی ب عنوان کدامین پ.ک.ک را منتشر کرده است حدود 80% میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را متشکل از کودکان کورد زیر 18 سال معرفی می کند. 
بنا به گفته های لاچین اه ر پ.ک.ک از هر خانواده کرد 1 کودک با به عنوان میلیتان بکار می برد حتی آمارهائی از وجود کودکان 8 ساله نیز در این سازمان فاناتیک و افراطی کوردی مشاهده شده است. 
بر اساس آمارهائی که پروفسور لاچین اه ر در کتاب خود از تروریستهای کشته شده سالهای قبل و آمارهای فعلی موجود در سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) اخذ کرده به یقین وی پ.ک.ک را باند مافیای کودک معرفی می کند. بر اساس آمارهای رسمی کودک ربائی در مناطق کردنشین ترکیه طی سالهای گذشته بسیار فزونی یافته و اکثرا کودکان دزدیده شده معصوم کورد 10 الی 18 ساله چند سال بعد از سوی کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به عنوان میلیتان برای بمب گذاری و کشتار انسانها بکار برده شده اند. 
به نظر وی سازمانهای حقوق بشر جهانی نیز کم کاری عمده ای را در راه شناساندن این سازمان رادیکال کورد به عنوان مافیای کودک مرتکب شده اند، البته سکوت معنی دار قشر تحصیل کرده کرد را نیز باید با علامت سوال بسیار بزرگتری پاسخ داد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cfonamj

۹/۱۵/۱۳۹۱

هلاکت 13 عضو حزب کارگران کردستان

بر اساس اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه نیروهای نظامی ترکیه از تاریخ 3 دسامبر تابه اکنون در کوه های آمونوس عملیات را ضد تروریستی را بر علیه حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) آغاز کرده اند که آخرین خبرها تا به امروز حاکی از هلاکت 13 تروریست و تسلیم شدن 5 تروریست می باشد.
استاندار عثمانیه طی بیانیه ای خبر عملیات وسیع پاک سازی کوههای آمونوس از لوث وجود میلیتانهای سازمان تروریستی را تائید کرده و هدف عملیات را پاک سازی مناطق صعب العبور شهرهای خاتای، قاضی آنتئپ وعثمانیه بیان کرده است.
عملیات وسیع پاک سازی مناطق فو توسط 1000 نیروی زبده مبارزه با ترور و تروریسم و حمایت چندین هلیکوپتر در مناطق یاد شده در جریان میباشد. 
تاکنون 8 عدد اسلحه کلاشینکف، 8 اسلحه سبک، 1 آر پی جی، 7 مهمات آر پی جی، 100 گرم ماده منفجره، 21 بمب دست ساز، 12 فتیله مواد منفجره، 10 بی سیم، 3 دوربین و مهمات و دیگر وسائل مرتبط کشف و ضبط گردیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8zukzz

۹/۱۴/۱۳۹۱

تروریست ایرانی تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شد

یکی از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) که تابعیت کشور ایران را به یدک میشکدتسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده است.
تروریست مذکور با کدسازمانی "روشاد" در شهر قارص ترکیه تسلیم نیروهای نظامی ترکیه شده است. تروریست مذکور در هنگام تسلیم شدن بدون سلاح بوده و تسلیم نیروهای نظامی که در حال بررسی منطقه بوده اند گشته است. 
وی پس از گذراندن مسائل قضائی مرتبط که مشخص شود تاکنون در عملیات تروریستی حضور داشته یا نه سپس مشمول قانون عفو ترکیه برای تروریستهای تسلیم شده خواهد بود. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cg5bgmb
شغل جدید حزب کارگران کردستان:  به آتش کشیدن ماشینهای زباله جمع کنی
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که با بحران های متعددی از جمله بحران ایدئولوژی مواجه شده است در جدیدترین سلسله عملیات های مضحکانه اقدام به آتش زدن و حمله به ماشینهای جمع اوری زباله می نماید.
در جدیدترین این عملیاتهای به اصطلاح تروریستی احمقانه دیروز درساعت 20:00 گروهی از طرفداران ترور و تروریسم اقدام به حمله به ماشین جمع آوری زباله درشهر بینگول ترکیه نموده اند. تعداد طرفداران سازمان تروریستی پ.ک.ک با توجه به دوربینهای شهری 15 نفر مشخص گردیده است. اشخاص مذکور با استفاده از مولوتوف کوکتل اقدام به آتش کشیدن ماشین حمل زباله نموده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/akj9mfu
تله افنجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 1 زخمی، 1 کشته
بر اثر مین کار گذاشته توسط میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در منطقه دوغوبایزید ترکیه متاسفانه 1 شهروند ترکیه کشته و 1 نفر دیگر زخمی شده است.
حسنی ایگید 36 ساله و علی سوقمان 12 ساله دو نفر شهروند ترکیه می باشند که در تله انفجار تروریستها مصدوم شده اند. هر دو شهروند ترکیه پس از این انفجار به بیمارستان های منطقه منتقل شده و نیز مورد تداوی واقع شده اند. در این انفجار 13 گوسفند نیز تلف شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/a27l2ul  
بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق
بنا به اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه نیروهای هوائی ترکیه عملیات ضد تروریستی بر علیه میلیتانهای حزب کارگران کوردستان (PKK) واقع در شمال عراق را تحقق ساخته اند.
حدود 5 هواپیماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه از طریق پایگان نظامی ترکیه در شهر دیاربکیر پرواز کرده و اهداف مشخص را در شمال عراق مورد هدف قرار داده اند. عمیات ضد تروریستی مذکور 2 ساعت به طول انجامیده است. بنا به اخبار منتشر شده عملیات ضد تروریستی مذکور پس از مشاهده تحرکاتی در شمال عراق توسط هوایپامهای بدون سرنشین ترکیه صورت گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/avxdu9x
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان نسبت به پلیس ترکیه: 2 پلیس زخمی شد
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریتی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) درشهر ماردین ترکیه اقدام به حمله برعلیه پلیس نموده اند که متاسفانه در این حمله تروریستی 2 پلیس ترکیه زخمی شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cghm2yn

