۴/۱۲/۱۳۹۱

حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) نگهبان زن را ربود / اخبار جدید

بر اساس اخبار سایت روزنامه استار چاپ ترکیه گروهی از تروریستهای حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) اقدام به ربودن زن نگهبان یکی از روستاهای شهر وان ترکیه نموده است.
این حادثه تروریستی در 15 کیلومتری شهر وان و در منطقه چاتلاک روی داده است. خانم زومیرا جان (Zümeyra Can) در ساعات پایانی روز به شیردوشی حیوانات خود مشغول بود که ناگهان از طرف عده ای اعضای حزب کارگران کردستان ربوده شده و به نواحی جنگلی گریختند. پس از این حادثه شوهر خانم جان نیز به دنبال آنان به جنگل گریخت که هنوز از هیچ یک از این دو خبری در دست نیست.
نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه برای دستگیری اعضای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) در منطقه عملیات وسیعی را آغاز کرده اند . هنوز از 2 فرد ربوده شده خبری در دست نیست.
در بسیاری از مناطق روستائی با اقلیت کردنشین زنان دوشادوش مردان اقدام به محافظت و نگهبانی از روستا و احشام خود می کنند که دولت نیز در قبال محافظت و نگهبانی حقوق ماهانه اندکی را به آنان پرداخت می کند.
منبع خبر:
http://tinyurl.com/73ptjya
سربازی که در عملیات تروریستی حزب کارگران کوردستان زخمی شده بود شهید شد
در حمله تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) که چند روز پیش شهر حکاری و منطقه داغلیجا که منجربه کشته شده 8 سرباز ترکیه و زخمی شدن 19 سرباز دیگر شده بود، متاسفانه یکی از سربازان زخمی شده دیروز در بیمارستان جان خود را از دست داد. 
مراد حاصیرجی اوغلو 27 ساله، سرباز پیاده و از شهر آفیون کارا حیصار ترکیه می باشد که دیروز در بیمارستان GATA دار فانی را وداع گفت.
منبع خبر:
http://tinyurl.com/7tnnpc7
آن تروریستی عضو حزب کارگران کوردستان دستگیر شد   
هویت عملیات تروریستی که به دو مرکز پلیس ترکیه حملات مسلحانه ای را انجام داده و سبب کشته شدن چندین مامور پلیس ترکیه گشته بود مشخص شده و تروریست مذکور دستیگر شد.
تروریست ثروت.گ با توجه به رای حکم دادگاه شعبه 12 استانبول دستگیر و برای بازپرسی و ادامه مراحل قانونی به عدلیه سوق داده شد.
در تاریخ 28 ژوئن 2012 تروریست عضو حزب کارگران کردستان (PKK) که اقدام به آتش گشودن به سمت مامور نیروی پلیس ترکیه نموده و سبب کشته شدن 1 مامور پلیس ترکیه شده بود در حال فرار توسط پلیس ترکیه دستگیر شد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/bllmswn

بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق - 25 تروریست به هلاکت رسید

بنا به اخباری که سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر کرده است نیروهای هوائی ترکیه کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) را در شمال عراق مورد هدف خود قرار داده اند.
بر این اساس کمپ های حزب کارگران کردستان در شمال عراق و در نواحی زاپ و قندیل مورد هدف هواپیماهای بمب افکن ترکیه واقع شده اند، و پس از نابودی سه کمپ عملیات را با موفقیت به پایان رسانده اند.
بمباران کمپ های حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شمال عراق در تاریخ های 26 تا 30 ژئن 2012 صورت گرفته است.
یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان دارای کمپ های متعددی نظامی و آموزشی درشمال عراق می باشد و این روزها با شکر آب شدن اوضاع سیاسی مابین ترکیه و سوریه و حمایت معنوی ترکیه از معترضین حاکمیت دیکتاتوری بشار اسد، رژیم بعث شروع به حمایت و بازی با کارت کردها گرفته و حمایت بی دریغی را از حزب کارگران کردستان انجام می دهد. به طوریکه هر روزه شاهد عملیات های تروریستی در ترکیه از سوی پ.ک.ک می باشیم.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/cxencu3
بنا به اخباری که دقایقی پیش در مدیای ترکیه منتشر شده است بمباران کمپ های حزب کارگران کردستان درشمال عراق هرماه با به هلاکت رسیدن 25 تروریست و زخمی شدن 23 تروریست دیگر همراه بوده است. 

