۷/۰۶/۱۳۹۱

توقیف کانال Roj TV ازمدیاهای حزب کارگران کردستان اعلام شد

بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است کشور دانمارک و رادیو تلویزیون شهر کپنهاگ ممنوعت پخش کانال تلویزیون Roj TV که ارگان رسمی پروپاگاندای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشد را برای مدتی اعلام کرده است. 
رادیو تلویزیون شهر کپنهاگ که تاکنون 3 بار درخواست ممنوعیت کانال تلویزیون روژ تی وی که ارگان رسمی پروپاگاندای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می باشد را رد کرده بود، ولی با درخواست دادگاه شهر کپنهاگ اقدام به شروع بازرسی هائی در مورد فعالیت این شبکه که ارگان رسمی ترویج خشونت و رادیکالیسم می باشد را آغاز کرده است.
بر اساس گفته های آقای Christian Scherfig لیسانس پخش کانال رسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان برای مدت 2 ماه فعلاً لغو شده است. سازمان تلویزیون دانمارک از روژ تی وی درخواست اسنادی کرده است که تاکنون این مدیای خشونت طلب کرد پاسخ مثبتی به خواست مسئولین دانمارک نداده است.
در کنار ممنوعیت پخش روژ تی وی کانال تلویزیونی NÛÇE TV که نقش تروج باورهای دینی مختص سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که بیش حول ترویج باور زرتشت در بین کردها بوده نیز به گفته های مسئولین دانمارکی به علت ترویج تروریسم، رادیکالیسم و خشونت طلبی ممنوع اعلام شده است. 
چندین کانال تلویزیونی با اسامی مختلف که ارگان رسمی و غیررسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان برای ترویج تروریسم، رادیکالیسم و خشونت می باشند در دانمارک مورد تعقیب قضائی واقع شده اند که روژ تی وی و کانال دینی NÛÇE TV تنها دو مورد از این ارگان پروپاگاندای تروریسم می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d2s2jar

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید

در شیمدینلی ترکیه و بخش دره قازان امروز صبح گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) درگیری با نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه دشاته اند که متاسفانه 1 سرباز ترکیه در این درگیریها کشته شده است. 
بر اساس اخبار اولیه که از سوی سایت خبری استار ترکیه منتشر شده است در 25 کیلومتری چوکورجا گروهی از نظامیان ترکیه با دسته ای از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برخورد کرده اند که درگیری چند دقیقه ای مابین تروریستها و نیروهای نظامی ترکیه بوجودآمده است، بنا به اخبار اولیه متاسفانه در این درگیریها 1 سرباز ترکیه کشته شده است.
در منطقه نیروهای متعدد نظامی گسیل شده و عملیات وسیعی برای دستگیری تروریستها آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cnv2ods
تله انفجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 2 زخمی
تله انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر تونجلی ترکیه و در هنگام تردد ماشین نظامی منفجر شده و منجربه زخمی شدن 2 سرباز ترکیه گشت.
مواد منفجره ای که سبب این انفجار شده در ماشین دزدی جاسازی شده بود که با منفجر شدنش سبب زخمی شدن 2 سرباز ترکیه و چندین غیرنظامی و وسایل نقلیه گشت.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bmfbtjq
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان در شهر تونجلی ترکیه
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) دیروز و طی ساعات پایانی شب حمله تروریستی را به یکی از پایگاه های شهر تونجلی ترکیه تحقق ساختند.
این حمله تروریستی با استفاده از سلاح های سنگین – راکت انداز و در ساعت 17:30 صورت گرفته است. پس از این حمله تروریستی 2 هیلیکوپتر کبری مناطق گذرگاهی احتمالی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را مورد هدف قرار دادند. در منطقه عملیات وسیعی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cvzl3b5