۷/۰۹/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان گروگان بی دفاع را کشت

میلیتانهای سازمان تروریتی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در جدیدترین عمل ننگ خویش اقدام به کشتن یک گروگان غیرمسلح روستائی که چند روز پیش ربوده بودند نموده است.
آقای علی یوم که 50 ساله بوده و شهروند شهربیتلیس ترکیه می باشد حدود 10 روز پیش توسط میلیتانهیا سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان ربوده و به گروگان گرفته شده بود که با توجه به شواهد و قرائن موجود شخص مذکور را پ.ک.ک به قتل رسانده است، البته این اولین باری نیست که حزب کارگران کردستان انسان ربوده و شهرندان عادی را به قتل می رساندن بلکه پرونده سیاه این سازمان مخفوف و خشونت طلب لبریز از چنین کشتارهائی می باشد.
گروگانگیری سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان پس از بازگشت آقای علی یوم از استانبول به شهر زادگاهش و در جاده مبادلاتی صورت گرفته است. پس از 10 روز خانواده فرد مذکور به ارگانهای حقوق بشری شهر بیتلیس مراجعه کرده و توسط مدیای ترکیه خواستار آزادی این شخص بیگانه تسوط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) گشتند. متاسفانه دیروز ساعت 21:00 جسد بی جان این شخص در کنار رودخانه ای رها شده در شهرش توسط پلیس کشف شد.
کشتار شخص بدون مسلح و کهن سال توسط حزب کارگران کردستان در شهر نیز سبب اعتراض شهروندان کرد گشت، تاکنون مدیای رادیکال کورد خبری از کشتار این شخص را منتشر نکرده و تنها ربودن و گروگانگیری شخص مذکور را پذیرفته بود. البته بارها حزب کارگران کوردستان قتل عام ها، بمب گذرای ها و کشتارهائی را تحقق ساخته و بر عهده نمی گیرد. علتش ناشی از جلوگیری از اعتراض جامعه کرد می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cvnl4rf
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 1 تروریست به هلاکت رسید
بر اساس اخبار سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) داشته اند که نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 1 تروریست گشته اند.
بر این اساس درگیری در کوه های آمانوس از توابع شهر حاتای ترکیه صورت گرفته است. خبر به هلاکت رسیدن یکی از اعضای حزب کارگران کوردستان توسط استادار شهر حاتای منتشر شد.
برای دستگیری دیگر تروریستها در منطقه عمیات وسیعی در حال جریان می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8e43unj

رقص کردی با میلیتانهای حزب حیات آزاد کردستان (پژاک) کار دست نماینده سوئد داد

ائوین چتین که یکی از اعضای حزب سوسیال دمکرات سوئد که اکنون به عنوان مخالف اصلی اقتدار موجود می باشد جای گرفته است، طی ادعائی که در سایتهای معتبر جهانی منتشر شده است پس از منتشر شدن تصاویر رقص کوردی این نماینده با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان (Partiya Jiyana Azad a Kurdistanê) شخص مذکور ملزم به استعفاء از سمت خویش شده است.
ائوین چتین (Evin Çetin) که نماینده کرد تبار منطقه Dalarna سوئد می باشد به علت انتشار تصاویر رقص کوردی با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کوردستان (PJAK) که شاخه ایرانی حزب کارگران کردستان ترکیه می باشد مرد بازخواست واقع شده است.
تصاویر رقص کردی وی با اعضای پژاک توسط نشریه Expressen منتشر شده است.
آقای Stefan Löfven رئیس حزب سوسیال دمکرات سوئد علت برکناری این شخص کردتبار را ترویج خشونت، تروریسم و ارتباط با یک سازمان تروریستی معرفی کرده است.
در طرف مقابل خانم ائوین چتین هدف خود از مسافرت و ارتباط با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان (Party of Free Life of Kurdistan) را تحقیق برای نوشتن کتابی معرفی کرده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bvzvpwh  
سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کوردستان یا پژاک شاخه داخل ایران سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) ترکیه می باشد که تاکنون ترورها و قتل عام هائی متعددی را در آزربایجان غربی و بر علیه ملت ترک محقق ساخته است، بسیاری از جوانان رعنای ترک 21 ساله در حین خدمت اجباری سربازی توسط میلیتانهای این سازمان سربریده شده اند. متاسفانه آمار ترورها و قتل عام های پژاک از سوی دولت ایران تاکنون منتشر نشده است ولی بی شک رقم کشتارهای این سازمان تروریست، نژادپرست، خشونت طلب و فاناتیک کورد دهشتناک خواهد بود.

۷/۰۸/۱۳۹۱

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق

بر اساس اخباری که سایت روزنامه یئنی شافاق ترکیه منتشر کرده است هواپیماهای جنگی F-16 دیروز چندین بار کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شمال عراق را بمباران کرده است.
بر اساس اخباری که از سوی ارگانهای ذیربط منتشر شده در این حمله هوائی کمپ های موجود در کوه های قندیل و منطقه زاپ مورد هدف وافع شده اند. 
http://tinyurl.com/8s88vjv
1 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان تسلیم شد
بنا به اخبار سازیت روزنامه استار ترکیه 1 عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) از طریق سیرت تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده است.
تروریست مذکور برای بازپرسی و ادامه مراحل قانونی به مراجع قضائی ترکیه عودت داده شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d42ztcn
تروریستی که قصد بمب گذاری داشت بمب در دستش منفجر شد
دیروز در ساعت 00:20 میلیتان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) که در حال بمب گذاری بود فتیله بمب در دستش منفجر شده و 2 نفر به هلاکت رسید.
بر اساس اخبار روزنامه زمان چاپ ترکیه این حمله تروریستی در شهر حکاری ترکیه و منطقه یوکسک اووا صورت گرفته است.       
به علت متلاشی شدن اجساد تروریست ها هنوز هویت شان مشخص نشده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/blq55q7

۷/۰۷/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 13 تروریست به هلاکت رسید

دره قازان که یکی از مهترین پناه گاههای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشد روزهاست که محل انجام عملیات پاک سازی نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه از لوث وجود تروریستها گشته است، بر اساس اخبار اولیه منتشر شده تاکنون در این پاکسازی ها در درگیریهای صورت گرفته 13 تروریست عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده اند.
متاسفانه در درگیری دره قازان 2 سرباز ترکیه نیز شهید شده اند، درگیرها و پاکسازی های نظامیان ترکیه تا نقطه 0 مرزی عراق نیز صورت گرفته است.
ویدئوئی از درگیریهای دره قازان:
http://tinyurl.com/c2n76vk
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c7guusa  
درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 شهید، 3 زخمی
بر اساس اخباری که روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر کرده است دیروز درگیری میان نیروهای نظامی ترکیه و میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر حکاری و منطقه چوکورجا صورت گرفته است.
متاسفانه در این درگیری 2 سرباز ترکیه شهید و 3 سرباز دیگر زخمی شده اند. درگیری در نزدیکی روستای قووشاق ترکیه در شب هنگام صورت گرفته است.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیتات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/coq9tgh
6 تروریست عضو حزب کارگران کردستان تسلیم شد
بر اساس گفته های شهردار شهر شیرناک ترکیه دیروز 6 تروریست از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده اند.
بر اساس بیانیه شهردار شیرناک ترکیه تسلیم شده گان جزء سازمانهای تروریستی حزب کارگران کردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان بوده اند. تسلیم شدگان برای بازپرسی و اجرای بقیه مراحل قانونی به دادسرای ترکیه منتقل شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d2s8639
3 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان دستگیر شدند
بر اساس اخباری که از سوی آژانس خبری آناطولی ترکیه منتشر شده است دیروز 3 تروریست عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) توسط نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه طی عملیاتی دستگیر گشته اند. 
اعضای دستگیر شده حزب کارگران کوردستان 2 زن و 1 مرد بوده اند که در نزدیکی دوغ وبازید دستگیر شده اند. تروریستهای دستگیر شده برای ادامه مراحل قانونی به دادسرای شعبه ضد ترور ترکیه منتقل گشته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/conuxnl

