۷/۱۴/۱۳۹۱

به راستی هدف گروههای فاشیست کرد چیست؟

همکاری دو ائتنیک کرد و فارس زبان بر علیه هویت ترک منطقه و ترکان ساکن ایران مورد جدیدی نیست و فارس زبانان چه به صورت اپوزوسیون مرکزگرا و چه به صورت سیستم سیاسی 88 ساله گذشته همیشه از گروههای تروریستی، نژادپرست و فاناتیک کرد به عنوان آلت بازی و اهرم فشار بر علیه ملت ترک منطقه و ترکان ساکن ایران بهره جسته و می جویند. تغییر بافت دمگرافی آزربایجان غربی با چراغ سبز دولت ایدئولوژیک فارس، سکوت مدیای فارس زبان که برای تمامیت ارضی حتی حاضر به کاسه لیسی سیستم فعلی نیز می گردد در قبال تغییر بافت دمگرافی آزربایجان غربی و سیاست کردستانیزه کردن بسیاری از شهرهای ترک نشین به مانند بیجار، قروه و ... از مهمترین مثالهای قابل تاملی می باشد که سبب بیداری هر چه بیشتر ملت ترک در قبال همکاری دیرینه دو گروه ائتنیکی فارس زبان و کرد زبانان می گردد.
گروههای متعددی تروریستی موجود در منطقه که تعدادشان نیز به تعداد که چه بیشتر از گروههای حقوق بشری موجود در جامعه کرد و دیگر ملل منطقه می باشد خود نشان و حاکی از جامعه کرد و نوع نگرش به مسائلی همچون دمکراسی، هم زیستی، انسان دوستی، صلح طلبی، عدم خشونت و ..می باشد، برای مثال سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در ترکیه 30.000 انسان را طی 27 سال گذشته ترور و قتل عام نموده است که 750 کودک خردسال و بیش از 800 شهروند غیرنظامی نیز در لیست کشته شدگان این سازمان تروریستی کورد جای می گیرند، پژاک در غرب آزربایجان تاکنون صداها جوان ترک را سر بریده که متاسفانه آمار دقیق ترور ها و قتل عام این سازمان خشونت طلب و تروریست کرد از سوی دولت ایران هیچ گاه مشخص نشده است ولی آنچه که مشخص می باشد تعداد این آمارها دهشتناک خواهد بود، در انقلاب 57 سرکرده تروریست عبدالرحمان قاسملو و حزب به اصطلاح دمکرات کردستان با میتینگی مسلحانه ای که در شهر ترک سولدوز برگزار کردند سبب قتل عام بیش از 120 خانواده ترک سولدوزی گشتند، در سوریه شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د در حال همکاری برای کشتار و قتل عام معترضین سوریه ای می باشد و بشار اسد و حاکمیت سوریه نیز در قبال این همکاری گروههای تروریست کورد مسلح قسمتی از خاکهای سوریه را برای فشار آوری بر ترکیه به کردهای مسلح تقدیم کردند، در عراق مسعود بازانی ناسیونالیست شناخته شده کورد با اشغال شهر ترک نشین کرکوک توسط 20.000 پیشمرگه مسلح کرد بار دیگر صفحه سیاسی را بر تاریخ توسعه طلبی و سیاست قتل عام گروههای تروریستی و نژادپرست کرد افزود.
مدیای رادیکال کورد به علت حمایتی که از دولت های استعمارگر و قدرتهای منطقه ای و جهانی گرفته و می گیرد بسیار قدرتمند م باشد و متاسفانه در بسیاری از اوقات سیاسیتهای بسیار ضد انسانی و کثیفی که در برگیرنده سیاست های پاک سازی ائتینیکی می باشد را در قبال ترکان منطقه در پیش گرفته و می گیرد، از سیاست کردستانیزه کردن منطقه، پاک سازی ائتنیکی ، ترویج ترور و قتل عام، ترویج خطونت طلبی، ترویج انواع قاچاق تحت لوای واژه نو ساخت بی بی سی فارسی به نام "کولبری"، سیاست زمین سوخته، پروپاگاندا بر علیه ملت ترک و مناطق ملی ترک نشین و ... از جمله اعمال زشت و غیرانسانی مدیای رادیکال و تروریست کورد موجود در منطقه می باشد.     
بسیاری از این گروههای تروریستی و نژادپرست کرد موجود در منطقه به خیال و توهمات خود در سال 2012 قصد فتح مناطق ترک نشین و آزربایجان جنوبی را در اذهان بیمار و نژادپرست خود می پرورانند و روزی نیست که نقشه ای که دربرگیرنده صدها و هزاران شهر ترک نشین باشد را منتشر نکنند، به نظر اینان هر کجا خدائی ناکرده شخصی دارای هویت کرد زندگی کند باید به کردستان خیالی اینان افزوده شود، مهم نیست این جغرافیای شهر های ترک نشین اورمیه، سولدوز، قوشاچای، بیجار، قروه، ماکو، خوی، و ..باشد یا برای مثال واشنگتن، گوتنبرگ، آلاسکا و .. مهم وجود شخص و یا گروهی متشکل از 100 تا چندصد نفر که هویت کورد را به یدک بکشند می باشد نه چیز دیگری...   
در جدیدترین عمل ننگ آمیز گروههای تروریستی و نژادپرست کرد خبری در یکی از سایتهای منتصب به مدیای رادیکال و نژادپرست کورد مبتنی بر شروع اعتراضات در شهر اورمیه منتشر شده است که هدف این خبر جعلی و شایعه نه تنها پوشش رسانه ای این به اصطلاح اعتراضای که هیچ وقت صورت نگرفته و خیالی می باشد بلکه تحت لوای این خبر جعلی سیاست کردستانیزه کردن شهر اورمیه نگین آزربایجان توسط این گروههای به شدت نژادپرست و رادیکال کرد تبلیغ می گردد، متاسفانه مدیای فارس زبان نیز به مانند همیشه به همکاری این گروههای تروریست و نژادپرست کرد پرداخته و خبر را بارها منتشر کرده است بدون اینکه کوچکترین عکس، ویدئو، فایل صوتی و .. از این تجمعات کذائی  را منتشر کند ویا منبع موثقی بخواهد...
ملت ترک با توجه به قتل عام ها، ترور ها، نژادپرستی ها و ...که از تاریخ گروههای مسلح کرد منطقه در قبال خویش دیده و گرفته به خوبی دشمنان دیرینه خود را می شناسد...
در زبان ترکی مثلی هست: کوردون چوره ئی دیزی اوستونده اولور
یعنی نان کرد همیشه بر روی رانش می باشد و در حین بلند شدن می افتد، پدران و مادران ترکمان به خوبی گروههای مسلح، یاغیان و گروههای تروریستی را چه از حادثه اسماعیل سیمیتقو یاغی، چه از قاسملوی تروریست و ... دانسته و می شناختند.      
لینک خبر جعلی فوق در مدیای فارس زبان:
https://balatarin.com/permlink/2012/10/4/3163838