ربودن یک راننده توسط حزب کارگران کردستان / استفاده ابزاری بشار اسد از پ.ک.ک

بر اساس اطلاعاتی که سایت روزنامه استار چاپ ترکیه منتشر کرده است گروهی از تروریست های حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در جدیدترین اقدام ضد انسانی خود اقدام به ربودن راننده یکی از ماشین های حمل نان نموده اند.
بر این اساس دسته ای از اعضای حزب کارگران کردستان در شهر تونجلی و در منطقه اوواجیک راننده ماشین حمل نان را به زور اسلحه ربوده اند.
بر اساس منابع خبری عملیات  وسیعی در منطقه برای دستگیری اعضای حزب کارگران کوردستان  و راننده ربوده شده آغاز گشته است.
منبع ترجمه خبر: 
http://tinyurl.com/8x4g8ce
بشار اسد و رژیم بعث اجازه برافراشتن پرچم حزب کارگران کردستان را در نقطه صفر مرزی صادرکرد
بشار اسد و حزب بعث برای کشیدن ترکیه به سمت جنگ از هر گونه توطئه ای دست برنمی دارند، در جدیدترین اقدام پروواکاسیونوار اینبار بشار اسد اجازه برافراشته شدن پرچم حزب کارگران کوردستان (PKK) در نقطه صفر مرزی با ترکیه را صادر کرد به طوریکه که اکنون پرچم این سازمان تروریستی در نقطه صفر مرزی برافراشته شده است.
این اقدام پس از ساقط کردن جنگنده F-4 بدون سلاح ترکیه در آب های بین المللی دومین نیرنگ رژیم دیکتاتور سوریه می باشد. 
پرچم حزب کارگران کردستان در شهر عین العرب که هم مرز با شهر شانلی اورفای ترکیه می باشد بر فراز تپه ای 15 متری قرار گرفته به طوریکه با چشم غیر مسلح از ترکیه قابل روئیت می باشد. در فاصله 200 متری از پرچم حزب کارگران کوردستان نیز پرچم رسمی دولت ترکیه برافراشته شده است. 
بسیاری از اهالی منطقه طرف سوریه ای (مورشد پینار) از 16 ماه پیش میلیتانهای حزب کارگران کردستان را با چشم خود می دیدند که به طور مسلح و آزاد در حال گردش در طرف سوریه اند ولی اکنون با برافراشته شدن پرچم پ.ک.ک بر همراهی رژیم بعث و حزب کارگران کوردستان به مانند گذشته یقین داریم.
بستگان ترکیه ای که در آنسوی خاک سوریه اقامت دارند نیز از اعمال تروریست مدارانه و نژادپرستانه حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) اظهار انزجار می کنند. به گفته آنان روزی نیست که تروریستهای حزب کارگران کوردستان اقدام به عمل خشونت بار از جمله کشتار، ترویج خشونت، راهزنی، آدم ربائی و .. در منطقه نداشته باشند. بیشتر مواضع سوریه ای نزدیک به نقطه مرزی ترکیه طی چند ماه گذشته از سوی حزب کارگران کوردستان حفاظت می شود و این انسانها برای جلوگیری از ورود آوارگان سوریه ای به خاک ترکیه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
باتوجه به منابع اطلاعاتی عملیات تروریستی ماهها گذشته که منجربه کشته شدن 17 سرباز ترکیه شد نیز از همین منطقه به خاک ترکیه نفوذ کرده است. برافراشته شدن پرچم حزب کارگران ردستان تنها چند روز پس از اقدام تروریستی پ.ک.ک در کشته شدن 8 سرباز ترکیه ای می باشد و به نظر کارشناسان مبارزه با ترور و تروریسم این عمل بشار اسد حاوی پیامی برای دولت ترکیه می باشد.
البته شایان ذکر هست سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) طی سالهای گذشته به طور متمادی از سوی حزب بعث و رژیم بشار اسد حمایت می شد، حتی در گذشته و امروز نیز تعدد بسیار زیادی از کمپ های آموزش و نظامی پ.ک.ک در نقاط مرزی سوریه می باشد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/7k2z2rz