۷/۰۶/۱۳۹۱

توقیف کانال Roj TV ازمدیاهای حزب کارگران کردستان اعلام شد

بر اساس اخباری که از سوی سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است کشور دانمارک و رادیو تلویزیون شهر کپنهاگ ممنوعت پخش کانال تلویزیون Roj TV که ارگان رسمی پروپاگاندای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) می باشد را برای مدتی اعلام کرده است. 
رادیو تلویزیون شهر کپنهاگ که تاکنون 3 بار درخواست ممنوعیت کانال تلویزیون روژ تی وی که ارگان رسمی پروپاگاندای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان می باشد را رد کرده بود، ولی با درخواست دادگاه شهر کپنهاگ اقدام به شروع بازرسی هائی در مورد فعالیت این شبکه که ارگان رسمی ترویج خشونت و رادیکالیسم می باشد را آغاز کرده است.
بر اساس گفته های آقای Christian Scherfig لیسانس پخش کانال رسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان برای مدت 2 ماه فعلاً لغو شده است. سازمان تلویزیون دانمارک از روژ تی وی درخواست اسنادی کرده است که تاکنون این مدیای خشونت طلب کرد پاسخ مثبتی به خواست مسئولین دانمارک نداده است.
در کنار ممنوعیت پخش روژ تی وی کانال تلویزیونی NÛÇE TV که نقش تروج باورهای دینی مختص سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که بیش حول ترویج باور زرتشت در بین کردها بوده نیز به گفته های مسئولین دانمارکی به علت ترویج تروریسم، رادیکالیسم و خشونت طلبی ممنوع اعلام شده است. 
چندین کانال تلویزیونی با اسامی مختلف که ارگان رسمی و غیررسمی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان برای ترویج تروریسم، رادیکالیسم و خشونت می باشند در دانمارک مورد تعقیب قضائی واقع شده اند که روژ تی وی و کانال دینی NÛÇE TV تنها دو مورد از این ارگان پروپاگاندای تروریسم می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d2s2jar

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید

در شیمدینلی ترکیه و بخش دره قازان امروز صبح گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) درگیری با نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه دشاته اند که متاسفانه 1 سرباز ترکیه در این درگیریها کشته شده است. 
بر اساس اخبار اولیه که از سوی سایت خبری استار ترکیه منتشر شده است در 25 کیلومتری چوکورجا گروهی از نظامیان ترکیه با دسته ای از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برخورد کرده اند که درگیری چند دقیقه ای مابین تروریستها و نیروهای نظامی ترکیه بوجودآمده است، بنا به اخبار اولیه متاسفانه در این درگیریها 1 سرباز ترکیه کشته شده است.
در منطقه نیروهای متعدد نظامی گسیل شده و عملیات وسیعی برای دستگیری تروریستها آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cnv2ods
تله انفجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 2 زخمی
تله انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در شهر تونجلی ترکیه و در هنگام تردد ماشین نظامی منفجر شده و منجربه زخمی شدن 2 سرباز ترکیه گشت.
مواد منفجره ای که سبب این انفجار شده در ماشین دزدی جاسازی شده بود که با منفجر شدنش سبب زخمی شدن 2 سرباز ترکیه و چندین غیرنظامی و وسایل نقلیه گشت.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bmfbtjq
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان در شهر تونجلی ترکیه
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) دیروز و طی ساعات پایانی شب حمله تروریستی را به یکی از پایگاه های شهر تونجلی ترکیه تحقق ساختند.
این حمله تروریستی با استفاده از سلاح های سنگین – راکت انداز و در ساعت 17:30 صورت گرفته است. پس از این حمله تروریستی 2 هیلیکوپتر کبری مناطق گذرگاهی احتمالی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان را مورد هدف قرار دادند. در منطقه عملیات وسیعی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cvzl3b5

۷/۰۵/۱۳۹۱

تله انفجاری حزب کارگران کردستان منفجر شد: 6 شهید

بر اساس اخباری که از سوی روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است دیروز بر اثر تله انفجاریی که از سوی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) بکارگذاشته شده بود متاسفانه 6 سرباز ترکیه شهید شده اند بر اساس اخبار اولیه 1 نفر شهروند زن غیرنظامی ترکیه نیز متاسفانه در این عملیات تروریستی کشته شده است.
تله انفجاری سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در حین حرکت ماشینی نظامی و اتوبوسی غیرنظامی منفجر گشته است.    
تلفه انفجاری حزب پ.ک.ک در 3 کیلومتری از مرکز شهر تونجلی ترکیه بکار گذاشته شده بود.
در حمله تروریستی مذکور شوهر فرد کشته شده نیز به شدت دچار جراحات عمیقی گشته است. حدود 6-7 ساعت قبل از این حمله تروریستی در نزدیکی این شهر خودروئی به سرقت رفته بود که بنا به شواهد خودروئی که سبب بمب گذاری شده همین خودروی مسروقه بوده است.
ویدئوئی از این عملیات تروریستی:
http://tinyurl.com/92t38uk
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d38uqvm
حزب کارگران کوردستان و تجارت انواع مواد مخدر
نیروهای مبارزه با مواد مخدر ترکیه دیروز ضربه سختی بر پیکر بی جان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) وارد ساخته اند، نیروهای ترکیه ای موفق به کشف صدها تن انواع مواد مخدر که از سوی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان کشت، ترانزیت می شده گشته اند.
بر اساس آمار رسمی استاندار شهر دیاربکیر ترکیه پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه در سال 2012 موفق به کشف 3 تن مواد مخدر و حدود 4 میلیون عدد درختچه انواع مواد مخدر کاشتنی گشته اند.
در سال 2011 نیز پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه موفق به کشف 15 تن انواع مخدر از زیرمجموعه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان گشته بود.
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان بنا به آمار پلیس بین الملل در تجارت، ترانزیت، حمل و نقل 70% مواد مخدر صاده به اروپا نقشی اساسی دارد، در کنار این مورد پ.ک.ک در انواع مسائل غیرقانونی به مانند خرید و فروش انسان، انواع قاچاق، قاچاق انسان و ...فعالیتی گسترده دارد به طوریکه بدون این موارد نمی توان سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) را تصور کرد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9l4m6ep

۷/۰۴/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان احشام و حیوانات یکی از اعضای حزب آ.ک.پ را ربود

