۵/۱۴/۱۳۹۱

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان: 8 شهید، 11 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که دقایقی پیش منتشر شده میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) طی چندین حمله همزمان به پاسگاه های شهر حکاری و چوکورجای ترکیه متاسفانه 6 سرباز ترکیه و 2 نگهبان روستا شهید شده اند.
اخبار فوق از سوی فرماندار شهر حکاری منتشر شده است. در اطلاعیه فرمانداری شهر حکاری ترکیه خبر  از هلاکت 11 تروریست در درگیری نیز منتشر شده است. 
در حمله تروریستی حزب کارگران کردستان 15 سرباز دیگر نیز زخمی شده اند.
این حمله تروریستی با استفاده از سلح های سنگین و به صورت همزمان صورت گرفته است.  
بنا به اخبار سایت رسمی آناطولی ترکیه عملیات وسیعی برای دستگیری تروریستها در منطقه آغاز شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9g5v4c4

درگیری با حزب کارگران کردستان: 20 تروریست به هلاکت رسید

بر اساس اخباری که سایت روزنامه زمان چاپ ترکه منتشر کرده است، طی عملیات نیروهای نظامی ترکیه بر علیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) ارتش ترکیه موفق به هلاکت 6 تروریست از میلیتانهای پ.ک.ک شده است.
درگیریهای نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه شیمیدنلی از توابع شهر حکاری ترکیه صورت گرفته است. 
تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان قصد حمل و جاسازی انواع سلاح های سنگین در کوهها و تپه های اطراف گاومن داشته اند که با استفاده از دوربین های ترمال و هواپیماهای بدون سرنشین (هرون) تثبیت شده و عملیات ضد تروریستی آغاز می گردد، که خوشبختانه با هلاکت 6 تروریست خاتمه می یابد.
عملیات در منطقه ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/9ogk9el
شروع عملیات ضد تروریستی بر علیه حزب کارگران کردستان
دیروز و در حوالی بعد از ظهر نیروهای نظامی ترکیه عملیات وسیعی را در کوهها جودی بر علیه سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) آغاز کرده اند. نیروهای زمینی درگیر در منطقه از طریق هلیکوپترهای جنگنده ترکیه حمایت می شوند.
کوه جودی به علت نوع توپوگرافی یکی از پناه گاههای امن برای مخفی شدن حزب کارگران کردستان می باشد. تروریستهای عضو حزب کارگران کوردستان از کوه جودی برای گذر امن از شمال عراق و ورود به ترکیه نیز بهره می جویند. در این عملیات فوق کاماندوهای ارتش ترکیه و نیروهای مبارزه مخصوص ترور نیز حضوری فعال دارند. چندین منطقه از گذرگاههای کوه جودی پس از تثبیت وجود و گذر تروریستها بمباران شده است.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/8o9np7h
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان در شهر حکاری ترکیه: 2 شهید
بر اساس اخباری که در مدیای ترکیه منتشر شده است چندین دسته از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) در عملیات همزمانی چند پاسگاه نظامی منطقه حکاری، چوکورجا را مورد هدف حملات تروریستی قرار داده اند. متاسفانه در این حملات تروریستی 2 نگهبان ترکیه شهید و چندین نظامی و غیرنظامی نیز زخمی شده اند.
حمله تروریستی حزب کارگران کوردستان در ساعت 13:00 و به صورت همزمان صورت گرفته است. این حمله تروریستی با استفاده از سلاح های سنگین صورت گرفته است و نشان از نزدیکی تروریستها به محل می باشد.
پس از حمله تروریستی اولیه حزب کارگران کردستان نیروهای ترکیه ای نیز در عین حال پاسخ دادند که برای دقایقی بین تروریستهای پ.ک.ک و نیروهای نظامی ترکیه  آتش مستقیمی رد و بدل شده است. پس از درگیریهای هلیکوپترهای نوع اسکورسکی و کبری نیز به منطقه اعزام شدند تا گذرگاههای احتمالی میلیتانهای حزب کارگران کوردستان برای ورود به شمال عراق را بمباران کنند.   
عملیات بر علیه سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه ادامه دارد. بر اساس آخرین اخبارها تعداد کشته شده گان ترکیه ای 8 و تعداد به هلاکت رسیدگان سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان بیش از 14 تروریست شده است. 
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bou5j3l