هلاکت 427 عضو حزب کارگران کردستان

بر اساس گفته های وزیر دفاع ترکیه طی عملیاتهای ضد تروریستی نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه در سال 2012 در شمال عراق بیش از 427 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به هلاکت رسیده است.
بر اساس گفته های عصمت ییلماز وزیر دفاع ترکیه نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه در سال 2012 حدود 55 عملیات ضد تروریستی برون مرزی در شمال عراق انجام داده اند که دراین عملیات های ضد تروریستی حدود 420 – 427 تروریست عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d7dntua
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 4 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخبار سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در شهر الازیغ ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) داشته اند که در این درگیری ها نیروهای نظامی ترکیه علارغم خواست تسلیم شدن تروریستها با آتش تروریستها مواجه شده و درگیری مابین دوطرف روی داده است که نیروهای نظامی ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 4 تروریست عضو پ.ک.ک گشته اند.
استاندار شهر الازیغ با تائید خبر فوق محل دقیق درگیری با تروریستها را منطقه آراجیق معرفی کرده است. 2 تن از تروریستهای به هلاکت رسیده زن می باشند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8onh62

۹/۱۳/۱۳۹۱

سیاست نژادپرستانه و غیراخلاقی گروههای کرد در قبال دیگر ملل منطقه

سیاست نژادپرستانه و غیراخلاقی گروههای به ظاهر سیاسی ولی ناسیونالیست افراطی گروههای مسلح کرد موجود در منطقه حکایتی 100 ساله دارد و مربوط به دیروز و امروز نیست. ناسیونالیسم افراطی کرد برای کردستانیزه کردن منطقه و پاک سازی ائتنیکی ملل منطقه سالهاست که با همکاری سازمانهای اطلاعاتی دول خارجی و نقش کارت بازی که در مسائل منطقه ای و جهانی به خود گرفته به مانند چماغی برای سرکوب ملت های منطقه الخصوص ملت ترک منطقه بکار رفته، می رود و نشانه ها حاکی از تداوم این چماغ در آینده میباشد. 
منابع فاینانس گروههای نژادپرست، مسلح و رادیکال کورد منطقه بنا به آمارها و شواهدی که از سوی ارگاهنهائی نظیر پلیس بین الملل، سازمان اطلاعاتی آمریکا، سازمانهای مبارزه با مواد مخدر و ...هر ساله منتشر می گردد ترانزیت انواع مواد مخدر و تجارتهای غیرقانونی نظیر تجات انسان، تجارت اسلحه، تجارت کودکان و .. میباشد که آماری که پلیس بین الملل سال پیش از منایع مالی مجموع سازمان های تروریست – نژادپرست مسلح کورد موجوددر منطقه منتشر کرده حاکی از تجارت و ترانزیت 70% مواد مخدر وارده به اروپا را نشان می دهد که حجم مالی که از این ترانزیت کسب گروههای نژادپرست و مسلح کرد منطقه گردیده میلیونها دلار می  باشد.
مقدار عمده پولی که از ترانزیت و خرید و فروش انواع مواد مخدر، اسلحه و ... بدست این گروههای نژادپرست و تروریست کورد می افتد اکثراً صرف تامین و هزینه ایجاد پروپاگاندا بر لیه سیاستهای ناسیونالیسم افراطی کرد می گردد. از خرید صدها کانال تلویزیونی که مبلغ ایدئولوژیهای تاریخ مصرف گذشته فاشیسم کورد مبتنی بر پاک سازی ائتنیکی ملل منطقه ، ترویج ترور و تروریسم، خشونت، کشتار، تاریخ سازی برای اجرای نسل کشی ملل منطقه، تامین زیرساخت تاریخی برای اجرای قتل عام ملل منطقه درراستای کردستانیزه کردن منطقه و ...می گردد که وجود صدها کانال تلویزیون سازمانهای افراطی کردی که امروزه شاهدیم دلیلی بر ادعای مذکور می باشد.