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که این روز از هیچ عمل غیرعادی و فاناتیکی دریغ نمی ورزد، در جدید ترین عمل خویش اقدام به ربودن احشام و حیوانات یکی از اعضای حزب عدالت و توسعه در شهر شیرناک ترکیه را ربوده است.
شاید می شد ربودن و گروگانیگری معلمین، مهندسین، سربازان، کارگران و ... ترکیه را از سوی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به علت افکار مرتجعش شرح داد ولی احشام دزدی نیز یکی از جدیدترین اقدامات این سازمان تروریستی می باشد که بی شک در تاریخ سازمانهای تروریستی دنیا ثبت خواهد شد.
بنا به اخباری که از سوی سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) تمامی حیوانات و احشام یکی از اعضای روستائی حزب عدالت و توسعه را در شهر شیرناک و منطقه بیت الشباب ترکیه روبوده و به گروگان گرفته است!.
بنا به منابع رسمی منتشر شده میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان 120 گوسفند را ربوده اند. 
علت این عمل پ.ک.ک فشار بر صاحب احشام برای جدا شدن از حزب عدالت و توسعه معرفی شده است.
تمامی گوسفندان جزء دارائ های خانواده قیلیج میباشد.
به راستی که سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به پایان عمر خویش نزدیک شده و با این نوع اعمال احمقانه سعی در ادامه حیات دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/dy5hmdu

۷/۰۳/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) چندین کامیون را در ترکیه به آتش کشید

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) دیروز در ساعت 09:00 به چندین پایگاه ترکیه حمله تروریستی را محقق ساخت، ولی در عین حال نیز گروه دیگری از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر تونجلی با ورود به تونلی اقدام به آتش زدن 2 ترانزیت موجود در تونل نمودند.
بر اساس اخبار روزنامه استار چاپ ترکیه گروهی از تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان با بستن راه ورودی و خروجی تونل اقدام به آتش زدن 2 ترانزیت کرده اند.
در دیگر سو رد شهر تونجلی و در یکی از پایگاه های ترکیه بمبی انفجاری کار گذاشته شده بود که خوشبختانه بدون خسارت جانی توسط مامورین امنیتی ترکیه خنثی شده.
در منطقه برای دستگیری اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان () عملیات وسیعی آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d95rcx3
حمله حزب کارگران کوردستان در شهر زلزله زدن وان ترکیه
بر اساس اخباری که از مدیای ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) حمله تروریستی را به پاسگاه شهر زلزله زده وان ترکیه و منطقه گورپینار انجام داده اند.
این حمله تروریستی در ساعت 21:50 و با استفاده از انواع سلاح های دوربرد صورت گرفته است. خوشبختانه با پاسخ سریع سربازان ترکیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان مجبور به فرار شده اند، ولی بنا به اخبار منتشر شده نیروهای ترکیه ای توانسته اند جراحاتی به تروریستها وارد کنند.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cnxxuy3

۷/۰۲/۱۳۹۱

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 1 شهید، 4 زخمی

بر اساس اخباری که از سوی سایت خبری استار ترکیه منتشر شده است میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) دیشب طی حملات مسلحانه و تروریستی که نسبت به ژاندارمری شهر تونجلی ترکیه داشته اند 1 سرباز ترکیه را کشته و 4 سرباز دیگر را زخمی کرده اند.
حمله تروریستی حزب کارگران کردستان به ژاندارمری شهید محمد شهر تونجلی و منطقه ناظمیه و در ساعت 21:00 صورت گرفته است. 
میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با استفاده از مه و باران موجود در منطقه استفاده نموده و این حمله تروریستی را محقق ساخته اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/br62e54
ویدئوی حمله مسلحانه حزب کارگران کردستان منتشر شد
ویدئوی حمله سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در تاریخ 14 سپتامبر 2012 به ژاندارمری شهر حکاری ترکیه منتشر شده است. در این ویدئو حدود 20 تروریست مسلح در حال شروع حمله تروریستی به پایگاهی می باشند که خوشبختانه با عکس العمل به موقع نیروهای ترکیه ای اکثر تروریستها به هلاکت می رسند.
ویدئوی مذکور را می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:
http://tinyurl.com/bn35n9r
حزب کارگران کوردستان 2 معلم ترکیه را ربودو ه وبه گروگان گرفت 
گروهی از میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در اقدامی 2 معلم ترکیه را در شهر دیاربکیر ترکیه ربوده و به گروگان گرفتند.
این گروگانگیری در ساعت 17:00 صورت گرفته است، چند روز پیش نیز میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان مدرسه ای را نیز به آتش کشیده بودند، بر اساس نظر کارشناسان مبارزه با تروریسم هدف پ.ک.ک از این اعمال ترویج خشونت، رادیکالیسم، فاناتیسم، نژادپرستی، عق ماندگی و ... در مناطق کردنشین می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cs52uss
درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 تروریست به هلاکت رسید
نیروهای نظامی ترکیه در شهر بینگول ترکیه درگیری با گروهی از میلیتانهیا سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) داشته اند که در این درگیریها نیروهای ترکیه ای موفق به هلاکت 1 تروریست گشته اند.
درگیری نیروهای نظامی ترکیه با دسته از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در ساعت 07:10 صورت گرفته است. در این درگیری 2 نظامی ترکیه نیز زخمی شده اند.
عملیات در منطقه برای دستگیری دیگر تروریستها ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/bq46g24

۷/۰۱/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان و سلاح های شیمیائی سوریه