5 کانال مبلغ حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک

امروزه تبلیغات و پروپاگاندا یکی از ابزارهای گروها و سازمانهای تروریستی در دنیا می باشد، به طوریکه بیشتر سازمانهای تروریستی تلویزیون های متعدد، صفحات سایت شخصی متعدد،حساب های یوتیوب، اکانت فیسبوک و .. متعددی را دارند. سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) نیز به مانند دیگر گروههای رادیکال و خشونت طلب رفتار کرده و دارای چندین کانال تلویزیونی، انواع سایت ها ووبلاگها، صفحات فیسبوک، حساب های یوتیوب و ... متعددی می باشد.
ارگان تبلیغاتی سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان علاوه بر تبلیغ ایدئولوژی و ایجاد پروپاگاندا در کانالی به مانند Roj TV که به زبانهای ترکی ترکیه، کردی، عربی اکنون با هدف گزاری کوردهای ساکن سوریه، عراق، ایران و ترکیه دست به اقدامات جدیدی در عرصه تولید پروپاگاندا نموده است.
پس از ممنوع الپخش شدن کانال تلویزیونی Roj TV که لیسانس پخش خود را از دانمارک در سال 2004 گرفته بود ارگان تبلیغاتی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) با خرید لیسانس تلویزیون جیدید در سال 2009 از نروژ به نام  Sterk TV پخش ماهواره ای تلویزیون فوق را آغاز کرد. هدف تلویزیون فوق احیاء فرهنگ و زبان مردم کرد و کردستان بیان شده بود. برنامه های  Sterk TV به زبانهای ترکی ترکیه و کردی می باشد. پس از کانال تلویزیونی فوق کانال دیگری که ارگان غیررسمی حزب کارگران کردستان محسوب می شد با نام Nüçe TV برنامه های خود را به صورت 24 ساعته از ماهواره آغاز کرد. برنامه های Nüçe TV متشکل از آنالیز و اخبار می باشد. 
پس از ایجاد تلویزیون فوق های کوردهای ایران و سوریه مورد هدف سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان واقع شد و تلویزونی با نام Newroz TV در همان فرکانس برنامه های خود را آغاز کرد. هدف نوروز تی وی ایجاد پروپاگاندا و تبلیغات برای سازمان تروریستی حزب حیات آزاد کردستان (PJAK) بنا نهاده شده است. نوروز تی وی صبح ها برای کردهای ایران و بعد از ظهرها برای کوردهای سوریه برنامه هائی را در جهت ایجاد و بسط تفکر خشونت طلبی و ملی گرائی افراطی کرد (پان کوردیسم) پخش می کند. پس از جنگ داخلی در ترکیه مسئولین نوروز تی وی کانال جدیدی در همان فرکانس را برای تبلیغ حزب برابری و دمکراسی با نام Ronahi TV  ایجاد کردند. در این کانال تلویزیونی که برنامه هایش به صورتی تستی می باشد افکار و ایدئولوژی سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان، افکار آپویسم و عبدالله اوجالان رهبر پیشین پ.ک.ک، تبلیغ حزب پ.ی.د در بین کردهای سوریه و ... تبلیغ می گردد.
سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) برای تبیغ خود در جغرافیای خاورمیانه در تمامی کانال های فو هر از چند گاهی نیز به پخش موزیک می پردازد؛ ولی عمده ترین موزیک هائی که مبلغ ملی گرائی افراطی کرد و سازمانهای تروریستی پ.ک.ک، پژاک، ه.پ.گ، پ.ی.د و ... می باشند در کانالی با نام Mesopotamia Music Channel یا با نام اختصاری MMC TV پخش می گردد.
منبع ترجمه مقاله:
http://tinyurl.com/csrtpox