۹/۱۳/۱۳۹۱

سیاست نژادپرستانه و غیراخلاقی گروههای کرد در قبال دیگر ملل منطقه

سیاست نژادپرستانه و غیراخلاقی گروههای به ظاهر سیاسی ولی ناسیونالیست افراطی گروههای مسلح کرد موجود در منطقه حکایتی 100 ساله دارد و مربوط به دیروز و امروز نیست. ناسیونالیسم افراطی کرد برای کردستانیزه کردن منطقه و پاک سازی ائتنیکی ملل منطقه سالهاست که با همکاری سازمانهای اطلاعاتی دول خارجی و نقش کارت بازی که در مسائل منطقه ای و جهانی به خود گرفته به مانند چماغی برای سرکوب ملت های منطقه الخصوص ملت ترک منطقه بکار رفته، می رود و نشانه ها حاکی از تداوم این چماغ در آینده میباشد. 
منابع فاینانس گروههای نژادپرست، مسلح و رادیکال کورد منطقه بنا به آمارها و شواهدی که از سوی ارگاهنهائی نظیر پلیس بین الملل، سازمان اطلاعاتی آمریکا، سازمانهای مبارزه با مواد مخدر و ...هر ساله منتشر می گردد ترانزیت انواع مواد مخدر و تجارتهای غیرقانونی نظیر تجات انسان، تجارت اسلحه، تجارت کودکان و .. میباشد که آماری که پلیس بین الملل سال پیش از منایع مالی مجموع سازمان های تروریست – نژادپرست مسلح کورد موجوددر منطقه منتشر کرده حاکی از تجارت و ترانزیت 70% مواد مخدر وارده به اروپا را نشان می دهد که حجم مالی که از این ترانزیت کسب گروههای نژادپرست و مسلح کرد منطقه گردیده میلیونها دلار می  باشد.
مقدار عمده پولی که از ترانزیت و خرید و فروش انواع مواد مخدر، اسلحه و ... بدست این گروههای نژادپرست و تروریست کورد می افتد اکثراً صرف تامین و هزینه ایجاد پروپاگاندا بر لیه سیاستهای ناسیونالیسم افراطی کرد می گردد. از خرید صدها کانال تلویزیونی که مبلغ ایدئولوژیهای تاریخ مصرف گذشته فاشیسم کورد مبتنی بر پاک سازی ائتنیکی ملل منطقه ، ترویج ترور و تروریسم، خشونت، کشتار، تاریخ سازی برای اجرای نسل کشی ملل منطقه، تامین زیرساخت تاریخی برای اجرای قتل عام ملل منطقه درراستای کردستانیزه کردن منطقه و ...می گردد که وجود صدها کانال تلویزیون سازمانهای افراطی کردی که امروزه شاهدیم دلیلی بر ادعای مذکور می باشد.
متاسفانه گروهی از این نژادپرستان کورد از فضای بی در و پیکر مجازی نیز برای تحقق نیات پلید خود بهره می برند، امروزه شاهد خرید صدها دامین اینترنتی با نام شهرهای بیش از 90% ترک نشین با اقلیت کرد نشین می باشیم که در این مدیاها متاسفانه گروههای به ظاهر سیاسی کرد به صورت کاملاً غیراخلاقی در راستای نژادپرستان افراطی کرد سعی در اجرای سیاست کوردستانیزه کردن منطقه دارند. عدم وجود مفهومی به نام اخلاقیات در این گروه نژادپرست و افراطی کرد مسئله جدیدی نیست و ریشه در ساختار اجتماعی و تاریخی جامعه کرد منطقه دارد ولی نکته مهمتر سکوت، تشویق و همراهی نویسندگان، روزنامه نگاران و به طور کلی جامعه تحصیل کرده کرد می باشد که وضعیت بغرنج  زیر را ضد چندان عمیق تر می کند. در هر جامعه ای وجود انسانهای نژادپرست ، افراطی، با عقاید و ایدئولوژی ضدانسانی و  ... نرمال می باشد که این به معنی نژادپرست یا افراطی بودن جامعه مذکور نیست بلکه رفلکس اجتماعی طیف تحصیل کرده طبقه مذکور می باشد که بیشتر جزء مهمترین عامل سنجش وجود عمق نژادپرستی در جامعه را معنا می دهد. 
برای مثال در جامعه کرد با وجود صدها سازمان تروریستی و نژادپرست کورد موجود درمنطقه چرا تا به حال تعداد انگشت شماری از تحصیل کرده گان کرد چرائی کشتارها، ترور، نسل کشی، خشونت، پاک سازی های ائتینیکی، سیاست کردستانی کرد منطقه، نژادپرستی و ... گروههای افراطی متعددی کرد را به مورد نقد قرار نداده خود حکایت از عمق فاجعه ای می باشد که دیر یا زود سبب تحقق کشتارها و پاک سازیهای متعدد ائتنیکی ملل منطقه از جمله ملت ترک موجود در منطقه را توسط همین گروههای تروریستی و نژادپرست کورد به تصویر می کشد. ترس ملل منطقه از جمله ملت ترک بروز نسل کشی هائی از سوی این گروههای متعدد نژادپرست و افراطی کرد برای تحقق کردستان بزرگ می باشد، برای مثال تا چند سال تا قبل از سال 2003 و اشغال عراق توسط آمریکا شهر کرکوک ترک نشین قلب کوردستان نبود ولی پس از اشغال 20.000 به ظاهر پیشمرگه مسلح کرد که تا همین دیروز دستی در سربریدن و کشتار انسانها داشتند به یکباره کرکوک کردنشین به عنوان "قلب کردستان" نائل شد مئسله به این پاک سازی ائتنیکی ختم نشده و در چهار جغرافیای ترکیه، آزربایجان جنوبی و مناطق ترک نشین ایران، عراق، سوریه دقیقاً سیات غیراخلاقی و فاناتیک فوق تداوم دارد. 
در جدیدترین عمل این گروههای نژادپرست کرد منطقه گروهی از خارج نشیان که در خیال واهی خود از آلاسکا، تا کرکوک، ازمیر، اورمیه، استانبول، گوتنبرگ، کلن و ..تنها به جرم زندگی چند تا چند صد و یا شاید هزار کرد ملزوم به به یدک کشین نام کردستان میباشند باید دوباره دست به اعمال غیر اخلاقی و نژادپرستانه ای دست زده اند که می توان به ویکیپدیای نویسی میباشد. متاسفانه این نژادپرستان و افراطیون کورد در ویکیپدای انگلیسی با چراغ سبز مدیران بخش فارس زبان ویکی پدیا و در ویکیپدیای انگلیسی اقدام به نشر سلسله مقالاتی، تصاویر و .. مسائلی حول شهرهای ترک نشین و آزربایجانی به مانند اورمیه، ساری داش (نام جعلی سردشت)، ساووج بولاق (نام جعلی مهاباد)، سولدوز (تقده)، بیجار، قروه، قوشاچای (میان دواب)، همدان، خانا (پیرانشهر)، خوی ، ماکو و .. می باشد که در تصویر مذکور یک نمونه از نژادپرستی های این گروهها را مشاهده می کنید.
واقعاً آیا با این نوع مسائل اورمیه و ... کردستان خواهند شد؟ یا برای کردستانی کردن به زور اورمیه و ضدها شهر ترک نشین لزوم تحقق یک نسل کشی و پاک سازی وسیع ائتنیکی جزء ملزومات میباشد؟