اعتراضات داخلی در سوریه که اکنون بنا به گفته ارگانهای بین المللی به جنگ داخلی تمام عیاری مبدل گشته است سبب عدم کنترل بسیاری از شهرهای سوریه گشته و به تمام معنا دولت سوریه در کنترل سوریه عاجز مانده است. 
بر اساس سخنان رسمی که از سوی حاکمیت سوریه منتشر شده است وجود سلاح های شیمیائی متعددی در سوریه سبب هراس جامعه جهانی شده است، بشار اسد و حزب بعث در سخنانی که چندی پیش در مصاحبه خود با تلویزیون ملی سوریه منتشر کردند از عدم استفاده از این سلاح های شیمیائی بر علیه مردم غیرمسلح خبر دادند و تنها در صورت وجود تهدیدی خارجی برای سوریه از استفاده به حق این سلاح های شیمیائی در مقابل دول خارجی خبر دادند. سخنان بشار اسد و مسئولین حزب بعث خود سبب عدم اطمینان از بهره برداری از سلاح های شیمیائی بر علیه مردم سوریه و معترضین گشت و در جامعه جهانی نیز نگرانی های عمیقی را سبب شد(1). 
پس از حمله ای که در تاریخ 18 جولای 2012 در مقر امنیتی بشار اسد در دمشق منفجر شد بسیار از افسران عالی رتبه سوریه ای که موفق به فرار از ارتش سوریه گشته اند همگی در این موضوع که حاکمیت سوریه در صورت گسترش بیش از حد جنگ داخلی نخواهد توانست سلاح های شیمیائی را حفظ کند متوفق القول اند. به نظر آنان در صورتیکه سیستم سیاسی دولت سوریه تماماً نابود شده و دولت قادر به حفظ سردمداران خویش نمی باشد چطور می توان به حفاظت از سلاح های شیمیائی امیدوار بود. در دیگر سو اگر این سلاح های شیمیائی به دست مخالفین نیز بیافتد عکس العمل حاکمیت سوریه نیز شاید به دور از ذهن و در جهت استفاده از سلاح های شیمیائی باشد(2).
مهمترین سوال ترکیه و دنیا در مورد سلاح های شیمیائی سوریه عدم دسترسی گروههای تروریستی به مانند حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) می باشد.
در حالیکه طی 30 ساله گذشته سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان بارها از سوریه تغذیه شده و اکنون نیز چندین شهر نسبتاً کردنشین سوریه توسط بشار اسد به شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د واگذار گردیده است در داخل ترکیه نگرانی هائی را نیز از استفاده ابزاری از سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان بر علیه ترکیه که با گشاده روئی از معترضین سوریه ای میزبانی کرده است بوجود آمده است، سیاست مداران ترکیه بی شک از بدست آوردن سلاح های شیمیائی توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان واهمه دارند. 
دولت سوریه که سالها از سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) حمایت کرده و اکنون نیز به عنوان ابزار فشاری بر علیه ترکیه بهره می برد، شاید در صورتیکه خود در خطر از دست دادن حاکمیت سوریه باشد جام زهر را نوشیده و سلاح های شیمیائی را تقدیم سازمان رادیکال و خشونت طلب حزب کارگران کردستان کند. ترس سیاسیون ترکیه با بدست آوردن سلاح های شیمیائی سوریه مبدل شدن سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به گروه تروریستی به مانند Aum Shinrikyo می باشد که در سال 1995 اعضای این سازمان تروریستی اقدام به پخش گاز شیمیایئ سارین در متروی توکیو کردند میباشد(3).
مهمترین تئوری ترکیه جلوگیری از عدم دسترسی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان به سلاح های شیمیائی سوریه می باشد. برای استفاده از سلاح های شیمیائی همیشه لزومی به استفاده از بمب ها و موشک ها نیست همانطور که سازمان تروریستی Aum Shinrikyo در توکیو نیز با استفاده از کیسه ای پلاستیکی اقدام به این حمله تروریستی نموده بود(4). 
سلاح های شیمیائی در صورت پخش شدن در فضا به تمامی انسانهائی که دارای حفاظ مخصوص نباشند کشنده و فلج کننده بوده و تاثیرات متعددی دارد. بسیاری از سلاح های شیمیائی سبب ذوب شدن پوست، بیماری های تنفسی و ریوی، سوزش چشم ها و کوری، اسهال و استفراغ، لرزش اندام ها، فلج شدن تاهای عصبی و .. گردید ه ونسب به دوز مصرف کشنده میباشد. (5)
سازمان تروریتی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) به علت اینکه از زمان حیاتش ابزاری در دست بسیاری از دول استعمارگر بوده، نتایجی که از بدست گرفتن این سلاح های شیمیائی متوجه ملل منطقه خواهد کرد نیز خود بسیار هراس انگیز و قابل تامل میباشد.
ترکیه با وساطت سازمان ملل قصد عدم بدست آوردن سلاح های شیمیائی توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان را چند ماهی میاشد که آغاز کرده است. 
منابع مورد استفاده:
1- Neil Macfarquhar and Eric Schmitt, “Syria Threatens Chemical Attack on Foreign Force”, NyTimes, 23 Temmuz 2012, Erişim: http://www.nytimes.com/2012/07/24/world/middleeast/chemical-weapons-wont-be-used-in-rebellion-syria-says.html?pagewanted=all
2- Milliyet, “ÖSO, Halep'teki karargahı ele geçirdi”, 08.09.2012, Erişim: http://dunya.milliyet.com.tr/oso-halep-teki-karargahi-ele-gecirdi/dunya/dunyadetay/08.09.2012/1593368/default.htm
3- Sheila Rivera, Weapons of Mass Destruction, ABDO Publishing, Minnesota, 2004, s.12-18.
4- Osman Şen, “Apocalyptic (kıyametçi) Terörizm ve Aum Shinrinkyo”, USGAM,  16.04.2012, Erişim: http://www.usgam.com/tr/index.php?l=807&cid=536&konu=24&bolge=0
5- Sheila Rivera, Weapons of Mass Destruction, ABDO Publishing, Minnesota, 2004, s.12-18. Erişim: http://soudotempodaabelhamaia.blogspot.com/2011/07/agente-laranja-na-amazonia.html, 12.09.2012

۶/۳۱/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان مدرسه ای را به آتش کشید

میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در شهر حکاری و منطقه شیمدینلی ترکیه اقدام به آتش کشیدن یک مدرسه نمودند.
بر اساس اخباری که در مدیای ترکیه منتشر ترکیه دیشب گروهی از اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان اقدام به آتش زدن یک مدرسه در منطقه شیمدینلی ترکیه نمودند، بر اسا مشاهدات با توجه به آتش سوزی مدرس دچار خسارت شدید مادی گشته است.
آتش زدن مدرسه توسط حزب کارگران کوردستان در ساعت 01:00 دیشب تحقق یافته است. اعضای پ.ک.ک به مانند همیشه پس از آتش زدن با رسیدن مامورین نظامی ترکیه فرار کرده اند.
در مدرسه به آتش کشیده شده توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) حدود 850 دانش آموز تحصیل می کرده اند، بنا شامل 3 طبقه میباشد.
دولت ترکیه چند سالی هست که آموزش به زبان کردی را به صورت اختیاری در مدارس ترکیه به رسمیت شناخته ولی سالهاست که سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای عدم تربیت نسلی که برای احقاق حقوق پایمال شده خود آگاهی لازم را داشته باشند تمام تلاش خود را می کند، به طوریکه سالهاست بسیاری از مدارس مناطق کوردنشین توسط این به اصطلاح حزب رادیکال، فاناتیک و خشونت طلب به آتش کشیده شده و می شوند. هدف احزاب تروریستی و خشونت طلب کردی به مانند حزب کارگران کوردستان تربیت نسلی میباشد که تنها انسان کشی را بیاموزد، کودکان 18 ساله ای که بجای تحصیل علوم انسانی در کوه ها برای بریدن سر انسان ها آموزش ببینند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8t4p4r4
یکی از نگهبانان روستائی توسط حزب کارگران کوردستان کشته شد
بر اساس درگیری که نیروهای امنیتی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) داشته اند اعضای پ.ک.ک 1 نگهبان روستائی را کشتند.
درگیری در شهر بینگول ترکیه رخ داده است، نگهبان روستائی علارغم رساندن به بیمارستان به علت عمق جراحات درگذشته است.
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیاتی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8rw2hvg

۶/۳۰/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید، 2 زخمی

بر اساس اخباری که روزنامه سایت زمان چاپ ترکیه منتشر کرده است میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) طی حمله ای به سربازانی که در منطقه در جستجوی تروریستها بودند 1 سرباز ترکیه را کشته و 2 سرباز دیگر را زخمی کرده اند.
حمله تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر موش و در منطقه قاراکوتوک ترکیه صورت گرفته است. 
در حالی که نیروهای منطقه ای نظامی ترکیه در حال بررسی جاده مبادلاتی بوده اند از سوی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مورد هدف واقع شده و کشته شده اند.
پس از این حمله تروریستی تعداد بسیار زیادی کاماندو و چندین هلیکوپتر به منطقه برای دستگیری اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان گسیل شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8fwwc5t
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) پس از اوضاع متشنج منطقه و حمایت های فزاینده کشورهای هم مرز ترکیه برای تحت فشار قرار دادن ترکیه به شدت فعال شده و روزی نیست که خبر از قتل عام، ترور، خشونت و . این سازمان فاناتیک کرد در مدیای جهانی و منطقه ای منتشر نگردد، چند روز پیش میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان با استفاده از آرپی چی و چندین راکت انداز کاروان 200 نفری از سربازان غیرمسلح آموزشی ترکیه را مورد هدف قرار دادند که متاسفانه در این حمله تروریستی 10 سرباز غیرمسلح ترکیه کشته و 71 نفر زخمی شد. 