متاسفانه گروهی از این نژادپرستان کورد از فضای بی در و پیکر مجازی نیز برای تحقق نیات پلید خود بهره می برند، امروزه شاهد خرید صدها دامین اینترنتی با نام شهرهای بیش از 90% ترک نشین با اقلیت کرد نشین می باشیم که در این مدیاها متاسفانه گروههای به ظاهر سیاسی کرد به صورت کاملاً غیراخلاقی در راستای نژادپرستان افراطی کرد سعی در اجرای سیاست کوردستانیزه کردن منطقه دارند. عدم وجود مفهومی به نام اخلاقیات در این گروه نژادپرست و افراطی کرد مسئله جدیدی نیست و ریشه در ساختار اجتماعی و تاریخی جامعه کرد منطقه دارد ولی نکته مهمتر سکوت، تشویق و همراهی نویسندگان، روزنامه نگاران و به طور کلی جامعه تحصیل کرده کرد می باشد که وضعیت بغرنج  زیر را ضد چندان عمیق تر می کند. در هر جامعه ای وجود انسانهای نژادپرست ، افراطی، با عقاید و ایدئولوژی ضدانسانی و  ... نرمال می باشد که این به معنی نژادپرست یا افراطی بودن جامعه مذکور نیست بلکه رفلکس اجتماعی طیف تحصیل کرده طبقه مذکور می باشد که بیشتر جزء مهمترین عامل سنجش وجود عمق نژادپرستی در جامعه را معنا می دهد. 
برای مثال در جامعه کرد با وجود صدها سازمان تروریستی و نژادپرست کورد موجود درمنطقه چرا تا به حال تعداد انگشت شماری از تحصیل کرده گان کرد چرائی کشتارها، ترور، نسل کشی، خشونت، پاک سازی های ائتینیکی، سیاست کردستانی کرد منطقه، نژادپرستی و ... گروههای افراطی متعددی کرد را به مورد نقد قرار نداده خود حکایت از عمق فاجعه ای می باشد که دیر یا زود سبب تحقق کشتارها و پاک سازیهای متعدد ائتنیکی ملل منطقه از جمله ملت ترک موجود در منطقه را توسط همین گروههای تروریستی و نژادپرست کورد به تصویر می کشد. ترس ملل منطقه از جمله ملت ترک بروز نسل کشی هائی از سوی این گروههای متعدد نژادپرست و افراطی کرد برای تحقق کردستان بزرگ می باشد، برای مثال تا چند سال تا قبل از سال 2003 و اشغال عراق توسط آمریکا شهر کرکوک ترک نشین قلب کوردستان نبود ولی پس از اشغال 20.000 به ظاهر پیشمرگه مسلح کرد که تا همین دیروز دستی در سربریدن و کشتار انسانها داشتند به یکباره کرکوک کردنشین به عنوان "قلب کردستان" نائل شد مئسله به این پاک سازی ائتنیکی ختم نشده و در چهار جغرافیای ترکیه، آزربایجان جنوبی و مناطق ترک نشین ایران، عراق، سوریه دقیقاً سیات غیراخلاقی و فاناتیک فوق تداوم دارد. 
در جدیدترین عمل این گروههای نژادپرست کرد منطقه گروهی از خارج نشیان که در خیال واهی خود از آلاسکا، تا کرکوک، ازمیر، اورمیه، استانبول، گوتنبرگ، کلن و ..تنها به جرم زندگی چند تا چند صد و یا شاید هزار کرد ملزوم به به یدک کشین نام کردستان میباشند باید دوباره دست به اعمال غیر اخلاقی و نژادپرستانه ای دست زده اند که می توان به ویکیپدیای نویسی میباشد. متاسفانه این نژادپرستان و افراطیون کورد در ویکیپدای انگلیسی با چراغ سبز مدیران بخش فارس زبان ویکی پدیا و در ویکیپدیای انگلیسی اقدام به نشر سلسله مقالاتی، تصاویر و .. مسائلی حول شهرهای ترک نشین و آزربایجانی به مانند اورمیه، ساری داش (نام جعلی سردشت)، ساووج بولاق (نام جعلی مهاباد)، سولدوز (تقده)، بیجار، قروه، قوشاچای (میان دواب)، همدان، خانا (پیرانشهر)، خوی ، ماکو و .. می باشد که در تصویر مذکور یک نمونه از نژادپرستی های این گروهها را مشاهده می کنید.
واقعاً آیا با این نوع مسائل اورمیه و ... کردستان خواهند شد؟ یا برای کردستانی کردن به زور اورمیه و ضدها شهر ترک نشین لزوم تحقق یک نسل کشی و پاک سازی وسیع ائتنیکی جزء ملزومات میباشد؟    

