۱۱/۱۴/۱۳۹۰

حمله هوائی ترکیه به پایگاههای حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک)در شمال عراق

براساس اخبار منتشر شده از سوی سایت رسمی نیروهای مسلح ترکیه، حمله هوائی را به شمال عراق و کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان(PKK) محقق ساخته اند.
بر اساس اخبار اولیه نیروهای هوائی ترکیه 3 کمپ حزب کارگران کردستان را در شمال عراق مورد هدف قرار داده اند، کمپ های مورد هدف قرار گرفته شده در نواحی زاپ بوده اند.
کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Partiya Karkerên Kurdistan) بیشتر در نواحی شمال عراق در مناطق قندیل، زاپ، خنیره، حاکورک، هاورن و ... می باشند.
منبع خبر ترجمه: 
http://tinyurl.com/6nmw2nw

درگیری با میلیتانهای حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک): 5 تروریست هلاک شد

 بر اساس اخباری که دقایقی پیش در مدیای ترکیه منتشر شد نیروهای نظامی – امنیتی ترکیه طی بازرسی منطقه ای در شهر باتمان با گروهی از میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (PKK) برخورد کرده اند.
طی برخورد نیروهای نظامی ترکیه با میلیتانهای حزب کارگران کردستان درگیری شدیدی بین دو طرف بوجود آمده است که نیروهای نظامی ترکیه موفق به هلاکت 5 تروریست شده اند.
بر اساس اخبار منتشرشده میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان(Partiya Karkerên Kurdistan) در داخل غاری پنهان شده بودند که با درخواست تسلیم شدن از سوی نیروهای نظامی ترکیه با آتش پاسخ داده و سبب بروز درگیری شده اند.
نیروهای نظامی بیشتری به منطقه اعزام شده اند و درگیری ها در حال ادامه می باشد، بنا به گزارشات احتمال ازدیاد اجساد تروریست ها ممکن می باشد.
نیروهای نظامی مستقر در شهر باتمان جزء تیمهای کاماندوی ترکیه و نیروهای مخصوص مبارزه با ترور و تروریسم می باشند.
منبع خبر ترجمه:
http://tinyurl.com/6oozd7g