۳/۳۰/۱۳۹۱

هجده تروریست عضو حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) به هلاکت رسید

فرماندار شهر حکاری ساعاتی پیش در گفتگوئی که با جمع رسانه ای ترکیه داشت از به هلاکت رسیدن 18 تروریست طی عملیات صبح تاکنون خبر داد.
بنا به گفته های فرماندار شهر حکاری عملیات بزرگ نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه بر علیه میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در منطقه یوکسک اووا ادامه داشته است و طی این عملیات نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت 8 تروریستی که در عملیات تروریستی صبح امروز که منجربه کشته شدن 8 سرباز و زخمی شدن 15 سرباز دیگر شده بود شده اند.
از تروریست های در حال فرار که به هلاکت رسیده اند مقدار زیادی ماده منفجره، سلاح ههای دوربرد و مهمات بدست آمده است.
حمله تروریست میلیتانهای حزب کارگران کردستان (PKK) امروز در حوالی ساعت 04:00 صورت گرفته بود که متاسفانه 8 سرباز ترکیه در این حمله تروریستی کشته شد.
بعد از این حمله تروریستی نظامیان ترکیه در آن واحد به آتش تروریست ها پاسخ دادن که موفق به هلاکت 10 تروریست شدند.
بر اساس اطلاعات روزنامه زمان چاپ ترکیه عملیات وسیع برای دستگیری تروریست های حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در منطقه ادامه دارد.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/csdfjov

درگیری با حزب کارگران کردستان: 1 سرباز ترکیه کشته شد

بر اساس اخباری که دقایقی پیش از سوی مدیای ترکیه منتشر شده است متاسفانه در درگیری دیگری که در شهر حاتای و در حوالی بلن صورت گرفته است گروهی از تروریست های حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) اقدام به گشودن آتش به سمت نیروهای نظامی ترکیه کرده اند که بنا به اخبار اولیه 1 کاماندوی ترکیه شهید شده است.
نیروهای نظامی ترکیه بنا به اخبار اطلاعاتی در حال جستجوی تروریستهای حزب کارگران کردستان در منطقه مذکور بوده اند که بنا گاه مورد هدف آتش نیروهای پ.ک.ک واقع می شوند.
درگیری دیروز و در ساعت 21:26 بوقوع پیوسته است.  
نام کاماندوی کشته شده ترکیه دوغوکان شیت می باشد.
کاماندوی مذکور پس از مجروح شدن به بیمارستان اسکندرون منتقل گردیده و طی عملیات متعددی  که صورت گرفته متاسفانه جان خود را از دست داده است.
نیروهای امنیتی – نظامی ترکیه پس از این درگیری به منطقه گسیل شده و عملیات وسیعی برای دستگیری تررویستهای حزب کارگران کوردستان (PKK) آغاز شده است.
منبع خبر ترجمه:
http://tinyurl.com/ckvhnat 
به نظر بسیاری از کارشناسان مبارزه با ترور و تروریسم افزایش اقدامات تروریستی حزب کارگران کوردستان بدون شک بی دلیل نبوده و ناشی از نوع رفتار دولت ترکیه در قبال رژیم دیکتاتور بشار اسد و حزب بعث در سوریه نشائت گرفته است.
شاخه سوریه ای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در داخل پ.ک.ک به شدن دارای افکار رادیکال و ارتجاعی بوده و بیشتر عملیات های انتحاری توسط اعزای سوریه ای پ.ک.ک محقق می گردد.