۸/۰۸/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 8 تروریست به هلاکت رسید

درگیریهائی که نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر شیرناک ترکیه و منطقه بیت الشباب داشته اند با به هلاکت رسیدن 8 تروریست خاتمه یافته است.
استادار شهر شیرناک ترکیه طی متنی از به هلاکت رسیدن 8 تروریست پس از انجام حمله تروریستی که متاسفانه منجر به کشته شدن 1 ماموری پلیس ترکیه و زخمی شدن 3 نفر گشته بود خبر داد. 
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/9cn9xdb
بمباران کمپ های زاپ، متینای حزب کارگران کردستان در شمال عراق
براساس اخباری که در سایت روزنامه خبری استار چاپ ترکیه منتشر شده است پس از حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که منجربه کشته شدن 1 مامور پلیس ترکیه گشت اسکادران هوائی ترکیه گذرگاه ها و کمپ های زاپ و متینای حزب کارگران کردستان را در شمال عراق مورد هدف قرار داده است.
حمله میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ک.ک در حوالی نیمه شب صورت گرفته است و متاسفانه ماموری پلیسی که در حال نگهبانی بود به علت اصابت گلوله ها در دم جان سپرده است، نیروی هوائی ترکیه پس از وقوع این حمله تروریستی در ساعت 20:30 اقدام به بمباران گذرگاه های مرزی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان و کمپ های متینا و زاپ در شمال عراق نموده است. 
در این حمله هوائی هواپیماهای جنگنده نوع F-16 ترکیه از پایگاه نظامی شهر دیاربکیر ترکیه حضور داشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9ehk6du

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 1 پلیس شهید، 3 زخمی

بر اساس اخباری که توسط سایت خبری 1news.com.tr  منتشر گردیده است میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به انجام عملیات تروریستی همزمانی بر علیه مواضع و مکانهای نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در شهر شیرناک نموده اند که متاسفانه در این حملات تروریستی 1 پلس ترکیه کشته و 3 نفر دیگر زخمی شده اند. در مورد وضعیت زخمی شدگان هنوز اطلاعاتی منتشر نگردیده است. 
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان علارغم وجود عید ملی در ترکیه طی 4 روز گذشته چندین حمله را درشهر شیرناک و دیگر شهرهای مرزی ترکیه به تحقق پیوسته است.
حمله تروریستی مذکور با استفاده از انواع راکت انداز صورت گرفته است. پس از انجام این عملیات تروریستی چندین اکیپ از گروههای کاماندو به همراهی نیروهای ژاندارمری و پلیس مبارزه مخصوص ترور و تروریسم به منطقه اعزام شده اند.
بر اساس اخبار منتشر شده عملیات در منطقه برای دستگیری تروریستها ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/8cyc4qe
درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و شاخه سوریه ای حزب کارگران کوردستان: 24 کشته
بر اساس اخبار منتشر شده در مدیای منطقه ای و جهانی درگیری مابین ارتش آزاد سوریه و شاخه سوریه ای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) درشهر حلب سوریه بوجود آمده است و بر اساس اخبار اولیه ارتش آزاد سوریه موف به هلاکت رساندن 5 نفر عضو حزب پ.ی.د گشته اند در مقابل نیز میلیتانهای سازمان تروریستی پ.ی.د اقدام به تله گذاری و کشتار 24 نفر از ارتش آزاد سوریه و گروگانگیری 5 نفر دیگر گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8sl9gah