۶/۲۰/۱۳۹۱

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک) در شمال عراق

دهها فروند هواپیمای جنگنده نوع F-16 ترکیه کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) واقع در شمال عراق را بمباران کردند.
بنا به اخبار روزنامه سایت زمان چاپ ترکیه هواپیماهای جنگنده F-16 ترکیه از پایگاه هوائی شهر دیاربکیر ترکیه برخواسته و به سوی شمال عراق پرواز کرده اند.
بر اساس اخبار اولیه منتشر شده در این بمباران بیشتر کمپ های زاپ، متینا و .. سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مورد هدف واقع شده اند.
عملیات بمباران کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان واقع در شمال عراق دیشب در ساعت 24:00 صورت گرفته و دهها هواپیمای جنگنده ترکیه به قرارگاه های اصلی پ.ک.ک حمله ور گشته اند.
بمباران کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان 1 ساعت به طول کشیده است. هنوز از تعداد به هلاکت رسیده گان خبری منتشر نشده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cfbrpo7
کاماندوهای ترکیه به منطقه شیمدینلی برای مبارزه با حزب کارگران کردستان گسیل شدند
پس از حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در منطقه شیمدینلی ترکیه که سبب کشته شدن 2 نظامی و زخمی شدن 7 نظامی دیگر ترکیه گشت تعداد بسیار زیادی از کاماندوهای ترکیه برای مبارزه و دستگیری تروریستهای عضو حزب کارگران کردستان به منطقه اعزام شده اند.
کاماندوهای ترکیه از طریق تیپ 3 شهر شیمدینلی و با استفاد از هلکوپترهای اسکورسکی و کبری به منطقه گسیل شده اند. 
دیشب نیز 10 تانک و 30 کامیون نظامی همراه با سربازان زبده مبارزه با ترور و تروریسم به منطقه اعزام شده اند.
خبرهائی مبنتی بر به هلاکت رسیدن 20 تروریست تاکنون منتشر گشته است، عملیات در منطقه اکنون نیز در حال پیگیری می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cdgh63m

درگیری با حزب کارگران کردستان: 2 شهید ، 7 زخمی

بر اثر درگیری که در میان نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در منطقه شیمدینلی از توابع شهر حکاری ترکیه صورت گرفته است متاسفانه 2 نظامی ترکیه کشته و 7 سرباز دیگر زخمی گشته اند.
سربازان زخمی به بیمارستان شهر حکاری ترکیه برای تداوی منتقل گشته اند. نیروهای کاماندوی ترکیه برای دستگیری این گروه از تروریستها به منطقه گسیل شده اند و بنا به خبرها درگیریهای متعددی نیز طی ساعات گذشته رخ داده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c6avwuw
حزب کارگران کردستان 3 نگهبان روستا را ربوده و به گروگان گرفت
بر اساس اخباری که از طریق سایت روزنامه ملی و سراسری استار ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در جدیدترین عمل فاناتیک اور خود اقدام به ربودن 3 نگهبان روستا در شهر بیتلیس ترکیه نموده است، میلیتانهای پ.ک.ک با بستن قسمتی از جاده اقدام به زخمی کردن 1 نفر و گروگانگیری و ربودن 3 نگهبان روستا نموده اند. 
این عمل تروریستی در ساعت 15:00 صورت گرفته است، متاسفانه در این حمله تروریستی یک شهروند ترکیه نیز از سوی میلیاتنهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مورد آزار و اذیت واقع شده و مجروح گشته است.  
برای دستگیری تروریستها در منطقه عملیات وسیعی آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cxydduk
شیرناک: 7 تروریست عضو حزب کارگران کردستان تسلیم شد
در شهر شیرناک ترکیه 7 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) از طریق مرزی سیلوپی ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه گشته اند.
بنا به اخبار منتشر شده از این 7 تروریست 1 زن و 6 مرد میباشند. تروریستهای مذکور برای بازپرسیو انجام مراحل قانونی به عدلیه سوق شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8sgtqy
حمله تروریستی حزب کارگران کردستان به مدرسه ای در منطقه بیت الشباب
میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) برای درجا زدن ائتنیک کرد منطقه در جاهلیت و عدم آشتی با مدرنیته و دنیای آزاد سالهاست که مدارس موجود در مناطق کوردنشین ترکیه را به آتش می کشد و در جدیدترین اقدام خود دیروز یکی از مدارس شهر بیت الشباب ترکیه در منطقه شیرناک را به آتش کشیده است. هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در چنین مواردی ترویج خشونت، رادیکالیسم، فاشیسم کرد، افراطی گری و.. در بین کودکان معصوم کرد میباشد، به طوریکه امروزه بیشترین به اصظطلاح میلیتانهائی سازمان های متعدد ترورویستی، خشونت طلب، مسلح کورد موجوددر منطقه از کودکان زیر 18 سال کورد تامین می گردد، کودکانی که بجای تدریس علوم در کوهها سربرین انسانها و نحوه بمب گذاری را آمزوش می بینند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c5pf2l9
علت این همه انسان کشی، رادیکالیسم، فاشیسم، خشونت طلبی، نژادپرستی و .. در گروههای به ظاهر سیاسی ولی در باطن ماشه دول استعمارگر در منطقه برای سرکوب ملت ترک و مشکل سازی برای دولت های منطقه در چیست؟ آیا این گروهها برای رسمی شدن زبان کوردی سر برمی برند؟ یا اینان از نظر ایدئولوژی همپیمانان جداناشدنی طالبانها، القاعده ها و ... در منطقه میباشند؟ سکوت جامعه کرد در برابر این انسان کشی ها چگونه بوده؟ آیا جامعه کرد صلح طلب می باشد؟ چرا روشنفکران کرد در مورد قتل عام های احزاب مسلح کرد در تاریخ، اکنون و به احتامل بسیار زیاد رد آینده با نامنی در مطنقه سکوت اختیاز کرده اند؟ آیا این همراهی با گروههای به شدت خشونت طلب و تروریست کرد موجود در منطقه نمی باشد؟

۶/۱۹/۱۳۹۱

kürdler kültürel Festivalda Almanya polisine saldırdı: 80 yaralı


dw.de düşərgəsinin (sitə) yaydığı bilgilərə görə Almanyanın bir şəhərində çox sayıda radikal kürdlər polisə saldırarq 80 polisin yaralnmasında nədən olublar.
Almanyanın Mannheim şəhərində keçirilən kürd kültürək festivalından bu saldırı gərçəkləşmiştir. alman qaynaqlarını verdiği bilgilərə Görə bir polisin durumu son dərəcə gərgindir.
Almanya polisinin dediğinə Görə 2500 radikal düşüncəni daşıyan kürd 600 Almanya polisi önündə durum sərgiləyərək polisə saldırmışdır, eləcə 31 radikal kürd tutusaq olmuş.
kürdləri nsaldır nədəni bir gəncin bayraq gətirməsi açıqlanmışdır, eləcə bu gəncə bir yasaq bayrağı bu festivala gətirmişdir.
Avrupdada bulunan 40.000 kürd bu kültürəl festival üçün bu şəhərə axın etmişlər.
farsca qaynaq:
http://tinyurl.com/9g8cwwc