حزب کارگران کردستان 2 کامیون را به آتش کشید، راننده گان ناپدید گشتند

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) دیروز در شهر شیمدینلی  از توابع شهر حکاری ترکیه اقدام به آتش کشیدن 2 ترانزیت نموده است، متاسفانه بعد از این حمله تروریستی رانندگاه هر دو ترانزیت ناپدید شده اند.
مییلتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان با بستن قسمت کوچکی از راه مبادلاتی شیمدینلی- آغ توتون ترکیه اقدام به توقف 2 ترانزیت نموده و هر دو ترانزیت را به آتش کشیدند. برای دستگیری تروریستها و پیدا کردن راننده گان عملیاتی توسط نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه در منظقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/95eat5t
حزب کارگران کوردستان و تجارت انواع مواد مخدر
بر اساس عملیاتی که از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه صورت گرفته است، پلیس ترکیه توانسته ضربه مهلکی بر تن بی جان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) و منافع فاینانسش وارد سازد، به طوریکه طی 1 عملیات پلیس ترکیه موفق به کشف 2 تن و 245 کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله هروئین گشته است.
عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه در شهر لیجه صورت گرفته است، این حجم از مواد مخدر تحت ترانزیت سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به ترکیه وارد شده و قصد داشته اند که به اروپا صادر کنند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9ho56ua
تله ناجوانمردانه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان
تروریسم در دنیا و الخصوص تروریسم کرد در منطقه به مانند چماغ قدرتهای خارجی و دول استعمارگر در منطقه عمل کرده و می کند، از جمله این گروههای تروریست، نژادپرست، فاناتیک سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشد که طی حیات ننگ خویش بارها دست آویز انواع سازمانهای اطلاعاتی منطقه و دنیا بوده و می باشد. این گروه تروریستی کورد برای تحقق نیات ضد انسانی و فاناتیک خویش دست به هر عملی می زند.
درجدترین حیله های این سازمان شیاد در شهر خاتای ترکیه روی داده است و گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان پس از کشتن یک چوپانی اقدام به گذاشتن تله انفجاری در زیر جسد این چوپان نموده بودند که خوشبختانه با هوشیاری مامورین ترکیه ای این تلفه انفجاری خنثی شده است.
پس از حمله تروریستی که اعضای حزب کارگران در پاسگاه قیریخان- حاصا انجام داده و با 2 تلفات رهسپار شده بودند در راه چوپانی 40 ساله به نام حسن دال را کشته و از جسد این انسان به عنوان تله انفجاری استفاده نموده بودند، این یکی از ننگترین اعمالی هست که یک اعضای یک سازمان تروریستی می توانند به یدک بکشند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9dedj8p