۵/۱۸/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان برای کادر میلیتان خود کودکان روستائی کرد را بکار می گیرد

سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) پس از حمله تروریستی در شیمدینلی ترکیه و تلفات زیادی  که در اثر هلاکت چند صد تروریست خود در این حمله متوجه شده ، اکنون شروع به جمع آوری کودکان روستائی کورد برای کادر میلیتان نموده است.
بر اساس اخباری که توسط روزنامه زمان چاپ ترکیه منتشر شده است میلیتانهای حزب کارگران کردستان پس از تهدید و ارعاب خانواده ها اقدام به گروگانگیری و ربودن کودکان کرد پس خانواده های در جهت استفاده ابزاری به عنوان میلیتان می نمایند. 
میلیتانهای مسلح حزب کارگران کوردستان در صورتیکه خانواده کودک راضی به تحویل کودک نباشد با استفاده از زور، تهدید، ارعاب، ضرب و شتم و ... کودکان خردسال 13-18 ساله خانواده را می رباید. 
پس از شروع عملیات ارتش ترکیه در مناطق شیمدینلی میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان برای اینکه نیروهای نظامی ترکیه نتوانند به روستاها وارد شوند بسیاری از روستاهای اطراف را به عنوان سپر استفاده نموده و به آتش می کشند. 
بر اساس اخباری که زا سوی ائردیس ناییم شاهین منتشر شده است در عنملیات 14 روز گذشته ارتش ترکیه بیش از 120 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان به هلاکت رسیده است.  
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8hzqtfx
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان 3 سرباز ترکیه را ربوده و به گروگان گرفت
گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با بستن راه مبادلاتی در شهر دیاربکیر ترکیه اقدام به خالی نمودن مسافرین اتوبوسی نموده که بر حسب تصادف 3 سرباز ترکیه نیز در اتوبوس حضور داشتند، سربازان ترکیه در حال مرخصی و رفتن به خانه خود بوده اند که متسفانه توسط میلیتانهای  مسلح حزب کارگران کردستان ربوده شده و به گروگان گرفته میشوند. 
تروریستها پس از گروگانگیری 3 سرباز با ماشینی که در محل بوده به مانند همیشه فرار کرده اند، برای دستگیری تروریستها و نجات سربازان ترکیه ای عملیات وسیعی در منطقه آغاز شده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/brd7599
اعضای حزب کارگران کردستان که در حالت آماده برای بمب گذاری بودند دستگیر شدند
5 تروریست عضو حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که در حالت آماده باش برای بمب گذاری در شهر ازمیر ترکیه بودند توسط گروهاهی اطلاعاتی – امنیتی ترکیه دستگیر شدند. 
از تروریستهای دستگیر شده مقدار بسیار زیادی انواع مهمات از جمله مولوتف کوکتل، ببم های دست ساز، اسلحه های متعدد و ... کشف و ضبط شده است.
ترویستهای مذکور پس از دستگیری برای ادای بازپرسی به مراجع قانونی ترکیه گسیل شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cnkcwkq
کشف پناه گاه حزب کارگران کردستان در شهر ماردین ترکیه
نیروهای نظامی ترکیه یکی از پناه گاه های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) را در شهر ماردین ترکیه کشف کرده اند. پناه گاه مذکور در مطنقه نصایبین ماردین کشف شده است.
در پناهگاه حزب کارگران کردستان مقدار بسیار زیادی مهمات کشف و ضبط شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8gn8fzp
میلیتانهای حزب کارگران کردستان کودک شهید را ربوده و به گروگان گرفتند
گروهی از میلیتانهای مسلح سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با بستن قسمتی از راه مبادلاتی حکاری – شیمدینلی ترکیه اقدام به ربودن و گروگانگیری یکی از فرزندان شهدا کرده اند. نجدات دیمر 26 ساله فرزند یکی از نگهبانان روستای دمیر می باشد که پدرش در سال 1990 تسوط سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان کشته شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8vksbuh
بمباران مواضع حزب کارگران کردستان
بر اساس خبر روزنامه استار چاپ ترکیه از دیروز نواحی گذرگاهی در منطقه شیمدینلی و نقطه صفر مرزی ترکیه – ایران بارها هدف بمباران واقع شده اند.
بر اساس اطلاعات ارگانهای امنیتی ترکیه گروهی متشکل از 500 تروریست حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) جهت تصرف منطقه صعبب العبور و نقطه 0 رمزی شیمدنلی به منطقه وارد شده اند، که خوشبختانه با مطلع شدن نیروهای ترکیه ای عملیات وسیعی در منطقه برای دستگیری تروریستها آغاز شده است.
امروز 14 روز درگیری سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان با ارتش ترکیه می باشد. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9ta3qoc
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان به ماشین نظامی
مین جاسازی شده توسط حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در جاده حکاری – شیمدینلی ترکیه با استفاده از کنترل از راه دور و هنگام تردد ماشین های نظامی ترکیه منفجر شد. این حمله تروریستی رد 35 کیلومتری مرکز شهر و در ساعت 16:30 محقق شده است.
پس از انفجار مین گروهی دیگر از میلیتانهیا حزب کارگران کوردستان اقدام به گشودن آتش به سمن سربازان موجود در محل نموده و سبب درگیری چند دقیقه ای شده اند. حمله تروریستی حزب کارگران کردستان با استفاده از سلاح های دوربرد صورت گرفته است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/92v64fe