بیش از مامور پلیس آلمان در درگیری با کردها زخمی شدند

در پی درگیری شدید در حاشیه یک فستیوال فرهنگی کردهای مقیم آلمان در شهر مانهایم ۸۰ مامور پلیس زخمی شدند. گفته می‌شود حال یکی از ماموران زخمی پلیس وخیم است.
پلیس آلمان گزارش داد که ۲۵۰۰ شهروند خشونت‌گرای کرد در مقابل ۶۰۰ مامور پلیس آلمان ساعت‌ها صف‌آرایی کرده و به ماموران پلیس حمله می‌کردند. ۳۱ تن به طور موقت دستگیر شده‌اند.
درگیری‌ها زمانی شروع شد که ماموران پلیس با ورود یک جوان ۱۴ ساله کرد به محوطه فستیوال مخالفت کردند. این جوان پرچمی ممنوع را با خود حمل می‌کرد.
۴۰ هزار تن از کردهای سراسر اروپا برای شرکت در این فستیوال هنری به شهر مانهایم آلمان آمده بودند.
منبع خبر:
http://tinyurl.com/9g8cwwc

۶/۱۸/۱۳۹۱

بیش از 30 عضو حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) به هلاکت رسید

پس از حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در منطقه بیت الشباب از توابع شهر شیرناک ترکیه که منجربه کشته شدن 10 سرباز ترکیه و زخمی شدن 8 نفر دیگر گردید نیروهای امنیتی- نظامی ترکیه در منطقه عملیات وسیعی را برای دستگیری تروریستها آغاز نمودند که بنا به آخرین خبرها تاکنون بیش از 30 تروریست عضو حزب کارگران کردستان به هلاکت رسیده است.
شروع عملیات نیروهای امنیتی – نظامی ترکیه در منطقه شیرناک از تاریخ 2 سپتامبر شروع شده بود که هنوز هم عملیات در مناطق کوه کاتو در حال جریان می باشد.
یک گروه 30 نفره از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان که پس از حمله تروریستی شهر شیرناک به سمت کوه کاتو فرار کرده و در غاری مخفی شده بودند پس از اعلام تسلیم شدن از سوی نیروهای نظامی ترکیه تروریستها با آتش پاسخ دادند که نیروهای امنیتی ترکیه نیز طی درگیری چند ساعته موفق به هلاکت رساندن 30 تروریست گشته اند.      
هواپیماهای نظامی نیز با بمباران مناطق گذرگاهی تروریستها از فرار این گروه جلوگیری کردند.
عملیات در منطقه در حال اجرا می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8tjk3jn
بیش از 600 عضو حزب کارگران کردستان به صورت یکجا حمله تروریستی را می خواستند محقق سازند
بنا به منابع اطلاعاتی ترکیه 600 میلیتان سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) که از طریق مرز ایران وارد منطقه شیمدینلی ترکیه شده بودند قصد داشتند که به در یک ساعت معین حمله تروریستی چند جانبه ای را برای تصرف شهر ترکیه تحقق سازند که خوشبختانه با هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه این نقشه بر آب شد.
بنا به تسلیم شدن 1 تروریست در روزهای گذشته نیروهای امنیتی طی بازپرسی هائی از تروریست دستگیر شده انجام دادند موفق به دست یافتن اطلاعاتی در مورد حمله بسیار بزرگ حزب کارگران کردستان گشتند که تروریست مذکور از حمله یکجانبه 100-150 تروریست موجود در نقاط صفر مرزی ایران خبر داده بود. ولی در عمل و پراتیک گروهی متشکل از 600-700 تروریست موجدو در شمال عراق و ایران طی چند روز و حتی چند ماه اسلحه های بسیار سنگین، راکت انداز چندین دوشگا و ...را به منطقه حمل کرده بودند و آماده عملیات شده بودند که خوشبختانه نقشه گروههای تروریستی بر آب گشت.
بنا به منابع اطلاعاتی نقشه فوق از سوی فهمان حسین و تروریست با کد رمز جیا کوبانی از تروریستهای سوریه ای حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) صورت گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bn2h4bl

۶/۱۷/۱۳۹۱

عاملان حمله تروریستی شهر شیرناک ترکیه ایرانی اند

هویت 4 نفر از عاملان حمله تروریستی شهر شیرناک ترکیه مشخص شد، بر اساس اخباری که از سوی رسانه های ترکیه منتشر شده است در این حمله تروریستی 4 عضو سازمان تروریسیت حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) حضور داشته اند که بنا به مدارک موجود 3 نفر از این اشخاص دارای تابعیت ایران می باشند.
نام تروریستهای ایرانی عضو حزب کارگران کوردستان که در این حمله تروریستی شرکت داشته اند به ترتیب زیر می باشد:
داریوش هوسی با کد رمز Hewrê Kelhor
مهرداد تیموری با کد رمز فرهاد آیهان
رحمان محمد پور با کد رمز متین آلان
تروریست ابراهیم قیلیج با کد رمز Şoreş Malazgirt نیز تابعیت ترکیه دارا دارد.
در این حمله تروریستی که در شهر شیرناک و منطقه بیت الشباب ترکیه صورت گرفته است 1 سرباز ترکیه کشته شده است. 
بنا به ادعاهائی که این روزها در مدیای ترکیه هر روز منتشر می گردد ایران برای تغییر و فشار در راستای سیاسیت های دولت ترکیه در مقابل سوریه دوباره از ابزار و اهرم سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) بهره می برد، به طوریکه رد حملات چند هفته گذشته اخباری مبنی بر ورود 200 تروریست با اسلحه ها بسیار سنگین از طریق مرزهای ایران در مدیای ترکیه منتشر شد. سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان تا سال 1999-1998 آشکارا مورد حمایت ایران بود ولی پس از روی کار آمدن حاکمیت حزب اردوغان به سبب گرمی روابط چند سالی ایران از حمایت لوجستیک – مادی خود از حزب کارگران کردستان دست برداشته بود. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cdkajpm
در همین رابطه:
تصاویر ویدئوئی دیدار جاسوان و مامورین اطلاعاتی ایران با اعضای حزب کارگران کردستان در اینترنت منتشر شد:

درگیری با حزب کارگران کردستان : 1 شهید
بر اساس اخبار روزنامه زمان چاپ ترکیه نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه در منطقه بیت الشباب – کوه کاتو با گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) برخوردی داشته اند که متاسفانه در این درگیری 1 گروهبان ترکیه شهید شده است. 
نظامی کشته شده ترکیه 27 ساله و دارای یک فرزند 3 ساله بوده است.
بر اساس اخبار روزنامه زمان در این عملیات تاکنون 18 تروریست به هلاکت رسیده اند. عملیات نیروهای نظامی ترکیه از 2 سپتامبر و به سبب وقوع عملیات تروریست بدست حزب کارگران کردستان که سبب کشته شدن 10 نظامی ترکیه داشت آغاز شده است. عملیات نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه در منطقه با حمایت هلیکوپترهای اسکورسکی – کبری و هواپیماهای جنگی ترکیه در منطقه ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cqtrjw8
حمله تروریستی در شهر یوکسک اووا: 1 نگهبان روستا کشته شد
بر اثر حمله تروریستی که در شهر حکاری و منطقه یوکسک اووا بدست میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) تحقق یافته است 1 نگهبان روستا کشته شده است.
میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به پاسگاه منطقه مذکور که در حال ساخت و تعمیرات بوده اند حمله کرده اند. 
کنان تاش اه ل 28 ساله از ناحیه سر مورد اثابت قرار گرفته ور در دم جان سپرده است.
نیروهای نظامی موجود در منطقه برای دستگیر تروریستها عملیات وسیعی را در منطقه آغاز نموده اند
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bnkadpj
حمله تروریستی در شهر دیاربکیر ترکیه
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) با استفاده از راکت انداز و سلاح های دربرد حمله تروریستی را به یکی از پاسگاه های شهر دیاربکیر ترکیه تحقق ساخته اند. 
حمله تروریستی اعضای حزب کارگران کردستان در ساعت 20:00 صورت گرفته است. خوشبختانه این حمله تروریست تلفات جانی نداشته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/c9yu3u4

