۲/۲۸/۱۳۹۱

حمله تروریستی حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) در شهر حکاری

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایتهای خبری ترکیه در ساعات اولیه بعد از ظهر امروز نیروهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) طی عملیات تروریستی اقدام به حمله به مواضع نیروهای نظامی ترکیه نموده اند که متاسفانه در این عملیات تروریستی 1 سرباز ترکیه کشته شده است.
عملیات تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر حکاری و منطقه شیمدینلی صورت گرفته است، بر اساس اخبار اولیه منتشر شده عملیات تروریستی از طریق پرتاب راکت انداز و سلاح های دوربرد محقق گشته است.
در دیگر عملیات تروریستی که صبح امروز در منطقه حاتای ترکیه بوقوع پیوسته است دسته ای از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) با استفاده از راکت انداز اقدام به آتش گشودن به ماشین نظامیان در حال حرکت در نواحی جنگلی نموده اند که متاسفانه در این حمله تروریستی 2 سرباز و 1 کادر ارشد ترکیه کشته شد، پس از این عملیات تروریستی حزب کارگران کردستان نیروهای وسیع کاماندوی ترکیه به محل اعزام شدند که بنا به آمار اولیه موفق به هلاکت رساندن 4 تروریست شده اند.
منبع ترجمه خبر:
http://tinyurl.com/ctvyf3r
پس از شروع فصل گرم سال و اوضاع نابسامان سوریه حملات تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) افزایش چشمگیری داشته است، به نظر بسیاری از استراتژیست ها بشار اسد و دولت سوریه به احتمال بسیار زیاد در فعال شدن دوباره حزب کارگران کردستان نقشی فعال دارد.
برادر کوچکتر پ.ک.ک در غرب آزربایجان و ایران با نام حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک شناخته می شود که دستش به خون بسیاری از جوانان ترک آلوده می باشد.

درگیری با حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک: 3 شهید

بر اساس اخباری که سایت روزنامه زمان چاپ ترکیه لحظاتی پیش منتشر شاخت نیروهای نظامی ترکیه درگیری با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) در شهر ختای ترکیه داشته اند که متاسفانه در این درگیری ها 3 نظامی ترکیه به دست تروریستها کشته شده است.
درگیری نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه با دسته ای از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه دورت یول و در نزدیکی پارک آتاتورک شهر خاتای ترکیه بوقوع پیوسته است.
تروریست های حزب کارگران کوردستان (PKK) به مانند همیشه در نواحی جنگلی پنهان شده و نابهنگام به ظرف نیروهای نظامی ترکیه آتش گشوده اند که در درگیری ها 3 نظامی ترکیه کشته شده اند.
بر اساس اخبار سایت روزنامه زمان ترکیه درگیری نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در منطقه جریان دارد.
بر اساس اخبار اولیه نیز 4 تروریست از میلیتانهای حزب کارگران کردستان (Kurdistan Workers' Party) نیز به هلاکت رسیده اند.  
منبع خبر ترجمه:
http://tinyurl.com/73npvr2
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان یکی از سازمان های رادیکال، نژادپرست و تروریست کرد منطقه می باشد که طی حیات 30 ساله خود سبب مرگ 30.000 شهروند ترکیه شده است. حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک زیر شاخه داخل ایران پ.ک.ک می باشد.

۲/۱۴/۱۳۹۱

درگیری با حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک: 3 شهید

بر اساس اخباری که دقایقی پیش در مدیای ترکیه منتشر شد نیروهای نظامی ترکیه در درگیری که با نیروهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) داشته اند متاسفانه 3 نیروی نظامی ترکیه (2 سرباز + 1 گروهبان) از سوی میلیتانهای پ.ک.ک کشته شده اند.
درگیری نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان در شهر تونجلی ترکیه و در منطقه روستای آلاجیک اتفاق افتاده است.
درگیری در ساعت 02:30 بوقوع پیوسته است. بر اساس اخبار اولیه دریافتی آتش چند ساعت رد و بدل شده است.
استاندار شهر تونجلی خبر کشته شدن 3 نظامی ترکیه را طی کنفرانسی اعلام داشت و خبر از ادامه جستجوی تروریست های حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) را در منطقه اعلام کرد.
منبع خبر ترجمه:
http://tinyurl.com/bw27hq7
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان یا پ.ک.ک (PKK) یکی از گروهای به شدت تروریست، رادیکال و نژادپرست کرد منطقه می باشد که طی حیات 28 ساله خود سبب مرگ 30.000 انسان شده است. حزب حیات آزاد کردستان یا پژاک شاخه ایرانی پ.ک.ک می باشد. حزب کارگران کردستان دارای شاخه های متعددی در عراق ، سوریه، ایران، ترکیه و ... می باشد که همگی دستی در وادی انسان کشی دارند.