۷/۱۱/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 12 تروریست به هلاکت رسیده است

بر اساس بیانیه ای رسمی که از سوی استاندار شهر حکاری ترکیه منتشر گشته است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با 12 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که از طریق مرز عراق قصد ورود به ترکیه را داشته اند صورت گرفته است، در این درگیری نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت رساندن 12 تروریست مذکور گشته اند.
بنا به اخبار رسمی که از سوی آژانس خبری آناطولی  منتشر شده است 2 نفر از این 12 تروریست زن می باشند.
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه چندین روز متوالی می باشد که در نقاط مرزی ترکیه – عراق عملیات هائی بر علیه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان را محقق می سازند و اخبار رسمی و غیررسمی منتشر شده خبر از تلفات بیشتری بود و ضربه ای دیگر بر جان نحیف پ.ک.ک وارد ساخته شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8z86fyd
یوتلست پخش تلویزیون Sterk TV که متعلق به حزب کارگران کردستان می باشد را متوقف ساخت
شرکت تلویزیون و ماهواره ای NileSat در عملی پخش یکی از کانال های رسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به نام Sterk TV را متوقف ساخت، این کانال تلویزیونی پس از روژ تی وی دومین ارگان رسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای پروپاگاندا، ترویج نژادپرستی، رادکالیسم، خشونت طلبی و فاناتیسم میباشد. پس از دادگاه شهر کپهاگ که ممنوعیت پخش کانال Roj TV را به علت ترویج تروریسم و خشونت طلبی ممنوع ساخته دومین ضربه مهیب بر حزب کارگران کوردستان می باشد.
بنا به اخباری که به صورت رسمی از سوی شرکت Nilsat منتشر شده کانال تلویزیونی Sterk TV از تاریخ  30 سپتامبر 2012 قادر به پخش برنامه های خود از این ماهواره نخواهد بود. 
پروپاگاندا یکی از مهترین ابزارهای تروریسم بوده و می باشد و بی شک ضربات اینچنینی بر قلب سازمان تروریستی پ.ک.ک می تواند سبب عدم ترویج رادیکالیسم، نژادپرستی، خشونت طلبی، تروریسم و فاناتیسم در جامعه به شدت دارای تمایلات میلیتاریست وار کورد گردد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8un9o8v

درگیری با حزب کارگران کردستان: 5 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در شیمدینلی از توابع شهر حکاری ترکیه داشته اند که در این درگیری ها موفق به هلاکت رساندن 5 تروریست گشته اند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9e6n6lm
حزب کارگران کردستان 3 ترانزیت ایران را به آتش کشید
میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) دیروز 3 ترانزیت ایران که از سوی چالدران به سمت ترکیه حرکت کرده بودند را در نزدیکی کوه تندوره ک ترکیه به آتش کشیدند.
بر اساس منابع اطلاعاتی این گروه شامل 3 تروریست از اعضای حزب کارگران کردستان بوده اند، پس از بستن قسمت کوچکی از جاده و پیاده کردن راننده ها اقدام به آتش کشیدن هر 3 ترانزیت نموده اند.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8l8vgju
ضربه ای دیگر بر منابع مادی حزب کارگران کوردستان
نیروهای مبارزه با تجارت غیرقانونی ترکیه موفق به کشف 3 ترانزیت سیگار قاچاق که توسط اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) به ترکیه و شهر آنکارا وارد شده بودند نموده اند، بنا به اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه 5 ایرانی نیز در جریان حمل غیرقانونی این محموله بزرگ قاچاق نقش داشته اند، قاچاقچیان ایرانی با توصل به میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان اقدام به ترانزیت این محموله قاچاق نموده اند.
بنا به اطلاعات موجود هر 3 ترانزیت حامل محموله سیگار قاچاق دارای پلاک ایران می باشند که توسط کار اطلاعاتی چندین ماهه و سگ های شعبه مواد مخدر ترکیه کشف شده است.
ارزش اولیه این محموله قاچاق سیگار 3 میلیون لیره ترکیه حدس زده می شود. دستگیرشدگان مرتبط با حمل و ترانزیت این محموله قاچاق برای بازپرسی و ادامه سیر قانونی به شعب دادگاهی ترکیه منتقل گشته اند.
یکی از عمده و مهمترین منابع تامین ملی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان قاچاق هروئین و قاچاق از هر نوعی میباشد، بنا به آمار پلیس بین الملل بیش از 70% مواد مخدر صادره به اروپا توسط این سازمان مخوف و خشونت طلب ترانزیت می گردد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9gpzdxk
حزب کارگران کردستان 3 مدرسه را به آتش کشید
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) که بیشتر به عنوان سازمانی به شدت رادیکال، خشونت طلب، نژادپرست و فاتانیک معرفی می گردد در سلسله جدیدترین اعمال خویش اقدام به آتش زدن مدارس ترکیه می نماید، در جدیدترین این اعمال متحجر آمیز که نتیجه ای جزء فروفرتن جامعه کورد در تحجر و جاهلیت بیشتر را بهمراه نخواهد داش 3 مدرسه ابتدائی را در شهر حکاری ترکیه به آتش کشیده است. 
هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان جذب کودکان 14 -18 سال گرد برای کادر نظامی خود و آموزش کشتن انسانها می باشد، بنا به آمار بیشتر به اصطلاح میلیتانهای پ.ک.ک کودکان زیر 18 سال می باشند که متاسفانه جامعه کرد نیز بر این نسل کشی کودکان کرد تماماً سکوت اختیار کرده بلکه خود نیز به ترویج رادیکالیسم، خشونت طلبی، نژادپرستی و ... می پردازد. کودکانی که می توانستند در این مدارس به آتش کشیده به جای آموزش انسان کشی و سربریدن انسانها علوم پیشرفته و انسانی را در جهت کسب رده های والای انسانی یاد بگیرند.
منبع ترجمه خبر:     
http://tinyurl.com/8wpguou