۶/۱۶/۱۳۹۱

گروه مسلح کرد- ارمنی شیرهای آرارات در ایران اعلام موجودیت کرد

با توجه به خبرهائی که در مدیای رادیکال و خشونت طلب کورد منطقه منتشر شده است گروه تروریستی جدیدی به گروههای خشونت طلب کرد منطقه افزوده شده و اعلام موجودیت نمود است.
گروه تروریستی جدید متشکل از ائتنیک های کورد - ارمنی بوده و با نام شیرهای آرارات (احتمالاً آغری داغ) با نام کردی Şêrên Araratê اعلام موجودیت نموده و هدف خود را مبارزه مسلحانه با دولت ایران ابراز نموده است. 
گروه تروریستی Şêrên Araratê در بیانیه اعلام موجودیتش مبارزه مسلحانه در برابر حاکمیت دیکاتور و توتالیتار ایران ابراز داشته و هدف از مبارزه مسلحانه را برای تحقق اهداف کوردها بیان داشته است. 
گروه تروریستی و مسلح شیرهای آرارات بیانیه اعلام موجودیت خود را در اکثر سایتهای اجتماعی به مانند فیبسبوک، یوتیو، کانال تلویزیون رادیکال کرد و ... منتشر ساخته است. 
در قسمتی از بیانیه اعلام موجودیت این سازمان تروریستی ارمنی – کرد مسلح چنین آمده:
کردستان غربی (احتمالاً مناطق کردنشین ایران) در سکوت مطلقی به سر می برد. احزاب کورد در این منطقه بسیار ساک تبوده و هیچ عکس العملی را نشان نمی دهند. به همین سبب ما جمعی از میهن دوستان کوردستانی گروهی مسلح، نظامی، سیاسی را با نام شیرهای آرارات را ایجاد کرده ایم.
حرکت ما یه هیچ حزبی وابسته نبوده و تماماً آزاد می باشد. ما به دولت ترکیه هشدار میدهیم که در کار ما دخالت نکند، وگرنه ما نیز پاسخ مناسبی خواهیم داد. راه ما راه سیمیتقو، قاسملو و قاضی محمد میباشد. هدف ما ایرانی دمکراتیک و فدرال میباشد.
کردهای منطقه دارای دهها گروه و سازمان تروریستی بزرگ و کوچک می باشد و ایجاد یک سازمان جدید تروریستی زیاد قابل تامل نیست، تنها نکته قابل تامل همکاری نزدیک گروههای رادیکال ارامنه با این گروه تروریستی میباشد. قبلها سازمان تروریستی آسالای ارمنی (Armenian Secret Army for the Liberation of Armenia) با سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان همکاری بسیار نزدیکی داشت، آسالا در زمان وجودش بسیاری از دیپلماتهای ترکیه و آزربایجان شمالی را تنها به سبب ترک بودنشان قتل عام می کرد. پس از آزادی رامیل صفر اوف بیانیه ای با نام آسالا در مدیای رادیکال ارمنی منتشر شده است که نشان از آغاز دور جدید فعالیت های این سازمان بسیار خشونت طلب و رادیکال می باشد.

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید

بر اساس اخباری که سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر کرده است متاسفانه به علت درگیری میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) با نیروهای امنیتی ترکیه 1 سرباز ترکیه کشته شده است. 
درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه بیت الشباب از توابع شهر شیرناک ترکیه صورت گرفته است. 
این درگیری در ساعت 20:00 صورت گرفته است، بنا به اخبار اولیه منتشر شده چندین تروریست نیز در این درگیری به هلاکت رسیده اند.
عملیات نیروهای نظامی ترکیه در منطقه کوه کاتو برای دستگیری تروریست ها ادامه دارد.
منبع ترجمع خبر:
http://tinyurl.com/cyxzj7x 
عضو حزب کارگران کردستان در حالی که بمبی را جاسازی می کرد دستگیر شد
در شهر آدانای ترکیه شخص عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان در حالیکه بمبی را برای انفجار در زیر ماشینی جاسازی می کرد توسط نیروهای امنیتی ترکیه دستگیر شد.
تروریست عضو حزب کارگران کردستان (PKK) در شهر چوکورجا مورد ظن نیروهای اطلاعاتی ترکیه واقع شده و پس از چند روی تعقب و گریز در حالیکه در حال بمب گذاری در ماشینی بوده تسوط نیروهای نظامی ترکیه دستگیر می گردد. تروریست مذکور برای انجام بازپرسی و سیر مراحل قانونی به عدلیه سپرده شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cf2pal4 
حزب کارگران کردستان 3 کامیون را به آتش کشید
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) با توقف قسمتی از راه مبادلاتی ترکیه اقدام به پروپاگاندا بر لیه حزب کارگران کردستان و سپس آتش زدن چندین ماشین نموده است.
تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان در راه مبادلاتی بیتلیس – بایکان اقدام به بستن قسمت کوچکی از جاده نموده و 3 ماشین را به آتش کشیدند. این عملیات تروریستی در ساعت 18:55 تحقق یافته است. به مانند همیشه پس از اطلاعات نیروهای نظامی ترکیه و گسیل به منطقه دوباره فرار کردند.
برای دستگیری تروریستها عملیاتی در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8onhhj

۶/۱۵/۱۳۹۱

سازمان تروریستی آسالای ارمنی دیپلمات های آزربایجان شمالی را تهدید به مرگ کرد

پس از آزادی رامیل صفر اف (Ramil Seferov) افسر آزربایجان شمالی که در ادعائی به جرم اهانت یک افسر ارمنی به پرچم آزربایجان شمالی در مجارستان وی را با تبر کشته و سپس به حبس ابد محکوم شده بود خبرهائی از تهدیدات متعدد سازمان تروریستی آسالای ارمنی (Armenian Secret Army for the Liberation of Armenia) در مدیای رادیکال ارمنی و منطقه دوباره منتشر شده است.
در بیانه ای که از سوی سازمان تروریستی آسالای ارمنی منتشر شده است دیپلماتهای آزربایجان شمالی در خارج از کشور به مرگ تهدید گشته اند. 
سازمان تروریستی ASALA ارمنی در دهه های 70 تا 80 با عملیات های تروریستی که بر علیه دیپلماتهای ترکیه و آزربایجان شمالی انجام داده بود ظهور کرد، این سازمان در آن سالها سبب مرگ صدها دیپلمات ترکیه و آزربایجان شمالی تنها به علت وجود هویت ترک شان گشت. 
در نکته قابل تاملی که در بیانیه سازمان تروریستی آسالای ارمنی آمده از قتل عام ترکان خوجالی به شدت با غرور یاد شده و سخنان تحقیر و توهین آمیزی نسبت به آزربایجان و ترکیه ابراز شده است.
سازمان تروریستی آسالای ارمنی در پایان بیانیه اش نام 2 زن و 5 مرد دیپلمات آزربایجان شمالی را که در فهرست کشتار این سازمان واقع شده اند را نیز ذکر کرده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cqbx34y
همکاری نزدیک حزب کارگران کردستان و سازمان تروریستی آسالای ارمنی
در زمان اوج فعالیت سازمان تروریستی آسالای ارمنی همکاری این سازمان با سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) بارها توسط منابع و اسناد متعددی ثابت شده بود و هر دوی این سازمانهای تروریست، خشونت طلب و رادیکال هویت ترک را موضوع مشترک و هدف معرفی می کردند.
در جدیدترین اقدام پس از آزادی رامیل صفر اوف و بیانیه گروههای منتثب به آسالای ارمنی از فعالیت های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در مقابل ترکیه تقدیر شده و این حرکت را انتقامی از ترکان معرفی کرده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cc9pfe2
ارتش مخفی آزادی بخش ارمنستان یا آسالا در سالهای 1973 تا 1985 در ترکیه، آزربایجان شمالی و 16 کشور جهان دست به عملیات های تروریستی بر علیه دیپلماتهائی که دارای هویت ترک بودند می زد. در سال 1980 آسالا در لیست سازمانهای تروریستی آیالات متحده آمریکا واقع شد.

