۶/۱۶/۱۳۹۱

گروه مسلح کرد- ارمنی شیرهای آرارات در ایران اعلام موجودیت کرد

با توجه به خبرهائی که در مدیای رادیکال و خشونت طلب کورد منطقه منتشر شده است گروه تروریستی جدیدی به گروههای خشونت طلب کرد منطقه افزوده شده و اعلام موجودیت نمود است.
گروه تروریستی جدید متشکل از ائتنیک های کورد - ارمنی بوده و با نام شیرهای آرارات (احتمالاً آغری داغ) با نام کردی Şêrên Araratê اعلام موجودیت نموده و هدف خود را مبارزه مسلحانه با دولت ایران ابراز نموده است. 
گروه تروریستی Şêrên Araratê در بیانیه اعلام موجودیتش مبارزه مسلحانه در برابر حاکمیت دیکاتور و توتالیتار ایران ابراز داشته و هدف از مبارزه مسلحانه را برای تحقق اهداف کوردها بیان داشته است. 
گروه تروریستی و مسلح شیرهای آرارات بیانیه اعلام موجودیت خود را در اکثر سایتهای اجتماعی به مانند فیبسبوک، یوتیو، کانال تلویزیون رادیکال کرد و ... منتشر ساخته است. 
در قسمتی از بیانیه اعلام موجودیت این سازمان تروریستی ارمنی – کرد مسلح چنین آمده:
کردستان غربی (احتمالاً مناطق کردنشین ایران) در سکوت مطلقی به سر می برد. احزاب کورد در این منطقه بسیار ساک تبوده و هیچ عکس العملی را نشان نمی دهند. به همین سبب ما جمعی از میهن دوستان کوردستانی گروهی مسلح، نظامی، سیاسی را با نام شیرهای آرارات را ایجاد کرده ایم.
حرکت ما یه هیچ حزبی وابسته نبوده و تماماً آزاد می باشد. ما به دولت ترکیه هشدار میدهیم که در کار ما دخالت نکند، وگرنه ما نیز پاسخ مناسبی خواهیم داد. راه ما راه سیمیتقو، قاسملو و قاضی محمد میباشد. هدف ما ایرانی دمکراتیک و فدرال میباشد.
کردهای منطقه دارای دهها گروه و سازمان تروریستی بزرگ و کوچک می باشد و ایجاد یک سازمان جدید تروریستی زیاد قابل تامل نیست، تنها نکته قابل تامل همکاری نزدیک گروههای رادیکال ارامنه با این گروه تروریستی میباشد. قبلها سازمان تروریستی آسالای ارمنی (Armenian Secret Army for the Liberation of Armenia) با سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان همکاری بسیار نزدیکی داشت، آسالا در زمان وجودش بسیاری از دیپلماتهای ترکیه و آزربایجان شمالی را تنها به سبب ترک بودنشان قتل عام می کرد. پس از آزادی رامیل صفر اوف بیانیه ای با نام آسالا در مدیای رادیکال ارمنی منتشر شده است که نشان از آغاز دور جدید فعالیت های این سازمان بسیار خشونت طلب و رادیکال می باشد.

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 شهید

بر اساس اخباری که سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر کرده است متاسفانه به علت درگیری میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) با نیروهای امنیتی ترکیه 1 سرباز ترکیه کشته شده است. 
درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه بیت الشباب از توابع شهر شیرناک ترکیه صورت گرفته است. 
این درگیری در ساعت 20:00 صورت گرفته است، بنا به اخبار اولیه منتشر شده چندین تروریست نیز در این درگیری به هلاکت رسیده اند.
عملیات نیروهای نظامی ترکیه در منطقه کوه کاتو برای دستگیری تروریست ها ادامه دارد.
منبع ترجمع خبر:
http://tinyurl.com/cyxzj7x 
عضو حزب کارگران کردستان در حالی که بمبی را جاسازی می کرد دستگیر شد
در شهر آدانای ترکیه شخص عضو سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان / حزب اتحادیه جوامع کردستان در حالیکه بمبی را برای انفجار در زیر ماشینی جاسازی می کرد توسط نیروهای امنیتی ترکیه دستگیر شد.
تروریست عضو حزب کارگران کردستان (PKK) در شهر چوکورجا مورد ظن نیروهای اطلاعاتی ترکیه واقع شده و پس از چند روی تعقب و گریز در حالیکه در حال بمب گذاری در ماشینی بوده تسوط نیروهای نظامی ترکیه دستگیر می گردد. تروریست مذکور برای انجام بازپرسی و سیر مراحل قانونی به عدلیه سپرده شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cf2pal4 
حزب کارگران کردستان 3 کامیون را به آتش کشید
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) با توقف قسمتی از راه مبادلاتی ترکیه اقدام به پروپاگاندا بر لیه حزب کارگران کردستان و سپس آتش زدن چندین ماشین نموده است.
تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان در راه مبادلاتی بیتلیس – بایکان اقدام به بستن قسمت کوچکی از جاده نموده و 3 ماشین را به آتش کشیدند. این عملیات تروریستی در ساعت 18:55 تحقق یافته است. به مانند همیشه پس از اطلاعات نیروهای نظامی ترکیه و گسیل به منطقه دوباره فرار کردند.
برای دستگیری تروریستها عملیاتی در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/d8onhhj