۹/۱۱/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 8 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که مورد تائید استاندار شهر حکاری ترکیه رسیده است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر حکاری ترکیه داشته اند که نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن 8 تروریست گشته اند. 
تروریستها با استفاده از دوربینهای دید در شب و هواپیماهای بدون سرنشین تشخیص داده شده و عملیات ضد تروریستی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/ca8xjsg 
چهره زشت ترور و تروریسم
گروهی از طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان در ساعت 23:00 در شهر استانبول و در منطقه به ی اوغلو اقدام به آتش زدن کامیونی که در حال حمل مارک های لباس بود نمودند، طرفداران ترور و تروریسم با استفاده از چندین مولوتوف کوکتل اقدام به آتش زدن کامیون و بارش نمودند که متاسفانه کامیون و بنائی که در جلوی ان پارک شده بود به علت آتش سوی دچار خسارات متعددی گشت. 
بر اساس تصاویر ضبط شده دوربینهای شهری طرفداران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در این خراب کاری 5 نفر بوده اند که اکنون تحت تعقیب نیروهای پلیس ترکیه اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bwtwy3h
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان
بر اساس اخبار روزنامه سراسری بوگون چاپ ترکیه دیروز هواپیماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه عملیات ضد تروریستی را بر علیه کمپ های حزب کارگران کردستان (PKK) واقع در شمال عراق را مورد هدف قرار داده اند. 
بمباران کمپ های سازمان تروریستی پ.ک.ک در اوایل صبح صورت گرفته است، هواپیماهای جنگنده ترکیه از طریق پایگاه نظامی شهر دیاربکیر ترکیه به سوی شمال عراق پروار کرده اند. 
بنا بر اخبار منتشر شده در این عملیات ضد تروریستی بیشتر کمپ های متینا، زاپ، آواشین و ...مورد هدف واقع شده اند.  
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bl8f5q7
بیش از 60 کیلوگرم مواد منفجر کشف گردید
مامورین امنیتی ترکیه در شهر شیرناک ترکیه موفق به کشف 60 کیلوگرم مواد منفجره منتسب به سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان گشته اند.
بر اساس اخبار روزنامه یئنی شافاق ترکیه کشف این حجم از مواد منفجره پس از شناسائی چندین عضو رابط پ.ک.ک در منطقه صورت گرفته است که این اشخاص قصد داشته اند این حجم از مواد منفجره را در مین هائی که برای منفجر ساختن جاده های مبادلاتی بکار می برند استفاده نمایند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/coo3pw5  
کشف سیگارها قاچاق پ.ک.ک
گروهی از زیرمجموعه مافیای قاچاق سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در مناطق مرزی به عمل قاچاق دها تن سیگار و .. می پردازند پس از وارد نمودن 1 ترانزیت سیگار ممنوعه از ایران به مرزهای ترکیه  بازداشت گشته اند. این محموله قاچاق 4 مین ترانزیتی می باشد که طی 1 ماه گذشته بدین صورت وارد ترکیه شده است.
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان یکی از مهمترین مافیاهای انواع قاچاق در دنیا میباشد که یکی از مهمترین عامل زنده ماندنش در جغرافیای خاورمیانه نیز امر قاچاق و ..معرفی می گردد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/car2ovj
تسلیم 1 تروریست در ماردین ترکیه
بنا به اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه 1 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر ماردین ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه گشته است. 
تروریست مذکور به نام م.ای می باشد که پس از دستگیری روانه سیستم قضائی ترکیه برای برخورداری از قانون عفو شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c9n972v