۶/۱۳/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان یکی از مسئولین دولتی ترکیه را ربوده و به گروگان گرفت

بر اساس اخباری که در سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اقدام به ربودن و گروگان گیری یکی از مسئولین دولتی شهر حکاری ترکیه نموده اند.
مجید تارهان یکی از اعضای حزب عدالت و توسعه بوده و همزمان وکیل می باشد که بنا به شواهد موجود بارها از سوی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان مورد شانتاژ و تهدید به مرگ قرار گرفته بود.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/craxssg
درگیری با حزب کارگران کوردستان: 3 زخمی
بر اساس اطلاعات مندرج در سایت خبری جمهوریت ترکیه گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) اقدام به حمله تروریستی به سمت نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه نموده اند که متاسفانه در این حمله تروریست 3 نیروی نظامی ترکیه زخمی شده اند.
خوشبختانه نیروهای نظامی ترکیه ای موفق به هلاکت رساندن 1 تروریست ، زخمی کردن 1 تروریست دیگر و دستگیری 3 تروریست گشته اند.
حمله تروریستی میلیتانهای حزب کارگران کوردستان در شهر شانلی اورفا و منطقه ویران شهیر صورت گرفته است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/blvtugf

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 10 شهید، 8 مجروح

بنا به اخباری که دقایقی پیش بر روی مدیای ترکیه منتشر شد گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) با تحقق حمله مسلحانه و تروریستی اقدام به کشتن 10 سرباز ترکیه نمودند.
حمله تروریستی میلیتانهای حزب کارگران کردستان در منطقه بیت الشباب از توابع شهر شیرناک ترکیه صورت گرفته است.
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان دیشب در ساعت 22:00 و با استفاده از انواع سلاح های دوربرد و راکت انداز به مناطق نظامی و پلیسی شهر شیرناک ترکیه صورت گرفته است. 
پس از حمله تروریستی حزب کارگران کردستان نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه در آن واحد با آتش باسخ دادند که متاسفانه تا بدین لحظه 10 سرباز ترکیه در اولین لحظات درگیری کشته شده است. 
وحد الدین اوزکان استاندار شهر شیرناک ترکیه خبر شهید شدن 9 سرباز ترکیه را بازگو کرده و خبر از زخمی شدن 8 سرباز دیگر نیز در این درگیری داده است.     
بر اساس آمار اولیه 20 تروریست عضو سازمان حزب کارگران کردستان (PKK) نیز به هلاکت رسیده اند. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/dxgwqhh
حزب کارگران کردستان در ترکیه، حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک در آزربایجان غربی ، حزب پ.ی.د در سوریه، اشغال کنندگان کرکوک ترک نشین در عراق، شاهین های آزاد کردستان یا تاک در ترکیه و ...صدها گروه تروریستی کرد موجود در منطقه سالهاست که بلای جای ملل منطقه شده و قتل عامهای وسیعی را محققق ساخته اند. حزب کارگران کوردستان طی حیات سیاه 30 ساله خود سبب مرگ 30.000 شهروند ترکیه که نزدیک به 700 کودک نیز در این لیست جای گرفته اند شده است، پژاک برادر تنی پ.ک.ک در آزربایجان غربی سبب کشته شدن هزاران جوان رعنای ترک گشته است، 20.000 پیشمرگه مسلح کرکوک ترک نشین را اشغال کرده اند، پ.ی.د شاخه سوریه ای و مسلح پ.ک.ک کنترل چند شهر سوریه را به سبب فشار آوردن بر ترکیه بدست گرفته است و ... تمامی این موارد نشان می دهد گروههای تروریست و مسلح کورد موجود در منطقه تنها چماغ قدرتهای بزرگ در منطقه اند و تا زمانیکه این گروههای به شدت نژادپرست، رادیکال، خشونت طلب و فاناتیک وجود داشته باشند شاهد قتل عام های وسیعی خواهیم بود. 
مردم کرد منطقه باید به تمامی حقوق خود برسند ولی آیا می خواهند با کشتن هزاران انسان به حقوق خود دست یابند یا با مبارزه دمکراتیک وار؟ چرا در منطقه صدها گروه مسلح و تروریست کورد وجود دارد؟ آیا این گروههای مسلح و تروریست کرد در طول حیات خود تنها ماشه ای برای چکاندن به سمت ملت های منطقه نبوده اند؟  

۶/۱۲/۱۳۹۱

گشایش کانال دینی حزب کارگران کردستان

بالاخره سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) نیز کانال دینی خود را تاسیس کرد، لوگوی کانال دینی حزب کارگران کردستان یکی از سمبل های زرتشت بوده و در خود اعلامت آتش و خورشید را نهفته است.
کانال دینی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان از ماه آگوست تاسیس و به صورت آزمایشی برنامه های دینی خود را شروع کرده است.
بر اساس اطلاعات مندرج در سایت خبری فرات نیوز و دیگر ارگانهای پروپاگاندای سازمان ترویستی حزب کارگران کوردستان کانال تلویزیون دینی حزب کارگران کردستان به صورت 24 ساعته به زبان کردی برنامه دینی مرتبط با افکار و ایدئولوژی حزب کارگران کوردستان را پخش خواهد کرد. نام کانال دینی حزب کارگران کوردستان Chra Tv می باشد. 
کلمه Chra در زبان کردی به معنای روشنائی، نور، آتش می باشد، در کانال بیشتر به آئین ها، مراسمات، باورها و... کوردهای یزیدی پرداخته خواهد شد. از دیگر برنامه های کانال حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) نقد اسلام و نور افکندن بر باورهای زرتشتی و یزیدی اعلام شده است.
فرکانس های کانال دینی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در ترکیه، ارمنستان، روسیه و در چندین کشور اروپا قابل دریافت می باشد. 
از دیگر برنامه های کانال دینی حزب کارگران کوردستان برنامه های آموزش دینی برای کودکان و جوانان کرد بیان شده است. در کنار ایجاد این کانال دینی مبلغ زرتشت توسط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان امامان جمعه قلابی نیز در بعضی از مناطق کوردنشین ترکیه ظهور کرده و مردم کورد را به دین زرتشت دعوت می کرده اند که حتی چندین شخص مرتبط با این ادعا نیز دستگیر شده اند. 
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/9eusar3